'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

door
'Opvallende Mbappé-actie zet Spanje in brand'

Vanavond ontvangt Real Madrid Paris Saint-Germain in de Champions League. De Koninklijke moet een 1-0-achterstand ophalen uit de heenwedstrijd. Kylian Mbappé was toen de grote boeman voor de Madrilenen met de enige treffer van de wedstrijd.


Dat duel leek af te stevenen op een scoreloos gelijkspel. PSG domineerde de wedstrijd, maar beet de tanden stuk op Real. De Spanjaarden waren aanvallend dan weer onmondig en konden amper voor dreiging zorgen. Alles wees dus op een brilscore, totdat Mbappé nog eens besloot te flitsen. De sneltrein baande zich een weg voorbij enkele Real-spelers en gaf Thibaut Courtois het nakijken met een welgemikte afwerking: 1-0. De wereld zag er na dat doelpunt heel anders uit voor PSG.

Het is wel de vraag of Mbappé aan de aftrap zal komen vanavond. De Fransman werd maandag op training stevig aangetikt door ploegmaat Idrissa Gueye. Er werd even gevreesd voor een breuk, maar onder meer L'Équipe veegde die diagnose al snel van tafel. Mbappé reisde alvast mee af naar Madrid met zijn ploegmaats, en hij trainde er op dinsdag ook met de rest van de ploeg. Alles lijkt er dus op te wijzen dat hij paraat raakt voor het topduel.

ONDER DE INDRUK

Op beelden van de Spaanse krant MARCA is te zien hoe Mbappé en zijn ploegmaats op het heilige gras van Bernabéu staan. De superster lijkt daarbij erg onder de indruk van het stadion van de Koninklijke, dat de laatste tijd verbouwd werd. Volgens journalist Julio Pudio wist Mbappé perfect wat hij deed, in de marge van een transfer naar Madrid. "Toen hij het veld opliep, wist hij dat er 12 camera's op hem gericht waren, wat hij ook deed. Hij weet dat zijn beeltenis op alle televisies te zien zal zijn, dat er over de hele wereld over hem gesproken zal worden. Hij weet het en hij heeft het perfect ingeschat, hij wilde dit gebaar maken", vertelt Pudio bij El Larguero.
  

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Wie stoot door?

Meest recent

"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

12
12
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

34
34
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

13
13
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

64
64
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

292
292
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

374
374
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

140
140
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

374
374
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

266
266
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

460
460
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

142
142
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

39
39
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

210
210
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

161
161
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

118
118
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

198
198
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

76
76
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

345
345
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

308
308
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

311
311
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

709
709
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

103
103
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

364
364
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

539
539
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112

Meer sportnieuws