Carcela wil bij Standard blijven, Seraing focust op barrages

door
Carcela wil bij Standard blijven, Seraing focust op barrages

De 31ste speeldag in de Jupiler Pro League is toch op een verrassing geëindigd. Voor de eerste keer in de clubgeschiedenis is Seraing er immers in geslaagd om te gaan winnen bij buur Standard. Het bleek meteen een zege van kapitaal belang, want daardoor is Beerschot meteen zeker van degradatie naar 1B. Seraing zelf houdt nog een waterkans op rechtstreeks behoud.


Als ze in de laatste drie matchen nog vijf punten kunnen goedmaken op AS Eupen, kan Seraing nog barrages ontlopen. Maar daar lijken ze niet meer op te rekenen. "We zullen ons focussen op de barrages", geeft Ibrahima Cissé immers aan bij La Dernière Heure. "We zullen ons in de laatste drie wedstrijden zo goed mogelijk proberen voor te bereiden."

De middenvelder gaf ook nog zijn mening over de situatie bij zijn ex-club, die enkele dagen na het aankondigen van de overname door 777 Partners een nieuw dieptepunt beleefde. "De situatie bij Standard is triest", aldus Cissé. "Vooral voor de supporters die in de tribunes zitten en de ploeg aanmoedigen."

CARCELA
Ook Mehdi Carcela wordt triest van de situatie in Luik en vreest alsmaar meer een afscheid in mineur. "Er zal veel veranderen en dat geeft motivatie om te tonen dat we goed genoeg zijn om voor Standard te spelen. Maar met wat we vandaag getoond hebben, is dat niet het geval", was zijn harde conclusie. "Natuurlijk wil ik graag blijven. Ik ben hier thuis, maar er zal veel veranderen. Ik zou zeer ontgoocheld zijn als ik in zo'n slechte situatie moet vertrekken. We zullen zien."

LEES OOK: Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Moet Standard Carcela nog een nieuw contract geven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

12
12
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

72
72
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

25
25
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

39
39
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

243
243
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

82
82
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

132
132
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

113
113
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

496
496
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

365
365
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

521
521
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

232
232
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

222
222
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

224
224
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

662
662
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

507
507
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

298
298
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

502
502
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

738
738
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

438
438
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

444
444

Meer sportnieuws