Guardiola onder vuur na bizarre beslissing

223 stemmen
Guardiola onder vuur na bizarre beslissing

In de Engelse titelstrijd stevenen we af op een razend spannende ontknoping. Eerste achtervolger Liverpool FC is de laatste maanden helemaal onder stoom geraakt en stapelt de overwinningen op. Leider Manchester City laat op zijn beurt dan weer steeds meer steken vallen.


Maandagavond speelde City opnieuw dure punten kwijt. Op het veld van Crystal Palace bleef de titelverdediger steken op een teleurstellend 0-0-gelijkspel. Kevin De Bruyne en zijn maats creëerden weliswaar de nodige kansen, maar in de afwerking liep het telkens fout. Achteraf verscheen er ook behoorlijk wat kritiek op coach Pep Guardiola. Ondanks alle kwaliteit op zijn bank, besloot de Spanjaard om geen enkele wissel door te voeren.

Na de match moest Guardiola zijn opmerkelijke keuze dan ook verdedigen. "De jongens die speelden, speelden goed", vertelde de toptrainer bij Sky Sports. "Daarom voerde ik geen wissel door. We scoorden niet, dat was de fout. Verder speelden we een heel goede wedstrijd in een moeilijk stadion, terwijl het veld niet perfect was."

LIVERPOOL OP DE LOER
Woensdagavond speelt Liverpool een inhaalmatch tegen Arsenal. Indien ze die winnen, staan Jürgen Klopp en zijn manschappen plots op één punt in het klassement. "Er zijn nog negen wedstrijden te gaan, maar onze positie is nog steeds beter dan die van Liverpool. Ze komen ook nog naar ons stadion, dus het wordt spannend. Maar natuurlijk hadden we liever gewonnen", aldus spelmaker Bernardo Silva.

LEES OOK: 'Topclubs duwen door: Club Brugge verplettert record'

🚀

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Verrassende laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

30
30
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

59
59
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

71
71
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

73
73
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

251
251
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

413
413
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

563
563
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

285
285
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

245
245
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

236
236
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

750
750
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

948
948
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

143
143
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

180
180
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

37
37
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

508
508
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

302
302
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

572
572
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

661
661
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

171
171
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

852
852
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

317
317
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

554
554
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

295
295
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

353
353

Meer sportnieuws