'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

door
'Antwerp-spelers kiezen kant in Gheysens-saga'

Grote opwinding in Antwerpen afgelopen zondag. De derby tussen Antwerp en Beerschot stond immers op het programma, en die bracht naar goede gewoonte de nodige animo met zich mee. Echter waren het niet enkel de spelers die daarvoor wisten te zorgen.


Voorzitter van The Great Old, Paul Gheysens, deed immers zijn flinke duit in het zakje. Bij een 0-1 achterstand tijdens de rust, ging hij immers de kleedkamer binnen om de spelers eens goed de levieten te lezen. Onaanvaardbaar volgens coach Brian Priske, die dan ook in de bres sprong voor zijn mannen. Daarop volgde dan weer een verhitte discussie tussen Gheysens en Priske.

Verrassend genoeg doet de voorzitter dit enkele dagen later evenwel af als ‘een storm in een glas water’. “Waarom zou ik hem ontslaan, hij heeft toch gewonnen”, klinkt het nu, terwijl hij zondag nog staan schreeuwen hebben dat ‘hij eruit ging’. “Ik heb zondag eens met mijn eigen ogen kunnen zien hoe hij met de spelers omgaat, dat beviel me wel. Ik merk enthousiasme binnen de spelersgroep over Priske”, keert Gheysens nu (voorlopig?) zijn kar in Het Nieuwsblad.

Spelers steunen Priske
Mogelijk heeft de voorzitter van Antwerp gewoonweg geen andere keuze om zich momenteel achter Priske te scharen. Ook de spelers vonden zijn tussenkomst afgelopen zondag immers beneden alle peil. Bovendien is er zoals Gheysens het zelf zegt inderdaad genoeg enthousiasme bij de spelers over de Deen. Alleen moet dat nog meer zichtbaar worden op het veld. Nainggolan is alvast duidelijk. “Je gaat hem toch niet buitengooien na zo’n overwinning?” Afwachten hoe ver dit alles nog zal reiken. Komende zondag staat er tegen Anderlecht immers opnieuw een levensbelangrijke wedstrijd op het programma.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Zal Priske na zondag nog coach zijn van Antwerp?

Meest recent

'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

1
1
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

6
6
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

37
37
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

122
122
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

559
559
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

57
57
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

52
52
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

71
71
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

266
266
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

304
304
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

367
367
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

515
515
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

191
191
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

245
245
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

458
458
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

357
357
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

268
268
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

236
236
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

256
256
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

125
125
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

411
411
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

499
499
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

377
377
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

123
123

Meer sportnieuws