Club Brugge kruist de vingers voor Nsoki

door
Club Brugge kruist de vingers voor Nsoki

Club Brugge speelde afgelopen zaterdag geen grootse wedstrijd op het veld van KV Oostende, maar ging uiteindelijk wel met de volle buit aan de haal. Dankzij het geblunder in de thuisdefensie haalde Blauw-Zwart het met 1-3. Volgende week volgt echter weer een belangrijke test richting de PO's.


De Bruggelingen nemen het dan thuis op tegen KRC Genk, dat iets heeft recht te zetten na de uitschuiver in de derby tegen STVV én revanche wil nemen voor de bekeruitschakeling. Het valt wel af te wachten of Blauw-Zwart dan op volle kracht zal kunnen aantreden. Tegen KVO moest Stanley Nsoki immers noodgedwongen naar de kant gehaald worden. De verdediger ondervond te veel last van een verzwikte enkel.

Maar in het Brugse kamp blijkt men zich niet te veel zorgen te maken over de Fransman. "De blessure van Nsoki lijkt goed mee te vallen", reageerde coach Alfred Schreuder vlak na de match. Volgens Het Laatste Nieuws heeft men intern ook goede hoop dat de zomeraanwinst tijdig fit zal geraken voor de partij tegen Genk.

HENDRY STAAT KLAAR
Moest de schade toch erger zijn dan verwacht, zou dat wel een flinke aderlating betekenen. Na een tegenvallende eerste seizoenshelft is Nsoki de voorbije weken immers uitgegroeid tot een defensieve steunpilaar. Al heeft Club een geschikte vervanger klaarstaan. Jack Hendry mocht hem in Oostende komen vervangen en maakte een goede beurt tegen zijn ex-club. "Het is heel moeilijk om koud in te vallen, maar Jack heeft dat prima gedaan", oordeelde Schreuder.

LEES OOK: Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Hendry verdient sowieso weer meer speeltijd ...

Meest recent

Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

5
5
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

100
100
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

98
98
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

105
105
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

159
159
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

56
56
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

293
293
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

68
68
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

209
209
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

281
281
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

128
128
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

323
323
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

182
182
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

634
634
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

123
123
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

114
114
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

418
418
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

157
157
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

283
283
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

206
206
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

126
126
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

119
119

Meer sportnieuws