Pochettino haalt zwáár uit: "Dit kan niet in 2022"

door
Pochettino haalt zwáár uit:

Sinds de overname door de steenrijke Qatari heeft PSG één groot doel: het winnen van de Champions League. Maar die ambitie mag wederom voor een jaartje in de koelkast geplaatst worden. Na een onwaarschijnlijke comeback van Real Madrid werd de leider uit de Champions League woensdagavond met het schaamrood op de wangen uit het kampioenenbal geknikkerd.


Lange tijd was er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De ongrijpbare Kylian Mbappé, die in de heenmatch ook al voor het enige doelpunt had gezorgd, zette de Parijzenaars in de eerste helft zelfs op 0-1. Maar na de pauze zakte PSG als een pudding in mekaar. Dankzij een hattrick van de weergaloze Karim Benzema haalde Real het uiteindelijk met 3-1. Een enorme mokerslag voor het sterrenensemble uit de Ligue 1.

Achteraf werd in het Parijse kamp vooral naar de gelijkmaker gewezen. Daar zou een vermeende fout van Benzema op doelman Gianluigi Donnarumma aan vooraf zijn gegaan. Coach Mauricio Pochettino haalde dan ook zwaar uit naar de wedstrijdleiding. "Er wordt gewoon een overtreding gemaakt op Donnarumma voor het eerste doelpunt", werd de trainer geciteerd bij VI. "Het is niet mogelijk dat dit in 2022 gebeurt. Het eerste doelpunt van Real Madrid veranderde de wedstrijd. Ik vraag me af wat de VAR aan het doen was, want er was een overtreding gemaakt."

TEGENGOAL VERANDERT ALLES
Bij een 1-1-tussenstand was PSG echter nog steeds virtueel geplaatst voor de kwartfinale. Maar de tegentreffer had blijkbaar zo'n impact, dat het elftal compleet in mekaar stortte. "Het is jammer, want als je de actie ziet is het een overtreding. Daarna veranderde de wedstrijd. Zestig minuten lang domineerden we, maar die treffer veranderde alles", sakkerde Pochettino, wiens dagen in de Franse hoofdstad nu stilaan geteld lijken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De 1-1 moest afgekeurd worden ...

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

110
110
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

156
156
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

194
194
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

149
149
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

91
91
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

101
101
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

57
57
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

192
192
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

47
47
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

271
271
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

199
199
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

180
180
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

416
416
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

498
498
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

325
325
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

146
146
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

241
241
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

419
419
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

455
455
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

291
291
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

232
232

Meer sportnieuws