RSCA-jonkie valt op: "Doet denken aan Praet"

342 stemmen
RSCA-jonkie valt op:

Yari Verschaeren speelde een degelijke wedstrijd tegen Royal Antwerp FC, maar had altijd moeten scoren. De nummer tien staat voor cruciale jaren in zijn carrière.


Verschaeren speelt vanaf rechts en kan zo centraal uit de voeten, een rol die Alin Stoica tijdens de gouden jaren van RSCA had. Verschaeren is beter als hij vanaf links kan komen, het zou ons niet verbazen als hij daar komend seizoen de scepter zal overnemen van Lior Refaelov, maar de jonge middenvelder maakt progressie. Gisteren probeerde hij zich ook in de duels steeds meer te laten gelden.

"Verschaeren doet me een beetje denken aan Praet. Hasi zette hem op links als voormalige nummer tien. Hij was ook een fijne, creatieve en subtiele voetballer. Verschaeren zit een beetje in dezelfde situatie. Tegen Antwerp deed hij verdedigend veel werk en dat viel me op. Ik blijf er wel van overtuigd dat hij op links beter uit de verf zou komen”, aldus analist Alexandre Teklak in La Dernière Heure.

NOG NIET KLAAR VOOR TRANSFER

Verschaeren ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Anderlecht en lijkt voorlopig nog niet klaar voor een stap hogerop. Hij zou nog minstens een jaar moeten blijven, als RSCA stappen kan blijven zetten om mee te spelen voor de prijzen. Verschaeren moet proberen dan volgend seizoen een dragende speler te worden, wat voorlopig nog niet helemaal het geval is. Al maakte hij de afgelopen maanden wel de nodige progressie. Verschaeren hoopt eind maart nog eens een kans te krijgen bij de Rode Duivels.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Is Verschaeren al klaar voor een grote competitie?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

107
107
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

39
39
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

33
33
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

26
26
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

342
342
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

56
56
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

198
198
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

39
39
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

675
675
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

172
172
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

168
168
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1055
1055
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

677
677
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

446
446
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

843
843
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

839
839
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

809
809
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

398
398

Meer sportnieuws