'Club hakt knoop door: aanvaller vertrekt na seizoen'

door
'Club hakt knoop door: aanvaller vertrekt na seizoen'

Club Brugge is de laatste weken weer goed bezig en pakte in de competitie uit met 15 op 15. Dat doet het beste vermoeden met oog op de Play-Offs. Maar hoewel er dus nog belangrijke weken aan zitten te komen, is het bestuur achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig met het komende seizoen.


Het belooft immers een drukke transferperiode te worden op de burelen van het Basecamp te Westkapelle. Na de tegenvallende mercato van vorige zomer zal men een oplossing moeten vinden voor verschillende spelers die zich niet konden doorzetten. Daarnaast zal Club moeten beslissen wat er gebeurt met de vele huurlingen die straks terugkeren. En op bepaalde posities zal versterking nodig zijn.

Indien Noa Lang en/of Charles De Ketelaere zich aan een stapje hogerop wagen, zal er gepaste vervanging gevonden moeten worden. Bovendien lijkt er sowieso nood aan een nieuwe spits. Sargis Adamyan wordt namelijk gehuurd van TSG Hoffenheim. Club kan hem voor zo'n 3 miljoen euro definitief overnemen, maar daarover zou nog interne twijfel heersen. En ook de samenwerking met Bas Dost lijkt aan zijn laatste maanden toe.

TRANSFERVRIJ VERTREK
De Nederlandse routinier beschikt over een aflopend contract. Tot dusver was er van een verlenging geen sprake en het lijkt erop dat dit er ook niet meer van zal komen. De Turkse transferspecialist Ekrem Konur beweert namelijk dat Dost na het seizoen sowieso zal vertrekken bij Club Brugge. Waar de spits, die eind mei alweer 33 jaar wordt, daarna aan de slag zal gaan is voorlopig niet bekend. Afgelopen winter zou alvast interesse vanuit zijn thuisland geheerst hebben.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

16
16
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

23
23
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

81
81
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

48
48
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

58
58
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

220
220
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

60
60
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

60
60
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

453
453
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

170
170
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

203
203
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

150
150
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

65
65
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

86
86
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

58
58
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

277
277
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

391
391
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

164
164
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

87
87
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

59
59
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

279
279
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

516
516
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

269
269

Meer sportnieuws