Guardiola onder vuur na bizarre beslissing

door
Guardiola onder vuur na bizarre beslissing

In de Engelse titelstrijd stevenen we af op een razend spannende ontknoping. Eerste achtervolger Liverpool FC is de laatste maanden helemaal onder stoom geraakt en stapelt de overwinningen op. Leider Manchester City laat op zijn beurt dan weer steeds meer steken vallen.


Maandagavond speelde City opnieuw dure punten kwijt. Op het veld van Crystal Palace bleef de titelverdediger steken op een teleurstellend 0-0-gelijkspel. Kevin De Bruyne en zijn maats creëerden weliswaar de nodige kansen, maar in de afwerking liep het telkens fout. Achteraf verscheen er ook behoorlijk wat kritiek op coach Pep Guardiola. Ondanks alle kwaliteit op zijn bank, besloot de Spanjaard om geen enkele wissel door te voeren.

Na de match moest Guardiola zijn opmerkelijke keuze dan ook verdedigen. "De jongens die speelden, speelden goed", vertelde de toptrainer bij Sky Sports. "Daarom voerde ik geen wissel door. We scoorden niet, dat was de fout. Verder speelden we een heel goede wedstrijd in een moeilijk stadion, terwijl het veld niet perfect was."

LIVERPOOL OP DE LOER
Woensdagavond speelt Liverpool een inhaalmatch tegen Arsenal. Indien ze die winnen, staan Jürgen Klopp en zijn manschappen plots op één punt in het klassement. "Er zijn nog negen wedstrijden te gaan, maar onze positie is nog steeds beter dan die van Liverpool. Ze komen ook nog naar ons stadion, dus het wordt spannend. Maar natuurlijk hadden we liever gewonnen", aldus spelmaker Bernardo Silva.

LEES OOK: Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

71
71
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

446
446
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

191
191
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

213
213
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

236
236
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

655
655
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

19
19
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

198
198
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

338
338
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

187
187
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

61
61
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

290
290
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

83
83
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

96
96
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

253
253
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

388
388
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

128
128
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

102
102
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

183
183
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

255
255
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1223
1223
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

212
212
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

315
315
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

178
178

Meer sportnieuws