Schreuder streng voor sterkhouder: "Mag hij niet doen"

225
Schreuder streng voor sterkhouder:

Na de klinkende zege van afgelopen weekend tegen Antwerp FC, werd Club Brugge woensdag hard met de voeten op de grond gezet. Zo gaf Blauw-Zwart op eigen veld een ticket voor de bekerfinale uit handen. Tegen AA Gent verloor de regerende kampioen met zware 0-3-cijfers.


Club speelde nochtans geen slechte eerste helft, maar creëerde te weinig doelgevaar en botste op efficiënte Buffalo's. Dat zorgde voor een 0-2-achterstand aan de rust. Door de 0-1-overwinning in de heenmatch was er desondanks toch nog één en ander mogelijk voor Blauw-Zwart. Maar na 53 minuten konden de boeken helemaal dicht. Denis Odoi pakte immers een tweede gele kaart na een slaande beweging richting Tarik Tissoudali en met een mannetje minder tussen de lijnen konden de Bruggelingen geen vuist meer maken.

Een dure fout dus van Odoi. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag was coach Alfred Schreuder dan ook hard voor de revelatie van de voorbije weken. "Het was onnodig, dat hoeft hij niet te doen", stelde de Nederlander. "We moeten daarin slimmer worden. Tegenstanders proberen ons uit het spel te halen, maar dan moeten wij het hoofd erbij houden. Op dat moment moet hij gewoon stoppen, dan krijg je een vrije trap mee. Je moet nooit reageren."

VIER KEER ROOD IN DRIE MATCHEN
Club speelde in de voorbije weken drie keer tegen Gent en pakte in die duels liefst vier rode kaarten. Een doorn in het oog van Schreuder. "We moeten er echt van leren want je kan niet tegen Gent drie rode kaarten krijgen in drie wedstrijden. Enkel de rode kaart van Noa Lang was belachelijk, die andere kan je wel geven. Dan speel je natuurlijk tegen jezelf. Als we dat beter gaan doen, dan zijn wij een heel sterk team dat moeilijk te kloppen is."

LEES OOK: Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

De rode kaart van Odoi was terecht ...

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

27
27
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

74
74
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

16
16
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

37
37
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

100
100
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

60
60
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

38
38
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

61
61
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

93
93
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

159
159
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

377
377
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

149
149
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

410
410
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

449
449
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

632
632
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

166
166

Meer sportnieuws