RSCA-jonkie valt op: "Doet denken aan Praet"

342 stemmen
RSCA-jonkie valt op:

Yari Verschaeren speelde een degelijke wedstrijd tegen Royal Antwerp FC, maar had altijd moeten scoren. De nummer tien staat voor cruciale jaren in zijn carrière.


Verschaeren speelt vanaf rechts en kan zo centraal uit de voeten, een rol die Alin Stoica tijdens de gouden jaren van RSCA had. Verschaeren is beter als hij vanaf links kan komen, het zou ons niet verbazen als hij daar komend seizoen de scepter zal overnemen van Lior Refaelov, maar de jonge middenvelder maakt progressie. Gisteren probeerde hij zich ook in de duels steeds meer te laten gelden.

"Verschaeren doet me een beetje denken aan Praet. Hasi zette hem op links als voormalige nummer tien. Hij was ook een fijne, creatieve en subtiele voetballer. Verschaeren zit een beetje in dezelfde situatie. Tegen Antwerp deed hij verdedigend veel werk en dat viel me op. Ik blijf er wel van overtuigd dat hij op links beter uit de verf zou komen”, aldus analist Alexandre Teklak in La Dernière Heure.

NOG NIET KLAAR VOOR TRANSFER

Verschaeren ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Anderlecht en lijkt voorlopig nog niet klaar voor een stap hogerop. Hij zou nog minstens een jaar moeten blijven, als RSCA stappen kan blijven zetten om mee te spelen voor de prijzen. Verschaeren moet proberen dan volgend seizoen een dragende speler te worden, wat voorlopig nog niet helemaal het geval is. Al maakte hij de afgelopen maanden wel de nodige progressie. Verschaeren hoopt eind maart nog eens een kans te krijgen bij de Rode Duivels.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Is Verschaeren al klaar voor een grote competitie?

Meest recent

'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

19
19
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

24
24
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

39
39
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

91
91
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

53
53
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

541
541
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

199
199
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

242
242
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

358
358
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

110
110
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

84
84
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

135
135
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

228
228
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

293
293
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

210
210
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

39
39
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

152
152
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

259
259
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

73
73
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

223
223
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

219
219
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

291
291

Meer sportnieuws