'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

door
'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

Vanavond ontvangt Real Madrid Paris Saint-Germain in de Champions League. De Koninklijke moet een 1-0-achterstand ophalen uit de heenwedstrijd. Kylian Mbappé was toen de grote boeman voor de Madrilenen met de enige treffer van de wedstrijd.


Dat duel leek af te stevenen op een scoreloos gelijkspel. PSG domineerde de wedstrijd, maar beet de tanden stuk op Real. De Spanjaarden waren aanvallend dan weer onmondig en konden amper voor dreiging zorgen. Alles wees dus op een brilscore, totdat Mbappé nog eens besloot te flitsen. De sneltrein baande zich een weg voorbij enkele Real-spelers en gaf Thibaut Courtois het nakijken met een welgemikte afwerking: 1-0. De wereld zag er na dat doelpunt heel anders uit voor PSG.

Het is wel de vraag of Mbappé aan de aftrap zal komen vanavond. De Fransman werd maandag op training stevig aangetikt door ploegmaat Idrissa Gueye. Er werd even gevreesd voor een breuk, maar onder meer L'Équipe veegde die diagnose al snel van tafel. Mbappé reisde alvast mee af naar Madrid met zijn ploegmaats, en hij trainde er op dinsdag ook met de rest van de ploeg. Alles lijkt er dus op te wijzen dat hij paraat raakt voor het topduel.

ONDER DE INDRUK

Op beelden van de Spaanse krant MARCA is te zien hoe Mbappé en zijn ploegmaats op het heilige gras van Bernabéu staan. De superster lijkt daarbij erg onder de indruk van het stadion van de Koninklijke, dat de laatste tijd verbouwd werd. Volgens journalist Julio Pudio wist Mbappé perfect wat hij deed, in de marge van een transfer naar Madrid. "Toen hij het veld opliep, wist hij dat er 12 camera's op hem gericht waren, wat hij ook deed. Hij weet dat zijn beeltenis op alle televisies te zien zal zijn, dat er over de hele wereld over hem gesproken zal worden. Hij weet het en hij heeft het perfect ingeschat, hij wilde dit gebaar maken", vertelt Pudio bij El Larguero.
  

LEES OOK: Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Wie stoot door?

Meest recent

Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte uitgesteld

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

212
212
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

46
46
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

26
26
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

239
239
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

104
104
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

192
192
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

144
144
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

78
78
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

203
203
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

17
17
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

77
77
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

356
356
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

123
123
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

201
201
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

96
96
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

332
332
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

190
190
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

168
168
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

499
499
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

167
167
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

171
171
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

33
33
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

266
266
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

287
287
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

413
413

Meer sportnieuws