'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

206 stemmen
'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

Vanavond ontvangt Real Madrid Paris Saint-Germain in de Champions League. De Koninklijke moet een 1-0-achterstand ophalen uit de heenwedstrijd. Kylian Mbappé was toen de grote boeman voor de Madrilenen met de enige treffer van de wedstrijd.


Dat duel leek af te stevenen op een scoreloos gelijkspel. PSG domineerde de wedstrijd, maar beet de tanden stuk op Real. De Spanjaarden waren aanvallend dan weer onmondig en konden amper voor dreiging zorgen. Alles wees dus op een brilscore, totdat Mbappé nog eens besloot te flitsen. De sneltrein baande zich een weg voorbij enkele Real-spelers en gaf Thibaut Courtois het nakijken met een welgemikte afwerking: 1-0. De wereld zag er na dat doelpunt heel anders uit voor PSG.

Het is wel de vraag of Mbappé aan de aftrap zal komen vanavond. De Fransman werd maandag op training stevig aangetikt door ploegmaat Idrissa Gueye. Er werd even gevreesd voor een breuk, maar onder meer L'Équipe veegde die diagnose al snel van tafel. Mbappé reisde alvast mee af naar Madrid met zijn ploegmaats, en hij trainde er op dinsdag ook met de rest van de ploeg. Alles lijkt er dus op te wijzen dat hij paraat raakt voor het topduel.

ONDER DE INDRUK

Op beelden van de Spaanse krant MARCA is te zien hoe Mbappé en zijn ploegmaats op het heilige gras van Bernabéu staan. De superster lijkt daarbij erg onder de indruk van het stadion van de Koninklijke, dat de laatste tijd verbouwd werd. Volgens journalist Julio Pudio wist Mbappé perfect wat hij deed, in de marge van een transfer naar Madrid. "Toen hij het veld opliep, wist hij dat er 12 camera's op hem gericht waren, wat hij ook deed. Hij weet dat zijn beeltenis op alle televisies te zien zal zijn, dat er over de hele wereld over hem gesproken zal worden. Hij weet het en hij heeft het perfect ingeschat, hij wilde dit gebaar maken", vertelt Pudio bij El Larguero.
  

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Wie stoot door?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

71
71
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

6
6
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

37
37
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

58
58
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

55
55
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

130
130
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

23
23
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

115
115
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

249
249
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

309
309
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

295
295
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

53
53
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

106
106
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

111
111
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

298
298
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

301
301
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws