Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

door
Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

Mathematisch is de deelname aan de Champions' Play-Offs nog steeds geen feit. Maar RSC Anderlecht zette zondagmiddag wel een erg grote stap richting het ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Door de 2-1-overwinning tegen Antwerp FC, klommen de Brusselaars zelfs naar de derde plaats in het klassement.


Een knappe prestatie dus van de mannen van coach Vincent Kompany, die een meer dan degelijke wedstrijd speelden tegen de rechtstreekse concurrent uit Antwerpen. Vooral Majeed Ashimeru liet een erg sterke indruk achter. De Ghanese middenvelder werd achteraf dan ook verkozen tot 'Man van de Match'. En daags nadien krijgt hij heel wat lof in de kranten. "Talisman wordt uitblinker", kopt men bij Het Laatste Nieuws. "Ashimeru ontpopt zich tot ontbrekende schakel bij Paars-Wit."

Ook La Dernière Heure vond hem de beste man op het veld. "Zijn wedstrijdbegin was lastig, met enkele balverliezen. Maar zijn infiltraties en vooral zijn precieze assist op Zirkzee vormden nadien de basis van een excellente match", aldus het Waalse dagblad. "Moest zich in de match knokken na enkele balverliezen, maar deed dat uitstekend. Gaf de goeie assist naar Zirkzee en veroverde de bal waaruit de 2-1 viel. Beslissender dan Olsson met veel meer verticaal spel", analyseerde Het Nieuwsblad.

NIET MEER VERLOREN
Sinds Ashimeru een vaste basisstek veroverde, pakt RSCA in ieder geval 16 op 18 en ging dus geen enkele competitiematch meer verloren. Bovendien draagt de Ghanees ook offensief veel meer bij dan zijn concurrent Kristoffer Olsson. Het lijkt er dus niet op dat Ashimeru snel weer uit de de basis zal verdwijnen. "Hij was voortdurend actief tot aan het laatste fluitsignaal", vat SudPresse zijn match tegen Antwerp mooi samen.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

Anderlecht gaat dit seizoen nog meedoen om de titel ...

Meest recent

'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

71
71
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

106
106
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

123
123
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

92
92
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

49
49
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

53
53
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

97
97
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

198
198
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

69
69
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

556
556
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

176
176
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

316
316
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

42
42
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

142
142
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

553
553
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

163
163
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

389
389
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

279
279
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

200
200
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105

Meer sportnieuws