Union ligt op maag Belhocine: "Blijf het jammer vinden"

door
Union ligt op maag Belhocine:

KV Kortrijk hoopte een tijdje op deelname aan de Europe Play-Offs, maar met nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie lijkt dat geen optie meer. Zo bedraag de achterstand op de top 8 momenteel 8 punten. De nederlaag van vorige week tegen leider Union SG lijkt de doodsteek van de PO-ambities.


De Kerels speelden nochtans zeker geen slechte wedstrijd tegen de Unionisten. Maar de verrassende leider toonde zich uiteindelijk toch een maatje te groot na onder meer een heerlijk doelpunt van zijn topschutter Deniz Undav. Al bij al mocht KVK best tevreden zijn over het geleverde spel tegen Union, maar de match ligt toch nog wat op de maag bij trainer Karim Belhocine.

Die had in één van de laatste thuiswedstrijden dit seizoen immers graag uitgepakt met een stuntzege. "Als je verliest, kun je niet tevreden zijn", reageert Belhocine op de clubwebstek. "Ik blijf het jammer vinden dat we geen punt pakten tegen de leider. Die late tegengoal kwam hard aan. Maar dat is verleden tijd. We zijn nu enkel met Cercle Brugge bezig."

STERK CERCLE
Tegen Groen-Zwart belooft het echter opnieuw niet gemakkelijk te worden. De Vereniging heeft nog een waterkansje op deelname aan de Europe Play-Offs en zal dus vol voor de zege gaan. "Ja, Cercle zal hoge druk zetten", aldus Belhocine. "En ze zijn sterk in de duels. Dat weet ik allemaal. Het is nu aan ons om daar een antwoord tegenover te zetten. Daar zijn we mee bezig."

LEES OOK: Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

KVK mag terugblikken op een geslaagd seizoen ...

Meest recent

Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

6
6
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

8
8
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

77
77
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

46
46
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

42
42
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

52
52
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

14
14
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

146
146
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

173
173
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

238
238
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

90
90
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

73
73
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

435
435
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

261
261
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

328
328
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

547
547
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

298
298
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

54
54
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

98
98
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

102
102
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

204
204
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

66
66
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

261
261
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

422
422
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

354
354

Meer sportnieuws