'Club hakt knoop door: aanvaller vertrekt na seizoen'

669 stemmen
'Club hakt knoop door: aanvaller vertrekt na seizoen'

Club Brugge is de laatste weken weer goed bezig en pakte in de competitie uit met 15 op 15. Dat doet het beste vermoeden met oog op de Play-Offs. Maar hoewel er dus nog belangrijke weken aan zitten te komen, is het bestuur achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig met het komende seizoen.


Het belooft immers een drukke transferperiode te worden op de burelen van het Basecamp te Westkapelle. Na de tegenvallende mercato van vorige zomer zal men een oplossing moeten vinden voor verschillende spelers die zich niet konden doorzetten. Daarnaast zal Club moeten beslissen wat er gebeurt met de vele huurlingen die straks terugkeren. En op bepaalde posities zal versterking nodig zijn.

Indien Noa Lang en/of Charles De Ketelaere zich aan een stapje hogerop wagen, zal er gepaste vervanging gevonden moeten worden. Bovendien lijkt er sowieso nood aan een nieuwe spits. Sargis Adamyan wordt namelijk gehuurd van TSG Hoffenheim. Club kan hem voor zo'n 3 miljoen euro definitief overnemen, maar daarover zou nog interne twijfel heersen. En ook de samenwerking met Bas Dost lijkt aan zijn laatste maanden toe.

TRANSFERVRIJ VERTREK
De Nederlandse routinier beschikt over een aflopend contract. Tot dusver was er van een verlenging geen sprake en het lijkt erop dat dit er ook niet meer van zal komen. De Turkse transferspecialist Ekrem Konur beweert namelijk dat Dost na het seizoen sowieso zal vertrekken bij Club Brugge. Waar de spits, die eind mei alweer 33 jaar wordt, daarna aan de slag zal gaan is voorlopig niet bekend. Afgelopen winter zou alvast interesse vanuit zijn thuisland geheerst hebben.

LEES OOK: Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar RSC Anderlecht. Lang heeft een ...

0
0
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

106
106
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

27
27
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

21
21
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

47
47
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

251
251
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

38
38
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

341
341
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

588
588
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

107
107
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

86
86
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

268
268
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

106
106
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

40
40
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

78
78
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

184
184
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

353
353
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

209
209
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

45
45
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

402
402
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

521
521
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

415
415
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

814
814

Meer sportnieuws