Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

door
Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

Mathematisch is de deelname aan de Champions' Play-Offs nog steeds geen feit. Maar RSC Anderlecht zette zondagmiddag wel een erg grote stap richting het ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Door de 2-1-overwinning tegen Antwerp FC, klommen de Brusselaars zelfs naar de derde plaats in het klassement.


Een knappe prestatie dus van de mannen van coach Vincent Kompany, die een meer dan degelijke wedstrijd speelden tegen de rechtstreekse concurrent uit Antwerpen. Vooral Majeed Ashimeru liet een erg sterke indruk achter. De Ghanese middenvelder werd achteraf dan ook verkozen tot 'Man van de Match'. En daags nadien krijgt hij heel wat lof in de kranten. "Talisman wordt uitblinker", kopt men bij Het Laatste Nieuws. "Ashimeru ontpopt zich tot ontbrekende schakel bij Paars-Wit."

Ook La Dernière Heure vond hem de beste man op het veld. "Zijn wedstrijdbegin was lastig, met enkele balverliezen. Maar zijn infiltraties en vooral zijn precieze assist op Zirkzee vormden nadien de basis van een excellente match", aldus het Waalse dagblad. "Moest zich in de match knokken na enkele balverliezen, maar deed dat uitstekend. Gaf de goeie assist naar Zirkzee en veroverde de bal waaruit de 2-1 viel. Beslissender dan Olsson met veel meer verticaal spel", analyseerde Het Nieuwsblad.

NIET MEER VERLOREN
Sinds Ashimeru een vaste basisstek veroverde, pakt RSCA in ieder geval 16 op 18 en ging dus geen enkele competitiematch meer verloren. Bovendien draagt de Ghanees ook offensief veel meer bij dan zijn concurrent Kristoffer Olsson. Het lijkt er dus niet op dat Ashimeru snel weer uit de de basis zal verdwijnen. "Hij was voortdurend actief tot aan het laatste fluitsignaal", vat SudPresse zijn match tegen Antwerp mooi samen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

Anderlecht gaat dit seizoen nog meedoen om de titel ...

Meest recent

Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

16
16
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

57
57
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

48
48
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

57
57
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

120
120
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

92
92
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

161
161
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

65
65
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

513
513
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

97
97
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

740
740
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

380
380
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

68
68
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

279
279
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

198
198
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

118
118
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

209
209
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

595
595
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

516
516
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

93
93
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

253
253
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

185
185
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

678
678
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

191
191

Meer sportnieuws