Club Brugge kruist de vingers voor Nsoki

door
Club Brugge kruist de vingers voor Nsoki

Club Brugge speelde afgelopen zaterdag geen grootse wedstrijd op het veld van KV Oostende, maar ging uiteindelijk wel met de volle buit aan de haal. Dankzij het geblunder in de thuisdefensie haalde Blauw-Zwart het met 1-3. Volgende week volgt echter weer een belangrijke test richting de PO's.


De Bruggelingen nemen het dan thuis op tegen KRC Genk, dat iets heeft recht te zetten na de uitschuiver in de derby tegen STVV én revanche wil nemen voor de bekeruitschakeling. Het valt wel af te wachten of Blauw-Zwart dan op volle kracht zal kunnen aantreden. Tegen KVO moest Stanley Nsoki immers noodgedwongen naar de kant gehaald worden. De verdediger ondervond te veel last van een verzwikte enkel.

Maar in het Brugse kamp blijkt men zich niet te veel zorgen te maken over de Fransman. "De blessure van Nsoki lijkt goed mee te vallen", reageerde coach Alfred Schreuder vlak na de match. Volgens Het Laatste Nieuws heeft men intern ook goede hoop dat de zomeraanwinst tijdig fit zal geraken voor de partij tegen Genk.

HENDRY STAAT KLAAR
Moest de schade toch erger zijn dan verwacht, zou dat wel een flinke aderlating betekenen. Na een tegenvallende eerste seizoenshelft is Nsoki de voorbije weken immers uitgegroeid tot een defensieve steunpilaar. Al heeft Club een geschikte vervanger klaarstaan. Jack Hendry mocht hem in Oostende komen vervangen en maakte een goede beurt tegen zijn ex-club. "Het is heel moeilijk om koud in te vallen, maar Jack heeft dat prima gedaan", oordeelde Schreuder.

LEES OOK: 'Club onverbiddelijk: miljoenenaanwinst weg aan soldenprijs'

Hendry verdient sowieso weer meer speeltijd ...

Meest recent

'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp leek een drukke wintermercato tegemoet te gaan, maar dat zou wel eens kunnen tegenvallen nu ...

231
231
'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

AA Gent hoopt na nieuwjaar de top zes nog te bestormen, en dus lijkt een kwaliteitsinjectie geen ...

130
130
'Grote kuis in Anderlecht: volgend duo pakt koffers'

RSC Anderlecht hoopt in januari verlost te geraken van heel wat overtollige ballast. Intussen werd ...

299
299
'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Om na nieuwjaar een remonte in te zetten wilde KRC Genk de huidige selectie intact houden, maar dat ...

602
602
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

334
334
AFCON: Nigeria imponeert, Salah en co moeten zwoegen

Op de Africa Cup worden momenteel de tickets voor de kwartfinales verdeeld. Egypte wist zich maandag ...

82
82
Genk kondigt transferdeal aan, Union stuurt grote naam door

Dinsdag is het zover, dan opent de wintermercato ook voor de Belgische ploegen zijn deuren. Maar ...

149
149
'Club onverbiddelijk: miljoenenaanwinst weg aan soldenprijs'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat inkomende toptransfers af te ronden. Maar niet alle ...

389
389
'Anderlecht bikkelt met PSG voor nieuwe diamant'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht speurt momenteel naar directe versterking voor de selectie ...

186
186
'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

241
241
Gouden Schoen al bekend? Topfavoriet schat kansen in

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Er lopen verschillende kanshebbers rond, maar ...

547
547
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

504
504
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

388
388
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

621
621
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

321
321
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

1068
1068
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

467
467
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

191
191
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

117
117
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

539
539
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

321
321
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

338
338
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

155
155
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

159
159
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

137
137

Meer sportnieuws