In maart Rode Duivel voor AA Gent?

door
In maart Rode Duivel voor AA Gent?

Volgende week zal Roberto Martinez wellicht zijn selectie bekendmaken voor de oefenstage van de Rode Duivels, die in Tubeke beginnen aan hun voorbereiding op het WK en daarbij ook zullen oefenen tegen Ierland en Burkina Faso. De bondscoach zal daarvoor wel geen beroep doen op spelers met meer dan 50 caps en daardoor zullen wellicht enkele verrassende namen hun opwachting maken in de selectie.


Zo raakte al bekend dat Nikola Storm met zijn uitstekende prestaties bij  KV Mechelen een plaats in de voorselectie wist te versieren, maar hij is niet de enige smaakmaker uit de Jupiler Pro League die mag dromen. Bij La Tribune schoven ze deze week immers ook Julien De Sart naar voor als kandidaat-Rode Duivel. De 27-jarige middenvelder is aan een sterk seizoen bezig bij AA Gent.

"Ik ben een beetje verrast", reageert De Sart evenwel bescheiden in het programma. "Natuurlijk heb ik bepaalde dromen sinds ik klein was. Al sinds ik ervan bewust werd dat de nationale ploeg bestaat, wou ik daarbij zijn. Ik ben altijd jeugdinternational geweest, dus waarom niet? Ik probeer gewoon constant en goed te presteren bij mijn club. Als me dat een selectie zou opleveren, zal ik zeer fier zijn."

VACATURE
Er zal in ieder geval op het middenveld een vacature zijn in maart, want Axel Witsel zal er niet bij zijn. De concurrentie is daar echter zeer groot. Martinez gaf al aan dat hij spelers als Amadou Onana, Aster Vranckx of Eliot Matazo niet zal wegplukken bij de nationale beloften, maar dan blijven er nog steeds voldoende opties over. Onder meer Albert Sambi Lokonga, Orel Mangala, Bryan Heynen en Mats Rits zullen op het plaatsje van Witsel azen.

LEES OOK: AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Verdient De Sart zijn kans bij de Rode Duivels?

Meest recent

Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

13
13
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

83
83
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

82
82
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

206
206
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

81
81
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

126
126
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

158
158
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

172
172
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

245
245
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

232
232
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

126
126
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

793
793
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

390
390
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

208
208
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

101
101
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

153
153
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

198
198
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

216
216
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

241
241
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

181
181
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

768
768
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

342
342
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

32
32

Meer sportnieuws