Praet doet onthutsend verhaal over Anderlecht-vertrek

door
Praet doet onthutsend verhaal over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht lijkt zowel sportief als financieel eindelijk weer op het goede spoor te zitten. Maar de dagelijkse leiding in de laatste jaren van de Vanden Stock-dynastie, heeft behoorlijke diepe krassen achtergelaten op het blazoen van de recordkampioen. Iets waar Dennis Praet van kan mee spreken.


De Rode Duivel voltooide destijds zijn jeugdopleiding in Neerpede en stroomde vervolgens door naar de A-kern van Paars-Wit. Daar beleefde hij enkele uiterst succesvolle jaren met onder meer drie landstitels en een Gouden Schoen. Naar verloop van tijd zette Praet zijn zinnen dan ook op een stap hogerop. Maar vanaf dat moment geraakte zijn relatie met bepaalde bestuursleden bekoeld en dat zorgde voor een zeer wrang vertrek uit het Lotto Park.

De Leuvenaar getuigde hier nu ook over in de bekende podcast MidMid. "Bij mijn vertrek zijn er dingen gebeurd die niet goed aanvoelden. Dat heeft niets met de club te maken, dat waren bepaalde personen", getuigt Praet. "Daardoor ben ik met een heel wrang gevoel weggegaan. Er zijn heel vieze dingen gezegd als het niet liep zoals zij het wilden. Terwijl ik in die periode telkens alles heb gegeven."

SMERIGE UITSPRAKEN VAN HOLSBEECK
Onder meer voormalig manager Herman Van Holsbeeck, die destijds nauwe en bedenkelijke banden had met bepaalde makelaars, toonde zich van zijn slechtste kant. "Van Holsbeeck heeft toen over mij gezegd: 'als het niet gaat hoe hij het wil, dan mag hij in de tribunes gaan zitten waar de duiven schijten'. Zo'n zaken kwamen dan tot bij mij en dat doet dan veel pijn. Daarom ben ik daar met een slecht gevoel vertrokken. Maar sinds die personen weg zijn, is het gevoel voor Anderlecht wel weer helemaal aan het terugkomen", aldus de voormalige Gouden Schoen.

LEES OOK: Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

RSCA moet Praet als eregast uitnodigen om de aftrap te geven ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

38
38
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

155
155
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

192
192
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

213
213
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

409
409
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws