Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

door
Vossen zet aanval in op Czernia en Degryse

Jelle Vossen verdient een groot applaus. Hij scoorde afgelopen weekend weer voor Zulte Waregem. De teller staat al op 150 goals in de Belgische competitie. Chapeau.


Vossen scoorde dit seizoen al 17 keer in 27 competitiewedstrijden en dat is zeer knap bij een laagvlieger in Eerste Klasse A. Met 150 goals in de Jupiler Pro League moet hij enkel Erwin Vandenbergh (255), Jan Ceulemans (229), Marc Degryse (197), Alex Czerniatynski (182), Willy Wellens (159), Gert Verheyen (158), Patrick Goots (157), Josip Weber (151) en Cisse Severeyns (151) voor zich dulden.

Vossen is 32 jaar en gaat voluit voor een plaats in de top drie. Vandenbergh inhalen zal wellicht niet meer lukken. Vossen scoorde 6 keer in de competitie voor Cercle Brugge, 77 keer voor KRC Genk, 42 keer voor Club Brugge en ondertussen al 25 keer voor Zulte Waregem.

200 GOALS

De Limburger speelde in het buitenland ook nog voor Middlesbrough en Burnley. De ex-Rode Duivel is bovendien op weg naar een nieuwe mijlpaal in clubverband. In alle competities samen bij zijn clubs speelde Vossen al 522 wedstrijden, waarin hij 196 keer scoorde. Hij heeft dus nog vier doelpunten nodig om de magische grens van 200 goals te bereiken. Vossen was in die 522 partijen ook goed voor 57 assists, 62 gele en 2 rode kaarten. Aangezien Zulte Waregem nog maar drie wedstrijden voor de boeg heeft, het zal geen Play-Off II halen, zal Vossen dus nog flink aan de bak moeten als hij dat aantal dit seizoen nog wil bereiken.

LEES OOK: Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Is Vossen een onderschatte spits?

Meest recent

Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

6
6
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

7
7
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

17
17
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

31
31
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

19
19
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

141
141
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

115
115
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

89
89
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

100
100
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

103
103
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

85
85
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

233
233
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

311
311
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

178
178
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

169
169
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

202
202
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

175
175
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

91
91
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

889
889
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

102
102
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

104
104

Meer sportnieuws