Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

door
Kranten lyrisch voor missing-link Anderlecht

Mathematisch is de deelname aan de Champions' Play-Offs nog steeds geen feit. Maar RSC Anderlecht zette zondagmiddag wel een erg grote stap richting het ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Door de 2-1-overwinning tegen Antwerp FC, klommen de Brusselaars zelfs naar de derde plaats in het klassement.


Een knappe prestatie dus van de mannen van coach Vincent Kompany, die een meer dan degelijke wedstrijd speelden tegen de rechtstreekse concurrent uit Antwerpen. Vooral Majeed Ashimeru liet een erg sterke indruk achter. De Ghanese middenvelder werd achteraf dan ook verkozen tot 'Man van de Match'. En daags nadien krijgt hij heel wat lof in de kranten. "Talisman wordt uitblinker", kopt men bij Het Laatste Nieuws. "Ashimeru ontpopt zich tot ontbrekende schakel bij Paars-Wit."

Ook La Dernière Heure vond hem de beste man op het veld. "Zijn wedstrijdbegin was lastig, met enkele balverliezen. Maar zijn infiltraties en vooral zijn precieze assist op Zirkzee vormden nadien de basis van een excellente match", aldus het Waalse dagblad. "Moest zich in de match knokken na enkele balverliezen, maar deed dat uitstekend. Gaf de goeie assist naar Zirkzee en veroverde de bal waaruit de 2-1 viel. Beslissender dan Olsson met veel meer verticaal spel", analyseerde Het Nieuwsblad.

NIET MEER VERLOREN
Sinds Ashimeru een vaste basisstek veroverde, pakt RSCA in ieder geval 16 op 18 en ging dus geen enkele competitiematch meer verloren. Bovendien draagt de Ghanees ook offensief veel meer bij dan zijn concurrent Kristoffer Olsson. Het lijkt er dus niet op dat Ashimeru snel weer uit de de basis zal verdwijnen. "Hij was voortdurend actief tot aan het laatste fluitsignaal", vat SudPresse zijn match tegen Antwerp mooi samen.

LEES OOK: Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Anderlecht gaat dit seizoen nog meedoen om de titel ...

Meest recent

Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

0
0
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

36
36
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

44
44
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

141
141
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

302
302
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

169
169
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

166
166
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

39
39
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

123
123
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

77
77
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

109
109
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

67
67
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

51
51
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

116
116
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

52
52
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

111
111
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

61
61
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

223
223
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

489
489
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

68
68
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

272
272
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

43
43
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

70
70
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

120
120
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

108
108

Meer sportnieuws