'Anderlecht slikt domper voor clash met Antwerp'

door
'Anderlecht slikt domper voor clash met Antwerp'

RSC Anderlecht is de laatste weken goed bezig, maar is nog steeds niet mathematisch verzekerd van zijn deelname aan de Champions' Play-Offs. Aanstaande zondag staat dan ook een cruciaal duel tegen Antwerp FC op het programma. Maar coach Vincent Kompany zal dan moeten schuiven met zijn defensie.


Wesley Hoedt was afgelopen weekend tegen KV Oostende immers genoodzaakt om aan de noodrem te trekken toen Tatsuhiro Sakamoto dreigde te ontsnappen. Voor die overtreding kreeg de Nederlander een terechte gele kaart. En hierdoor liep Hoedt een schorsing op, waardoor hij het duel van volgend weekend, uitgerekend tegen zijn ex-club, aan zich voorbij laten gaan.

Een vervelende schorsing want de spoeling in de defensie is momenteel niet erg breed. Taylor Harwood-Bellis werd in januari immers van de hand gedaan en Lucas Lissens speelde dit seizoen nog geen minuut bij de A-kern. Maar ook de naam van Hannes Delcroix mag definitief geschrapt worden, zo meldt Het Laatste Nieuws.

HOPEN OP ZENO
Normaal gezien zou Delcroix maandag met de beloften aantreden tegen KRC Genk (1-1), maar omdat hij nog te veel hinder ondervond moest hij passen voor dit duel. Het is dan ook een utopie dat hij klaar geraakt voor de clash van zondag. En dus is het hopen op Zeno Debast, die in de voorbije wedstrijden moest afhaken met een blessure. Aanstaande woensdag zou een definitieve beslissing over hem genomen worden.

JOUW MENING TELT:
RSCA had Harwood-Bellis moeten houden ...

Meest recent

Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

19
19
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

18
18
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

132
132
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

58
58
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

92
92
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

125
125
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

91
91
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

47
47
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

145
145
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

389
389
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

404
404
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

200
200
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

481
481
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1254
1254
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

90
90
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

116
116
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

158
158
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

93
93
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

591
591
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

37
37
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

186
186
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

288
288
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

389
389
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

75
75

Meer sportnieuws