In maart Rode Duivel voor AA Gent?

door
In maart Rode Duivel voor AA Gent?

Volgende week zal Roberto Martinez wellicht zijn selectie bekendmaken voor de oefenstage van de Rode Duivels, die in Tubeke beginnen aan hun voorbereiding op het WK en daarbij ook zullen oefenen tegen Ierland en Burkina Faso. De bondscoach zal daarvoor wel geen beroep doen op spelers met meer dan 50 caps en daardoor zullen wellicht enkele verrassende namen hun opwachting maken in de selectie.


Zo raakte al bekend dat Nikola Storm met zijn uitstekende prestaties bij  KV Mechelen een plaats in de voorselectie wist te versieren, maar hij is niet de enige smaakmaker uit de Jupiler Pro League die mag dromen. Bij La Tribune schoven ze deze week immers ook Julien De Sart naar voor als kandidaat-Rode Duivel. De 27-jarige middenvelder is aan een sterk seizoen bezig bij AA Gent.

"Ik ben een beetje verrast", reageert De Sart evenwel bescheiden in het programma. "Natuurlijk heb ik bepaalde dromen sinds ik klein was. Al sinds ik ervan bewust werd dat de nationale ploeg bestaat, wou ik daarbij zijn. Ik ben altijd jeugdinternational geweest, dus waarom niet? Ik probeer gewoon constant en goed te presteren bij mijn club. Als me dat een selectie zou opleveren, zal ik zeer fier zijn."

VACATURE
Er zal in ieder geval op het middenveld een vacature zijn in maart, want Axel Witsel zal er niet bij zijn. De concurrentie is daar echter zeer groot. Martinez gaf al aan dat hij spelers als Amadou Onana, Aster Vranckx of Eliot Matazo niet zal wegplukken bij de nationale beloften, maar dan blijven er nog steeds voldoende opties over. Onder meer Albert Sambi Lokonga, Orel Mangala, Bryan Heynen en Mats Rits zullen op het plaatsje van Witsel azen.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Verdient De Sart zijn kans bij de Rode Duivels?

Meest recent

Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

20
20
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

29
29
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

231
231
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

29
29
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

145
145
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

78
78
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

45
45
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

154
154
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

32
32
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

207
207
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

175
175
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

32
32
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

343
343
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

114
114
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

55
55
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

88
88
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

280
280
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

400
400
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

89
89
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

504
504
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

698
698
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

250
250
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

196
196

Meer sportnieuws