'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

door
'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

Vanavond ontvangt Real Madrid Paris Saint-Germain in de Champions League. De Koninklijke moet een 1-0-achterstand ophalen uit de heenwedstrijd. Kylian Mbappé was toen de grote boeman voor de Madrilenen met de enige treffer van de wedstrijd.


Dat duel leek af te stevenen op een scoreloos gelijkspel. PSG domineerde de wedstrijd, maar beet de tanden stuk op Real. De Spanjaarden waren aanvallend dan weer onmondig en konden amper voor dreiging zorgen. Alles wees dus op een brilscore, totdat Mbappé nog eens besloot te flitsen. De sneltrein baande zich een weg voorbij enkele Real-spelers en gaf Thibaut Courtois het nakijken met een welgemikte afwerking: 1-0. De wereld zag er na dat doelpunt heel anders uit voor PSG.

Het is wel de vraag of Mbappé aan de aftrap zal komen vanavond. De Fransman werd maandag op training stevig aangetikt door ploegmaat Idrissa Gueye. Er werd even gevreesd voor een breuk, maar onder meer L'Équipe veegde die diagnose al snel van tafel. Mbappé reisde alvast mee af naar Madrid met zijn ploegmaats, en hij trainde er op dinsdag ook met de rest van de ploeg. Alles lijkt er dus op te wijzen dat hij paraat raakt voor het topduel.

ONDER DE INDRUK

Op beelden van de Spaanse krant MARCA is te zien hoe Mbappé en zijn ploegmaats op het heilige gras van Bernabéu staan. De superster lijkt daarbij erg onder de indruk van het stadion van de Koninklijke, dat de laatste tijd verbouwd werd. Volgens journalist Julio Pudio wist Mbappé perfect wat hij deed, in de marge van een transfer naar Madrid. "Toen hij het veld opliep, wist hij dat er 12 camera's op hem gericht waren, wat hij ook deed. Hij weet dat zijn beeltenis op alle televisies te zien zal zijn, dat er over de hele wereld over hem gesproken zal worden. Hij weet het en hij heeft het perfect ingeschat, hij wilde dit gebaar maken", vertelt Pudio bij El Larguero.
  

LEES OOK: Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Wie stoot door?

Meest recent

KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

15
15
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

84
84
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

82
82
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

203
203
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

172
172
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

106
106
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

108
108
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

72
72
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

76
76
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

395
395
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

137
137
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

271
271
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

359
359
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

268
268
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

312
312
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

261
261
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

485
485
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

769
769
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

516
516
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

683
683
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

366
366
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

459
459

Meer sportnieuws