'Limbombe bezorgt Nantes financiële kater'

door
'Limbombe bezorgt Nantes financiële kater'

Anthony Limbombe (27) speelt ondertussen al even in Frankrijk bij FC Nantes, de huidige nummer zes in de Ligue 1. Daar komt hij niet in de plannen voor. Onze landgenoot valt er steevast naast de selectie en wordt sinds afgelopen zomer zelfs bij het tweede elftal gestald van de club. Dat zorgt nu voor een dispuut tussen Nantes en de Franse competitieorganisator LFP, weet Het Nieuwsblad.


Onze landgenoot zou al een paar keer aangeklopt hebben bij die instantie om opnieuw te mogen aansluiten bij het eerste elftal van Nantes. Zijn niveau zou volgens de speler namelijk achteruit gaan door met de reserves mee te trainen. LFP gaf gehoor aan de noodkreet van Limbombe. De organisatie maant Nantes aan om Limbombe opnieuw te laten aansluiten bij de A-kern. Doet het dat niet, dan mag de club in de buidel tasten en een boete betalen.

KRC Genk

Limbombe is een product van de beroemde jeugdopleiding van Genk. De winger zette er zijn eerste stapjes in het profvoetbal. Hij werd door de Limburgers uitgeleend aan Lierse SK. Daarna verkaste hij naar Nederland om bij NEC Nijmegen aan de slag te gaan. Club Brugge haalde hem terug naar ons land. Met Blauw-Zwart werd hij kampioen en won hij de supercup.

Vanuit Brugge ging het naar Nantes voor 8,25 miljoen euro. De Franse club leende hem in het tweede deel van 2019 een jaartje uit aan Standard. Nu zit Limbombe op een zijspoor in Frankrijk. Afgelopen winter leek even een terugkeer naar de JPL in de maak. Zulte Waregem werd genoemd, maar die overgang kwam er uiteindelijk nooit door.    



 

   

🔥 Wat iedereen nu leest

Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

Zal hij nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

0
0
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

15
15
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

53
53
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

59
59
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

185
185
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

112
112
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

145
145
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

322
322
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

53
53
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

733
733
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

231
231
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

293
293
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

790
790
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

96
96
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

857
857
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

343
343
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

520
520
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

496
496
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

272
272
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

888
888
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

513
513
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

408
408
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

1215
1215

Meer sportnieuws