'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

door
'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

Grote opwinding in Antwerpen afgelopen zondag. De derby tussen Antwerp en Beerschot stond immers op het programma, en die bracht naar goede gewoonte de nodige animo met zich mee. Echter waren het niet enkel de spelers die daarvoor wisten te zorgen.


Voorzitter van The Great Old, Paul Gheysens, deed immers zijn flinke duit in het zakje. Bij een 0-1 achterstand tijdens de rust, ging hij immers de kleedkamer binnen om de spelers eens goed de levieten te lezen. Onaanvaardbaar volgens coach Brian Priske, die dan ook in de bres sprong voor zijn mannen. Daarop volgde dan weer een verhitte discussie tussen Gheysens en Priske.

Verrassend genoeg doet de voorzitter dit enkele dagen later evenwel af als ‘een storm in een glas water’. “Waarom zou ik hem ontslaan, hij heeft toch gewonnen”, klinkt het nu, terwijl hij zondag nog staan schreeuwen hebben dat ‘hij eruit ging’. “Ik heb zondag eens met mijn eigen ogen kunnen zien hoe hij met de spelers omgaat, dat beviel me wel. Ik merk enthousiasme binnen de spelersgroep over Priske”, keert Gheysens nu (voorlopig?) zijn kar in Het Nieuwsblad.

Spelers steunen Priske
Mogelijk heeft de voorzitter van Antwerp gewoonweg geen andere keuze om zich momenteel achter Priske te scharen. Ook de spelers vonden zijn tussenkomst afgelopen zondag immers beneden alle peil. Bovendien is er zoals Gheysens het zelf zegt inderdaad genoeg enthousiasme bij de spelers over de Deen. Alleen moet dat nog meer zichtbaar worden op het veld. Nainggolan is alvast duidelijk. “Je gaat hem toch niet buitengooien na zo’n overwinning?” Afwachten hoe ver dit alles nog zal reiken. Komende zondag staat er tegen Anderlecht immers opnieuw een levensbelangrijke wedstrijd op het programma.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Zal Priske na zondag nog coach zijn van Antwerp?

Meest recent

Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

81
81
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

83
83
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

13
13
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

44
44
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

94
94
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

290
290
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

138
138
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

503
503
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

414
414
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

164
164
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

40
40
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

233
233
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

43
43
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

735
735
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

187
187
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

136
136
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

287
287
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

371
371
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

223
223
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

612
612
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

131
131
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

82
82
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

279
279

Meer sportnieuws