Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

door
Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

Mathematisch is de deelname aan de Champions' Play-Offs nog steeds geen feit. Maar RSC Anderlecht zette zondagmiddag wel een erg grote stap richting het ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Door de 2-1-overwinning tegen Antwerp FC, klommen de Brusselaars zelfs naar de derde plaats in het klassement.


Een knappe prestatie dus van de mannen van coach Vincent Kompany, die een meer dan degelijke wedstrijd speelden tegen de rechtstreekse concurrent uit Antwerpen. Vooral Majeed Ashimeru liet een erg sterke indruk achter. De Ghanese middenvelder werd achteraf dan ook verkozen tot 'Man van de Match'. En daags nadien krijgt hij heel wat lof in de kranten. "Talisman wordt uitblinker", kopt men bij Het Laatste Nieuws. "Ashimeru ontpopt zich tot ontbrekende schakel bij Paars-Wit."

Ook La Dernière Heure vond hem de beste man op het veld. "Zijn wedstrijdbegin was lastig, met enkele balverliezen. Maar zijn infiltraties en vooral zijn precieze assist op Zirkzee vormden nadien de basis van een excellente match", aldus het Waalse dagblad. "Moest zich in de match knokken na enkele balverliezen, maar deed dat uitstekend. Gaf de goeie assist naar Zirkzee en veroverde de bal waaruit de 2-1 viel. Beslissender dan Olsson met veel meer verticaal spel", analyseerde Het Nieuwsblad.

NIET MEER VERLOREN
Sinds Ashimeru een vaste basisstek veroverde, pakt RSCA in ieder geval 16 op 18 en ging dus geen enkele competitiematch meer verloren. Bovendien draagt de Ghanees ook offensief veel meer bij dan zijn concurrent Kristoffer Olsson. Het lijkt er dus niet op dat Ashimeru snel weer uit de de basis zal verdwijnen. "Hij was voortdurend actief tot aan het laatste fluitsignaal", vat SudPresse zijn match tegen Antwerp mooi samen.

LEES OOK: Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

Anderlecht gaat dit seizoen nog meedoen om de titel ...

Meest recent

Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

22
22
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

109
109
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

95
95
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

89
89
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

215
215
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

88
88
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

126
126
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

159
159
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

178
178
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

252
252
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

234
234
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

128
128
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

799
799
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

396
396
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

211
211
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

102
102
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

156
156
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

198
198
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

217
217
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

242
242
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

181
181
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

774
774
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

343
343
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

32
32

Meer sportnieuws