'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

door
'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

Grote opwinding in Antwerpen afgelopen zondag. De derby tussen Antwerp en Beerschot stond immers op het programma, en die bracht naar goede gewoonte de nodige animo met zich mee. Echter waren het niet enkel de spelers die daarvoor wisten te zorgen.


Voorzitter van The Great Old, Paul Gheysens, deed immers zijn flinke duit in het zakje. Bij een 0-1 achterstand tijdens de rust, ging hij immers de kleedkamer binnen om de spelers eens goed de levieten te lezen. Onaanvaardbaar volgens coach Brian Priske, die dan ook in de bres sprong voor zijn mannen. Daarop volgde dan weer een verhitte discussie tussen Gheysens en Priske.

Verrassend genoeg doet de voorzitter dit enkele dagen later evenwel af als ‘een storm in een glas water’. “Waarom zou ik hem ontslaan, hij heeft toch gewonnen”, klinkt het nu, terwijl hij zondag nog staan schreeuwen hebben dat ‘hij eruit ging’. “Ik heb zondag eens met mijn eigen ogen kunnen zien hoe hij met de spelers omgaat, dat beviel me wel. Ik merk enthousiasme binnen de spelersgroep over Priske”, keert Gheysens nu (voorlopig?) zijn kar in Het Nieuwsblad.

Spelers steunen Priske
Mogelijk heeft de voorzitter van Antwerp gewoonweg geen andere keuze om zich momenteel achter Priske te scharen. Ook de spelers vonden zijn tussenkomst afgelopen zondag immers beneden alle peil. Bovendien is er zoals Gheysens het zelf zegt inderdaad genoeg enthousiasme bij de spelers over de Deen. Alleen moet dat nog meer zichtbaar worden op het veld. Nainggolan is alvast duidelijk. “Je gaat hem toch niet buitengooien na zo’n overwinning?” Afwachten hoe ver dit alles nog zal reiken. Komende zondag staat er tegen Anderlecht immers opnieuw een levensbelangrijke wedstrijd op het programma.

LEES OOK: Croky Cup: Club haalt uit, Antwerp en Union zonder problemen

Zal Priske na zondag nog coach zijn van Antwerp?

Meest recent

Opmerkelijke statistiek: Jonge Duivels favoriet op WK?

De selectie van de Jonge Duivels is donderdag afgereisd naar Qatar, want daar werken ze in november ...

29
29
Openda heeft zijn nieuwe trainer bij Juventus beet

Loïs Openda heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Juventus. ...

14
14
'Bayern bedient Kompany op wenken: deal met Feyenoord'

Bayern München blijft dit seizoen alles aan flarden spelen. Het pakte deze week in de beker ...

36
36
'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

De komende weken zal Napoli even Belgenloos zijn. Kevin De Bruyne viel vorig weekend in de kraker ...

17
17
Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

186
186
'Code rood bij Club Brugge: Celtic verleidt Hayen'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

182
182
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

33
33
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

232
232
Vermant dropt hint: knaltransfer op til bij Club Brugge

Na de recente 12 op 12 in de competitie plaatste Club Brugge zich logischerwijs ook voor de 1/8 ...

350
350
Mokerslag voor Nainggolan: 'Parket velt hard oordeel'

Hij dook nog op in De Slimste Mens ter Wereld als de goedlachse ex-Rode Duivel met lef en ...

110
110
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

82
82
'Hasi voelt bui al hangen: 5 voor 12 in Anderlecht'

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8 finale van de Croky Cup loert de crisis nog altijd om de hoek ...

311
311
'Exit wenkt: duo valt door de mand bij Club Brugge'

Zoals verwacht kwalificeerde Club Brugge zich zonder veel moeite voor de 1/8 finale van de Croky ...

394
394
Marc Degryse slaat iedereen met verstomming: "Nieuw leven"

Marc Degryse behoort tot het kruim van het Belgische voetbal. Zijn naam roept nog steeds nostalgie ...

268
268
Eindelijk nog eens goed nieuws over Duranville

Er wordt hem al jaren een grote toekomst voorspeld, maar op de echt grote doorbraak van Julien ...

49
49
Standard slikt enorme domper voor Waalse clash

Standard plaatste zich dinsdag al voor de volgende ronde in de Croky Cup met een nipte zege in ...

60
60
La Louvière jubelt na 'magisch' wederoptreden in beker

Voorlopig blijven de eersteklassers nog foutloos in de Croky Cup. Ook promovendus La Louvière ...

21
21
AA Gent dacht naast Leko aan nog opvallende trainer

AA Gent kan tot dusver tevreden zijn over zijn seizoen. Het prijkt na twaalf speeldagen op de derde ...

149
149
'Transferstrijd neemt toe: Club en Anderlecht in pole'

De wintermercato nadert met rasse schreden en heel wat clubs zullen stilaan hun verlanglijstje aan ...

213
213
'Nieuwe WK-domper voor U17: ook Gent ligt dwars'

Het wordt in de komende weken uitkijken naar mogelijk een nieuwe generatie Belgische toptalenten. In ...

115
115
Opsteker Anderlecht: Futures pakken uit met knap resultaat

Het zijn alweer woelige tijden bij Anderlecht. Er was de voorbije weken de controverse rond het ...

155
155
'Club bibbert: kans op vertrek Hayen stijgt'

Club Brugge wist zich zondag zonder al te veel moeite te plaatsen voor de volgende ronde in de Croky ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Pikante transfer bij Club, ster verlaat Real'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

396
396
“Loopt spuigaten uit” - STVV kampt met ‘nieuwe Lamkel Zé’

Sint-Truiden VV kampt met een 'nieuwe Didier Lamkel Zé'. Het Nieuwsblad kwam met enkele ...

256
256
Vossen spreekt klare taal bij Zulte: "Ik wil spelen"

Zulte Waregem won in de beker probleemloos van Belisia Bilzen. Essevee won met 1-4 en gaat aldus ...

123
123

Meer sportnieuws