'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

door
'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

Vanavond ontvangt Real Madrid Paris Saint-Germain in de Champions League. De Koninklijke moet een 1-0-achterstand ophalen uit de heenwedstrijd. Kylian Mbappé was toen de grote boeman voor de Madrilenen met de enige treffer van de wedstrijd.


Dat duel leek af te stevenen op een scoreloos gelijkspel. PSG domineerde de wedstrijd, maar beet de tanden stuk op Real. De Spanjaarden waren aanvallend dan weer onmondig en konden amper voor dreiging zorgen. Alles wees dus op een brilscore, totdat Mbappé nog eens besloot te flitsen. De sneltrein baande zich een weg voorbij enkele Real-spelers en gaf Thibaut Courtois het nakijken met een welgemikte afwerking: 1-0. De wereld zag er na dat doelpunt heel anders uit voor PSG.

Het is wel de vraag of Mbappé aan de aftrap zal komen vanavond. De Fransman werd maandag op training stevig aangetikt door ploegmaat Idrissa Gueye. Er werd even gevreesd voor een breuk, maar onder meer L'Équipe veegde die diagnose al snel van tafel. Mbappé reisde alvast mee af naar Madrid met zijn ploegmaats, en hij trainde er op dinsdag ook met de rest van de ploeg. Alles lijkt er dus op te wijzen dat hij paraat raakt voor het topduel.

ONDER DE INDRUK

Op beelden van de Spaanse krant MARCA is te zien hoe Mbappé en zijn ploegmaats op het heilige gras van Bernabéu staan. De superster lijkt daarbij erg onder de indruk van het stadion van de Koninklijke, dat de laatste tijd verbouwd werd. Volgens journalist Julio Pudio wist Mbappé perfect wat hij deed, in de marge van een transfer naar Madrid. "Toen hij het veld opliep, wist hij dat er 12 camera's op hem gericht waren, wat hij ook deed. Hij weet dat zijn beeltenis op alle televisies te zien zal zijn, dat er over de hele wereld over hem gesproken zal worden. Hij weet het en hij heeft het perfect ingeschat, hij wilde dit gebaar maken", vertelt Pudio bij El Larguero.
  

LEES OOK: Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Wie stoot door?

Meest recent

Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

22
22
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

33
33
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

9
9
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

54
54
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

158
158
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

187
187
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

106
106
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

45
45
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

88
88
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

84
84
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

389
389
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

127
127
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

238
238
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

50
50
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

65
65
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

92
92
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

363
363
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

244
244
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

224
224
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

272
272
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

80
80
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

556
556
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

803
803

Meer sportnieuws