Pochettino haalt zwáár uit: "Dit kan niet in 2022"

638 stemmen
Pochettino haalt zwáár uit:

Sinds de overname door de steenrijke Qatari heeft PSG één groot doel: het winnen van de Champions League. Maar die ambitie mag wederom voor een jaartje in de koelkast geplaatst worden. Na een onwaarschijnlijke comeback van Real Madrid werd de leider uit de Champions League woensdagavond met het schaamrood op de wangen uit het kampioenenbal geknikkerd.


Lange tijd was er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De ongrijpbare Kylian Mbappé, die in de heenmatch ook al voor het enige doelpunt had gezorgd, zette de Parijzenaars in de eerste helft zelfs op 0-1. Maar na de pauze zakte PSG als een pudding in mekaar. Dankzij een hattrick van de weergaloze Karim Benzema haalde Real het uiteindelijk met 3-1. Een enorme mokerslag voor het sterrenensemble uit de Ligue 1.

Achteraf werd in het Parijse kamp vooral naar de gelijkmaker gewezen. Daar zou een vermeende fout van Benzema op doelman Gianluigi Donnarumma aan vooraf zijn gegaan. Coach Mauricio Pochettino haalde dan ook zwaar uit naar de wedstrijdleiding. "Er wordt gewoon een overtreding gemaakt op Donnarumma voor het eerste doelpunt", werd de trainer geciteerd bij VI. "Het is niet mogelijk dat dit in 2022 gebeurt. Het eerste doelpunt van Real Madrid veranderde de wedstrijd. Ik vraag me af wat de VAR aan het doen was, want er was een overtreding gemaakt."

TEGENGOAL VERANDERT ALLES
Bij een 1-1-tussenstand was PSG echter nog steeds virtueel geplaatst voor de kwartfinale. Maar de tegentreffer had blijkbaar zo'n impact, dat het elftal compleet in mekaar stortte. "Het is jammer, want als je de actie ziet is het een overtreding. Daarna veranderde de wedstrijd. Zestig minuten lang domineerden we, maar die treffer veranderde alles", sakkerde Pochettino, wiens dagen in de Franse hoofdstad nu stilaan geteld lijken.

LEES OOK: 'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

De 1-1 moest afgekeurd worden ...

Meest recent

'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

62
62
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

281
281
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

133
133
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

218
218
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

217
217
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

58
58
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

45
45
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

447
447
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

163
163
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

34
34
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

125
125
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

346
346
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

245
245
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

73
73
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

120
120
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

263
263
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

103
103
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

630
630
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

455
455
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

263
263
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

215
215
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

703
703
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

537
537
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

137
137
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

366
366

Meer sportnieuws