Carcela wil bij Standard blijven, Seraing focust op barrages

door
Carcela wil bij Standard blijven, Seraing focust op barrages

De 31ste speeldag in de Jupiler Pro League is toch op een verrassing geëindigd. Voor de eerste keer in de clubgeschiedenis is Seraing er immers in geslaagd om te gaan winnen bij buur Standard. Het bleek meteen een zege van kapitaal belang, want daardoor is Beerschot meteen zeker van degradatie naar 1B. Seraing zelf houdt nog een waterkans op rechtstreeks behoud.


Als ze in de laatste drie matchen nog vijf punten kunnen goedmaken op AS Eupen, kan Seraing nog barrages ontlopen. Maar daar lijken ze niet meer op te rekenen. "We zullen ons focussen op de barrages", geeft Ibrahima Cissé immers aan bij La Dernière Heure. "We zullen ons in de laatste drie wedstrijden zo goed mogelijk proberen voor te bereiden."

De middenvelder gaf ook nog zijn mening over de situatie bij zijn ex-club, die enkele dagen na het aankondigen van de overname door 777 Partners een nieuw dieptepunt beleefde. "De situatie bij Standard is triest", aldus Cissé. "Vooral voor de supporters die in de tribunes zitten en de ploeg aanmoedigen."

CARCELA
Ook Mehdi Carcela wordt triest van de situatie in Luik en vreest alsmaar meer een afscheid in mineur. "Er zal veel veranderen en dat geeft motivatie om te tonen dat we goed genoeg zijn om voor Standard te spelen. Maar met wat we vandaag getoond hebben, is dat niet het geval", was zijn harde conclusie. "Natuurlijk wil ik graag blijven. Ik ben hier thuis, maar er zal veel veranderen. Ik zou zeer ontgoocheld zijn als ik in zo'n slechte situatie moet vertrekken. We zullen zien."

LEES OOK: Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Moet Standard Carcela nog een nieuw contract geven?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

58
58
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

16
16
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

124
124
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

203
203
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

581
581
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

110
110
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

345
345
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

93
93
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

550
550
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

534
534
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

410
410
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

56
56
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1049
1049
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

300
300
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

449
449
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1224
1224
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

116
116
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

229
229
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

360
360
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

125
125
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

487
487
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

373
373
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws