Club Brugge kruist de vingers voor Nsoki

door
Club Brugge kruist de vingers voor Nsoki

Club Brugge speelde afgelopen zaterdag geen grootse wedstrijd op het veld van KV Oostende, maar ging uiteindelijk wel met de volle buit aan de haal. Dankzij het geblunder in de thuisdefensie haalde Blauw-Zwart het met 1-3. Volgende week volgt echter weer een belangrijke test richting de PO's.


De Bruggelingen nemen het dan thuis op tegen KRC Genk, dat iets heeft recht te zetten na de uitschuiver in de derby tegen STVV én revanche wil nemen voor de bekeruitschakeling. Het valt wel af te wachten of Blauw-Zwart dan op volle kracht zal kunnen aantreden. Tegen KVO moest Stanley Nsoki immers noodgedwongen naar de kant gehaald worden. De verdediger ondervond te veel last van een verzwikte enkel.

Maar in het Brugse kamp blijkt men zich niet te veel zorgen te maken over de Fransman. "De blessure van Nsoki lijkt goed mee te vallen", reageerde coach Alfred Schreuder vlak na de match. Volgens Het Laatste Nieuws heeft men intern ook goede hoop dat de zomeraanwinst tijdig fit zal geraken voor de partij tegen Genk.

HENDRY STAAT KLAAR
Moest de schade toch erger zijn dan verwacht, zou dat wel een flinke aderlating betekenen. Na een tegenvallende eerste seizoenshelft is Nsoki de voorbije weken immers uitgegroeid tot een defensieve steunpilaar. Al heeft Club een geschikte vervanger klaarstaan. Jack Hendry mocht hem in Oostende komen vervangen en maakte een goede beurt tegen zijn ex-club. "Het is heel moeilijk om koud in te vallen, maar Jack heeft dat prima gedaan", oordeelde Schreuder.

LEES OOK: Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Hendry verdient sowieso weer meer speeltijd ...

Meest recent

Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

13
13
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

32
32
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

176
176
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

179
179
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

79
79
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

147
147
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

224
224
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

282
282
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

66
66
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

262
262
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

126
126
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

97
97
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

128
128
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

275
275
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

563
563
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

130
130
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

235
235
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

452
452
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

132
132
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

317
317
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

127
127
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

52
52
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

520
520
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

494
494
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

76
76

Meer sportnieuws