Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

door
Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

Jelle Vossen verdient een groot applaus. Hij scoorde afgelopen weekend weer voor Zulte Waregem. De teller staat al op 150 goals in de Belgische competitie. Chapeau.


Vossen scoorde dit seizoen al 17 keer in 27 competitiewedstrijden en dat is zeer knap bij een laagvlieger in Eerste Klasse A. Met 150 goals in de Jupiler Pro League moet hij enkel Erwin Vandenbergh (255), Jan Ceulemans (229), Marc Degryse (197), Alex Czerniatynski (182), Willy Wellens (159), Gert Verheyen (158), Patrick Goots (157), Josip Weber (151) en Cisse Severeyns (151) voor zich dulden.

Vossen is 32 jaar en gaat voluit voor een plaats in de top drie. Vandenbergh inhalen zal wellicht niet meer lukken. Vossen scoorde 6 keer in de competitie voor Cercle Brugge, 77 keer voor KRC Genk, 42 keer voor Club Brugge en ondertussen al 25 keer voor Zulte Waregem.

200 GOALS

De Limburger speelde in het buitenland ook nog voor Middlesbrough en Burnley. De ex-Rode Duivel is bovendien op weg naar een nieuwe mijlpaal in clubverband. In alle competities samen bij zijn clubs speelde Vossen al 522 wedstrijden, waarin hij 196 keer scoorde. Hij heeft dus nog vier doelpunten nodig om de magische grens van 200 goals te bereiken. Vossen was in die 522 partijen ook goed voor 57 assists, 62 gele en 2 rode kaarten. Aangezien Zulte Waregem nog maar drie wedstrijden voor de boeg heeft, het zal geen Play-Off II halen, zal Vossen dus nog flink aan de bak moeten als hij dat aantal dit seizoen nog wil bereiken.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Is Vossen een onderschatte spits?

Meest recent

Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

69
69
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

33
33
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

196
196
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

129
129
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

166
166
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

405
405
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

71
71
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

61
61
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

153
153
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

397
397
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

172
172
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

86
86
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

346
346
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

454
454
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

49
49
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

191
191
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

674
674
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

187
187
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

138
138
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

200
200
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

382
382
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

87
87
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

252
252
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383

Meer sportnieuws