'Sevilla zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

door
'Sevilla zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

In La Liga lijkt Real Madrid dit seizoen onbedreigd op weg naar de titel, voornamelijk door het compleet falen van titelverdediger Atletico Madrid en aartsrivaal FC Barcelona. Daardoor is de grootste uitdager momenteel verrassend Sevilla FC. De Andalusische club wist zich de voorbije jaren door een uitgekiend transferbeleid alsmaar nadrukkelijker in het spoor van de grote drie te nestelen.


Dat leverde Sevilla ook al prijzen op, want ze wonnen in deze eeuw twee keer de Spaanse beker en maar liefst zes keer de UEFA Cup of Europa League. Daarnaast wisten ze de voorbije jaren ook al heel wat lucratieve uitgaande transfers te realiseren en komende zomer zal weer een sterkhouder de stap naar de Europese top zetten. De verwachting is immers dat de al jaren gegeerde Jules Koundé een transfer gaat maken.

Sevilla zal dus een vervanger moeten vinden voor de Franse international en zou daarvoor aan een Rode Duivel denken. Volgens Le 10 Sport willen ze immers graag Jason Denayer binnenhalen. De 26-jarige is na dit seizoen einde contract bij Olympique Lyon, waar hij de voorbije vier jaar uitgroeide tot een vaste waarde. Zijn hoge looneisen zorgden er echter voor dat de Franse club nog geen akkoord vond over een contractverlenging.

NIEUWE OPTIE
Door zijn transfervrije status lijkt Denayer de clubs straks voor het uitkiezen te hebben. Sevilla is immers de laatste in een lange rij aan gegadigden. De voorbije weken en maanden viel zijn naam bijvoorbeeld ook al bij Napoli, Juventus en Newcastle en even werd hij zelfs aan FC Barcelona gelinkt.

Zou Sevilla een goede club zijn voor Denayer?

Meest recent

'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

0
0
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

73
73
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

74
74
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

219
219
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

188
188
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

165
165
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

129
129
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

200
200
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

112
112
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

210
210
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

58
58
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

153
153
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

253
253
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

283
283
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

283
283
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

381
381
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

337
337
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

153
153
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

59
59
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

281
281
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

580
580
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

473
473
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

47
47

Meer sportnieuws