'Club Brugge twijfelt over toekomst smaakmaker'

door
'Club Brugge twijfelt over toekomst smaakmaker'

Club Brugge heeft afgelopen weekend wederom een goede zaak gedaan in het klassement. De titelverdediger won van KV Oostende en kon zijn achterstand op leider Union SG zo beperkt houden tot op zeven punten. Bovendien werd opnieuw wat voorsprong gepakt op de derde plaats.


Na een ietwat stroeve start van de tweede seizoenshelft, is Blauw-Zwart de laatste weken onder stoom geraakt. Zo werd in Oostende alweer de vijfde competitiezege op rij gepakt. En daar hebben de winterse nieuwkomers een groot aandeel in. De statistieken van Andreas Skov Olsen zijn bijvoorbeeld indrukwekkend: 4 goals en 4 assist in 6 JPL-duels. Tajon Buchanan en Denis Odoi zijn eveneens uitgegroeid tot vaste basiskrachten.

En ook Sargis Adamyan wordt steeds belangrijker. De Armeense spits kreeg zaterdag de voorkeur op onder meer Noa Lang. Hij bedankte voor het vertrouwen met twee doelpunten, waarbij hij weliswaar geholpen werd door de thuisdefensie. In ieder geval scoorde Adamyan wederom punten bij coach Alfred Schreuder. "Adamyan ken ik natuurlijk heel goed. Het is een heel lastige spits om tegen te spelen. Hij jaagt veel, duikt goed in de ruimtes en hij werkt enorm hard", reageerde de trainer op de clubwebstek.

TWIJFELS OVER TOEKOMST
Adamyan werd in januari op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. In de overeenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen. Volgens Het Laatste Nieuws is daarover nog geen beslissing genomen, maar is de kans op dit moment eerder klein dat Club hem ook definitief in dienst zal nemen. De aanvaller wordt vooral gezien als een tussenoplossing. Maar als hij zijn goede prestaties kan doortrekken, zullen Vincent Mannaert en co die visie toch gaan moeten aanpassen.

LEES OOK: Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Club moet Adamyan zien te houden ...

Meest recent

Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

0
0
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

65
65
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

32
32
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

306
306
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

331
331
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

288
288
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

478
478
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

360
360
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

285
285
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

158
158
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

443
443
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

598
598
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

125
125
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

457
457
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

386
386
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

560
560
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

213
213
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

143
143
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

527
527
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

96
96
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

585
585
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

901
901
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1181
1181
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

380
380

Meer sportnieuws