'Sevilla zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

door
'Sevilla zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

In La Liga lijkt Real Madrid dit seizoen onbedreigd op weg naar de titel, voornamelijk door het compleet falen van titelverdediger Atletico Madrid en aartsrivaal FC Barcelona. Daardoor is de grootste uitdager momenteel verrassend Sevilla FC. De Andalusische club wist zich de voorbije jaren door een uitgekiend transferbeleid alsmaar nadrukkelijker in het spoor van de grote drie te nestelen.


Dat leverde Sevilla ook al prijzen op, want ze wonnen in deze eeuw twee keer de Spaanse beker en maar liefst zes keer de UEFA Cup of Europa League. Daarnaast wisten ze de voorbije jaren ook al heel wat lucratieve uitgaande transfers te realiseren en komende zomer zal weer een sterkhouder de stap naar de Europese top zetten. De verwachting is immers dat de al jaren gegeerde Jules Koundé een transfer gaat maken.

Sevilla zal dus een vervanger moeten vinden voor de Franse international en zou daarvoor aan een Rode Duivel denken. Volgens Le 10 Sport willen ze immers graag Jason Denayer binnenhalen. De 26-jarige is na dit seizoen einde contract bij Olympique Lyon, waar hij de voorbije vier jaar uitgroeide tot een vaste waarde. Zijn hoge looneisen zorgden er echter voor dat de Franse club nog geen akkoord vond over een contractverlenging.

NIEUWE OPTIE
Door zijn transfervrije status lijkt Denayer de clubs straks voor het uitkiezen te hebben. Sevilla is immers de laatste in een lange rij aan gegadigden. De voorbije weken en maanden viel zijn naam bijvoorbeeld ook al bij Napoli, Juventus en Newcastle en even werd hij zelfs aan FC Barcelona gelinkt.

Zou Sevilla een goede club zijn voor Denayer?

Meest recent

'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

30
30
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

84
84
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

22
22
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

137
137
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

37
37
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

55
55
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

173
173
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

109
109
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

157
157
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

471
471
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

91
91
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

426
426
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

136
136
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

193
193
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

142
142
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

130
130
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

364
364
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

141
141
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

601
601
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

201
201
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

249
249
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

250
250
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

142
142
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

382
382

Meer sportnieuws