Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

177
Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

Jelle Vossen verdient een groot applaus. Hij scoorde afgelopen weekend weer voor Zulte Waregem. De teller staat al op 150 goals in de Belgische competitie. Chapeau.


Vossen scoorde dit seizoen al 17 keer in 27 competitiewedstrijden en dat is zeer knap bij een laagvlieger in Eerste Klasse A. Met 150 goals in de Jupiler Pro League moet hij enkel Erwin Vandenbergh (255), Jan Ceulemans (229), Marc Degryse (197), Alex Czerniatynski (182), Willy Wellens (159), Gert Verheyen (158), Patrick Goots (157), Josip Weber (151) en Cisse Severeyns (151) voor zich dulden.

Vossen is 32 jaar en gaat voluit voor een plaats in de top drie. Vandenbergh inhalen zal wellicht niet meer lukken. Vossen scoorde 6 keer in de competitie voor Cercle Brugge, 77 keer voor KRC Genk, 42 keer voor Club Brugge en ondertussen al 25 keer voor Zulte Waregem.

200 GOALS

De Limburger speelde in het buitenland ook nog voor Middlesbrough en Burnley. De ex-Rode Duivel is bovendien op weg naar een nieuwe mijlpaal in clubverband. In alle competities samen bij zijn clubs speelde Vossen al 522 wedstrijden, waarin hij 196 keer scoorde. Hij heeft dus nog vier doelpunten nodig om de magische grens van 200 goals te bereiken. Vossen was in die 522 partijen ook goed voor 57 assists, 62 gele en 2 rode kaarten. Aangezien Zulte Waregem nog maar drie wedstrijden voor de boeg heeft, het zal geen Play-Off II halen, zal Vossen dus nog flink aan de bak moeten als hij dat aantal dit seizoen nog wil bereiken.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Is Vossen een onderschatte spits?

Meest recent

'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

19
19
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

20
20
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

183
183
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

33
33
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

44
44
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

198
198
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

210
210
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

173
173
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

138
138
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

91
91
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

185
185
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

179
179
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

230
230
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

109
109
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

130
130
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

213
213
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

157
157
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

384
384
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

107
107
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

481
481
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

707
707
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

225
225

Meer sportnieuws