'Club Brugge twijfelt over toekomst smaakmaker'

door
'Club Brugge twijfelt over toekomst smaakmaker'

Club Brugge heeft afgelopen weekend wederom een goede zaak gedaan in het klassement. De titelverdediger won van KV Oostende en kon zijn achterstand op leider Union SG zo beperkt houden tot op zeven punten. Bovendien werd opnieuw wat voorsprong gepakt op de derde plaats.


Na een ietwat stroeve start van de tweede seizoenshelft, is Blauw-Zwart de laatste weken onder stoom geraakt. Zo werd in Oostende alweer de vijfde competitiezege op rij gepakt. En daar hebben de winterse nieuwkomers een groot aandeel in. De statistieken van Andreas Skov Olsen zijn bijvoorbeeld indrukwekkend: 4 goals en 4 assist in 6 JPL-duels. Tajon Buchanan en Denis Odoi zijn eveneens uitgegroeid tot vaste basiskrachten.

En ook Sargis Adamyan wordt steeds belangrijker. De Armeense spits kreeg zaterdag de voorkeur op onder meer Noa Lang. Hij bedankte voor het vertrouwen met twee doelpunten, waarbij hij weliswaar geholpen werd door de thuisdefensie. In ieder geval scoorde Adamyan wederom punten bij coach Alfred Schreuder. "Adamyan ken ik natuurlijk heel goed. Het is een heel lastige spits om tegen te spelen. Hij jaagt veel, duikt goed in de ruimtes en hij werkt enorm hard", reageerde de trainer op de clubwebstek.

TWIJFELS OVER TOEKOMST
Adamyan werd in januari op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. In de overeenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen. Volgens Het Laatste Nieuws is daarover nog geen beslissing genomen, maar is de kans op dit moment eerder klein dat Club hem ook definitief in dienst zal nemen. De aanvaller wordt vooral gezien als een tussenoplossing. Maar als hij zijn goede prestaties kan doortrekken, zullen Vincent Mannaert en co die visie toch gaan moeten aanpassen.

LEES OOK: 'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

Club moet Adamyan zien te houden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

64
64
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

0
0
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

14
14
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

17
17
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

78
78
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

105
105
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

122
122
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

51
51
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

199
199
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

120
120
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

220
220
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

231
231
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

182
182
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

284
284
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

251
251
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

67
67
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

322
322
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

276
276
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

199
199
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

260
260
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

142
142
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

511
511
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

158
158
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

100
100
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

195
195
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

306
306

Meer sportnieuws