'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

465 stemmen
'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

Grote opwinding in Antwerpen afgelopen zondag. De derby tussen Antwerp en Beerschot stond immers op het programma, en die bracht naar goede gewoonte de nodige animo met zich mee. Echter waren het niet enkel de spelers die daarvoor wisten te zorgen.


Voorzitter van The Great Old, Paul Gheysens, deed immers zijn flinke duit in het zakje. Bij een 0-1 achterstand tijdens de rust, ging hij immers de kleedkamer binnen om de spelers eens goed de levieten te lezen. Onaanvaardbaar volgens coach Brian Priske, die dan ook in de bres sprong voor zijn mannen. Daarop volgde dan weer een verhitte discussie tussen Gheysens en Priske.

Verrassend genoeg doet de voorzitter dit enkele dagen later evenwel af als ‘een storm in een glas water’. “Waarom zou ik hem ontslaan, hij heeft toch gewonnen”, klinkt het nu, terwijl hij zondag nog staan schreeuwen hebben dat ‘hij eruit ging’. “Ik heb zondag eens met mijn eigen ogen kunnen zien hoe hij met de spelers omgaat, dat beviel me wel. Ik merk enthousiasme binnen de spelersgroep over Priske”, keert Gheysens nu (voorlopig?) zijn kar in Het Nieuwsblad.

Spelers steunen Priske
Mogelijk heeft de voorzitter van Antwerp gewoonweg geen andere keuze om zich momenteel achter Priske te scharen. Ook de spelers vonden zijn tussenkomst afgelopen zondag immers beneden alle peil. Bovendien is er zoals Gheysens het zelf zegt inderdaad genoeg enthousiasme bij de spelers over de Deen. Alleen moet dat nog meer zichtbaar worden op het veld. Nainggolan is alvast duidelijk. “Je gaat hem toch niet buitengooien na zo’n overwinning?” Afwachten hoe ver dit alles nog zal reiken. Komende zondag staat er tegen Anderlecht immers opnieuw een levensbelangrijke wedstrijd op het programma.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Zal Priske na zondag nog coach zijn van Antwerp?

Meest recent

Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

42
42
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

49
49
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

178
178
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

27
27
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

195
195
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

495
495
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

274
274
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

344
344
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

64
64
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

107
107
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

148
148
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

59
59
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

117
117
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

179
179
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

134
134
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

87
87
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

454
454
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

158
158
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

85
85
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

341
341
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

325
325
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

109
109
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

164
164
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

128
128

Meer sportnieuws