Anderlecht krijgt belangrijk Vlap-nieuws

door
Anderlecht krijgt belangrijk Vlap-nieuws

RSC Anderlecht is de laatste weken sterk bezig en lijkt goed op weg om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Het belooft dus nog een interessant einde van het seizoen te gaan worden bij de recordkampioen. Toch is de sportieve leiding ongetwijfeld ook al in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato.


Want het lijkt dan weer behoorlijk druk te gaan worden in de burelen op Neerpede. RSCA ziet een aantal (gehuurde) sterkhouders immers vertrekken en die moeten dus gepast vervangen worden. Met name op de spitspositie zal een alternatief gevonden moeten worden wanneer de huurovereenkomsten van Christian Kouamé en Joshua Zirkzee straks aflopen. Daarnaast zal Paars-Wit ook een beslissing moeten nemen over de spelers die het zelf verhuurde en straks dus terugkeren naar Brussel.

Het merendeel van die huurlingen lijkt in Anderlecht geen toekomst meer te hebben en dus zal er een nieuwe club voor hen gezocht moeten worden. Achter anderen staat dan weer een vraagteken. Dat is onder meer bij Michel Vlap het geval. De Nederlandse spelmaker wordt dit seizoen uitgeleend aan FC Twente. Vlap liet eerder al verstaan dat hij een herkansing bij RSCA niet uitsluit, maar het valt te betwijfelen of coach Vincent Kompany nu wel een rol voor hem heeft voorzien in sportieve plannen.

LANGER BIJ TWENTE?
De kans is dus groot RSCA een nieuwe oplossing voor Vlap zal moeten zoeken. Wat dat betreft kan het mogelijk opnieuw in Enschede gaan aankloppen. Twente-coach Ron Jans liet bij ESPN immers verstaan dat hij openstaat voor een verlengd verblijf van de spelmaker. "Als het aan mij ligt staat het ook nog open dat Vlap nog een jaartje blijft. Maar daar zijn wij niet beslissend in. Daar zijn Anderlecht en Vlap ook belangrijk in", aldus Jans.

LEES OOK: ‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

Vlap verdient een nieuwe kans bij Anderlecht ...

Meest recent

‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

457
457
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

27
27
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

44
44
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

58
58
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

107
107
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

467
467
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

22
22
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

262
262
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

175
175
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

143
143
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

321
321
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

168
168
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

37
37
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

246
246
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

85
85
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

318
318
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

172
172
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

44
44
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

247
247
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

282
282
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

93
93
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

228
228
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

117
117

Meer sportnieuws