Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

177 stemmen
Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

Jelle Vossen verdient een groot applaus. Hij scoorde afgelopen weekend weer voor Zulte Waregem. De teller staat al op 150 goals in de Belgische competitie. Chapeau.


Vossen scoorde dit seizoen al 17 keer in 27 competitiewedstrijden en dat is zeer knap bij een laagvlieger in Eerste Klasse A. Met 150 goals in de Jupiler Pro League moet hij enkel Erwin Vandenbergh (255), Jan Ceulemans (229), Marc Degryse (197), Alex Czerniatynski (182), Willy Wellens (159), Gert Verheyen (158), Patrick Goots (157), Josip Weber (151) en Cisse Severeyns (151) voor zich dulden.

Vossen is 32 jaar en gaat voluit voor een plaats in de top drie. Vandenbergh inhalen zal wellicht niet meer lukken. Vossen scoorde 6 keer in de competitie voor Cercle Brugge, 77 keer voor KRC Genk, 42 keer voor Club Brugge en ondertussen al 25 keer voor Zulte Waregem.

200 GOALS

De Limburger speelde in het buitenland ook nog voor Middlesbrough en Burnley. De ex-Rode Duivel is bovendien op weg naar een nieuwe mijlpaal in clubverband. In alle competities samen bij zijn clubs speelde Vossen al 522 wedstrijden, waarin hij 196 keer scoorde. Hij heeft dus nog vier doelpunten nodig om de magische grens van 200 goals te bereiken. Vossen was in die 522 partijen ook goed voor 57 assists, 62 gele en 2 rode kaarten. Aangezien Zulte Waregem nog maar drie wedstrijden voor de boeg heeft, het zal geen Play-Off II halen, zal Vossen dus nog flink aan de bak moeten als hij dat aantal dit seizoen nog wil bereiken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

🚀

Is Vossen een onderschatte spits?

Meest recent

Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

4
4
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

50
50
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

37
37
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

219
219
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

139
139
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

128
128
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

310
310
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

535
535
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3316
3316
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

60
60
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

199
199
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

213
213
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

196
196
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

172
172
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

104
104
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

119
119
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

126
126
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

131
131

Meer sportnieuws