'Gheysens hakt Priske-knoop door'

door
'Gheysens hakt Priske-knoop door'

Winnen of zijn koffers pakken: dat was de duidelijke boodschap voor Brian Priske in aanloop naar afgelopen zondag. Na een bewogen middag op de Bosuil hield Antwerp de drie punten thuis tegen stadsrivaal Beerschot, en dus leek het vel van de coach met dank aan topschutter Michael Frey gered. Of toch niet?


Na afloop geraakte immers bekend dat het tijdens de rust, toen de Great Old nog met 0-1 in het krijt stond, in de kleedkamer tot een stevige aanvaring kwam tussen Priske en voorzitter Paul Gheysens. Daarbij zou de preses hebben geschreeuwd dat de trainer zijn dagen geteld zijn. Hoewel de wedstrijd alsnog een gunstige afloop kende, weigerde Priske daarom achteraf voor de camera's te verschijnen. Volgens zijn assistent Rudi Cossey was de emotionele Deen te zeer aangeslagen door het incident.

Tijdens het obligatoire persmoment ontweek Priske nadien de vragen omtrent zijn persoon, en dus bleef iedereen in het ongewisse. Zou Gheysens zijn dreigement ondanks de zege waarmaken, of bleef de coach toch in het zadel? 24 uur later lijkt het antwoord gekend, voorlopig althans. Het Laatste Nieuws merkte immers op dat Priske maandag gewoon weer de training in goede banen leidde. "De uithaal van zijn voorzitter tijdens de rust tegen Beerschot blijft (voorlopig) zonder gevolg", klinkt het dan ook.

D-DAY 2.0
Daarmee is de rust echter allerminst weergekeerd op de Bosuil. Hoewel het merendeel van de kleedkamer zich nog achter de T1 zou scharen, lijkt de band met eeninvloedrijk figuur als Ritchie De Laet bijvoorbeeld gebroken. Bovendien zal ook de eergierige Gheysens de clash ongetwijfeld niet zomaar vergeten. In de laatste rechte lijn richting de play-offs blijft de stoel van Priske dus wankelen. Of hoe er zondag in Anderlecht vermoedelijk wederom niet enkel in de stand heel wat op het spel staat.

LEES OOK: 'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

Denkt u dat Priske volgend seizoen nog coach is van Antwerp?

Meest recent

Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

6
6
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

78
78
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

88
88
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

161
161
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

75
75
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

72
72
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

84
84
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

92
92
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

59
59
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

16
16
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

41
41
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

375
375
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

166
166
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

99
99
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

440
440
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

194
194
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

78
78
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

430
430
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

376
376
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

104
104
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

312
312
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

368
368
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

530
530

Meer sportnieuws