'Leegloop bij PSG: vier sterren op weg naar uitgang'

338 stemmen
'Leegloop bij PSG: vier sterren op weg naar uitgang'

Na een tegenvallend vorige seizoen, zette Paris Saint-Germain afgelopen zomer alle zeilen bij op de transfermarkt. Zo haalden de Fransen een hele lijst aan sterren, al dan niet op transfervrije basis, naar het Parc des Princes. Maar komende zomer dreigt alweer een aftocht van grote namen.


De kers op de taart van afgelopen zomer was natuurlijk het aantrekken van Lionel Messi. Daarnaast werden ook Gianluigi Donnarrumma, Achraf Hakimi, Nuno Mendes, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum binnen gehengeld. Die laatste kwam transfervrij over van Liverpool FC, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. Maar door het gebrek aan een belangrijke rol, lijkt de Nederlander inmiddels spijt te hebben van zijn keuze.

Het is dan ook niet uitgesloten dat Wijnaldum komende zomer weer vertrekt uit de Lichtstad. Vorige week geraakte bekend dat hij zo'n 25 miljoen euro moet kosten. Volgens The Sun zou onder meer Aston Villa hem volgen. En ook de passage van Ramos blijft mogelijk beperkt tot één seizoen. De Spanjaard, die door blessureleed amper in actie kwam dit seizoen, zou naar verluidt de stap naar de MLS kunnen zetten. LA Galaxy toont alvast interesse.

BYE BYE MBAPPÉ
Maar daar blijft het niet bij. Ook Kylian Mbappé is goed en wel op weg naar de uitgang. Het heeft er alle schijn van dat de wereldkampioen komende zomer op transfervrije basis naar Real Madrid trekt. Hij is evenwel niet de enige met een aflopend contract. Ook de overeenkomst van Angel Di Maria werd nog steeds niet verlengd. Het zou dus zomaar kunnen dat de Parijzenaars vier grote namen zien vertrekken in de zomermercato. Al zullen ze dan ongetwijfeld de nodige versterking in de plaats halen.

LEES OOK: 'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

PSG wint de CL dit seizoen ...

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

49
49
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

39
39
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

201
201
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

152
152
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

367
367
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

151
151
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

456
456
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

110
110
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

46
46
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

349
349
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

693
693
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

524
524
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

153
153
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1123
1123
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

669
669
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

253
253
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

521
521
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

253
253
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1275
1275
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

642
642

Meer sportnieuws