Pochettino haalt zwáár uit: "Dit kan niet in 2022"

door
Pochettino haalt zwáár uit:

Sinds de overname door de steenrijke Qatari heeft PSG één groot doel: het winnen van de Champions League. Maar die ambitie mag wederom voor een jaartje in de koelkast geplaatst worden. Na een onwaarschijnlijke comeback van Real Madrid werd de leider uit de Champions League woensdagavond met het schaamrood op de wangen uit het kampioenenbal geknikkerd.


Lange tijd was er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De ongrijpbare Kylian Mbappé, die in de heenmatch ook al voor het enige doelpunt had gezorgd, zette de Parijzenaars in de eerste helft zelfs op 0-1. Maar na de pauze zakte PSG als een pudding in mekaar. Dankzij een hattrick van de weergaloze Karim Benzema haalde Real het uiteindelijk met 3-1. Een enorme mokerslag voor het sterrenensemble uit de Ligue 1.

Achteraf werd in het Parijse kamp vooral naar de gelijkmaker gewezen. Daar zou een vermeende fout van Benzema op doelman Gianluigi Donnarumma aan vooraf zijn gegaan. Coach Mauricio Pochettino haalde dan ook zwaar uit naar de wedstrijdleiding. "Er wordt gewoon een overtreding gemaakt op Donnarumma voor het eerste doelpunt", werd de trainer geciteerd bij VI. "Het is niet mogelijk dat dit in 2022 gebeurt. Het eerste doelpunt van Real Madrid veranderde de wedstrijd. Ik vraag me af wat de VAR aan het doen was, want er was een overtreding gemaakt."

TEGENGOAL VERANDERT ALLES
Bij een 1-1-tussenstand was PSG echter nog steeds virtueel geplaatst voor de kwartfinale. Maar de tegentreffer had blijkbaar zo'n impact, dat het elftal compleet in mekaar stortte. "Het is jammer, want als je de actie ziet is het een overtreding. Daarna veranderde de wedstrijd. Zestig minuten lang domineerden we, maar die treffer veranderde alles", sakkerde Pochettino, wiens dagen in de Franse hoofdstad nu stilaan geteld lijken.

LEES OOK: Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De 1-1 moest afgekeurd worden ...

Meest recent

Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

33
33
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

105
105
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

231
231
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

218
218
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

169
169
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

222
222
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

190
190
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

279
279
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

337
337
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

504
504
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

242
242
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

300
300
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

331
331
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

410
410
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

263
263
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

350
350
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

658
658
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

461
461
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

156
156
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

905
905
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

390
390
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

86
86
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws