'Sevilla zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

door
'Sevilla zet Rode Duivel bovenaan verlanglijst'

In La Liga lijkt Real Madrid dit seizoen onbedreigd op weg naar de titel, voornamelijk door het compleet falen van titelverdediger Atletico Madrid en aartsrivaal FC Barcelona. Daardoor is de grootste uitdager momenteel verrassend Sevilla FC. De Andalusische club wist zich de voorbije jaren door een uitgekiend transferbeleid alsmaar nadrukkelijker in het spoor van de grote drie te nestelen.


Dat leverde Sevilla ook al prijzen op, want ze wonnen in deze eeuw twee keer de Spaanse beker en maar liefst zes keer de UEFA Cup of Europa League. Daarnaast wisten ze de voorbije jaren ook al heel wat lucratieve uitgaande transfers te realiseren en komende zomer zal weer een sterkhouder de stap naar de Europese top zetten. De verwachting is immers dat de al jaren gegeerde Jules Koundé een transfer gaat maken.

Sevilla zal dus een vervanger moeten vinden voor de Franse international en zou daarvoor aan een Rode Duivel denken. Volgens Le 10 Sport willen ze immers graag Jason Denayer binnenhalen. De 26-jarige is na dit seizoen einde contract bij Olympique Lyon, waar hij de voorbije vier jaar uitgroeide tot een vaste waarde. Zijn hoge looneisen zorgden er echter voor dat de Franse club nog geen akkoord vond over een contractverlenging.

NIEUWE OPTIE
Door zijn transfervrije status lijkt Denayer de clubs straks voor het uitkiezen te hebben. Sevilla is immers de laatste in een lange rij aan gegadigden. De voorbije weken en maanden viel zijn naam bijvoorbeeld ook al bij Napoli, Juventus en Newcastle en even werd hij zelfs aan FC Barcelona gelinkt.

Zou Sevilla een goede club zijn voor Denayer?

Meest recent

Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

1
1
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

38
38
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

64
64
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

43
43
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

41
41
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

15
15
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

153
153
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

35
35
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

136
136
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

323
323
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

267
267
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

103
103
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

91
91
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

234
234
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

396
396
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

166
166
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

383
383
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

183
183
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

675
675
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

171
171
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

298
298
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

75
75

Meer sportnieuws