Pochettino haalt zwáár uit: "Dit kan niet in 2022"

638 stemmen
Pochettino haalt zwáár uit:

Sinds de overname door de steenrijke Qatari heeft PSG één groot doel: het winnen van de Champions League. Maar die ambitie mag wederom voor een jaartje in de koelkast geplaatst worden. Na een onwaarschijnlijke comeback van Real Madrid werd de leider uit de Champions League woensdagavond met het schaamrood op de wangen uit het kampioenenbal geknikkerd.


Lange tijd was er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De ongrijpbare Kylian Mbappé, die in de heenmatch ook al voor het enige doelpunt had gezorgd, zette de Parijzenaars in de eerste helft zelfs op 0-1. Maar na de pauze zakte PSG als een pudding in mekaar. Dankzij een hattrick van de weergaloze Karim Benzema haalde Real het uiteindelijk met 3-1. Een enorme mokerslag voor het sterrenensemble uit de Ligue 1.

Achteraf werd in het Parijse kamp vooral naar de gelijkmaker gewezen. Daar zou een vermeende fout van Benzema op doelman Gianluigi Donnarumma aan vooraf zijn gegaan. Coach Mauricio Pochettino haalde dan ook zwaar uit naar de wedstrijdleiding. "Er wordt gewoon een overtreding gemaakt op Donnarumma voor het eerste doelpunt", werd de trainer geciteerd bij VI. "Het is niet mogelijk dat dit in 2022 gebeurt. Het eerste doelpunt van Real Madrid veranderde de wedstrijd. Ik vraag me af wat de VAR aan het doen was, want er was een overtreding gemaakt."

TEGENGOAL VERANDERT ALLES
Bij een 1-1-tussenstand was PSG echter nog steeds virtueel geplaatst voor de kwartfinale. Maar de tegentreffer had blijkbaar zo'n impact, dat het elftal compleet in mekaar stortte. "Het is jammer, want als je de actie ziet is het een overtreding. Daarna veranderde de wedstrijd. Zestig minuten lang domineerden we, maar die treffer veranderde alles", sakkerde Pochettino, wiens dagen in de Franse hoofdstad nu stilaan geteld lijken.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

De 1-1 moest afgekeurd worden ...

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

63
63
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

187
187
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

72
72
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

347
347
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

275
275
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

164
164
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

49
49
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

28
28
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

35
35
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

523
523
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

195
195
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

80
80
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

150
150
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

719
719
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

137
137
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

101
101
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

525
525
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

426
426
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

453
453
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

268
268
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

777
777

Meer sportnieuws