Schreuder streng voor sterkhouder: "Mag hij niet doen"

225 stemmen
Schreuder streng voor sterkhouder:

Na de klinkende zege van afgelopen weekend tegen Antwerp FC, werd Club Brugge woensdag hard met de voeten op de grond gezet. Zo gaf Blauw-Zwart op eigen veld een ticket voor de bekerfinale uit handen. Tegen AA Gent verloor de regerende kampioen met zware 0-3-cijfers.


Club speelde nochtans geen slechte eerste helft, maar creëerde te weinig doelgevaar en botste op efficiënte Buffalo's. Dat zorgde voor een 0-2-achterstand aan de rust. Door de 0-1-overwinning in de heenmatch was er desondanks toch nog één en ander mogelijk voor Blauw-Zwart. Maar na 53 minuten konden de boeken helemaal dicht. Denis Odoi pakte immers een tweede gele kaart na een slaande beweging richting Tarik Tissoudali en met een mannetje minder tussen de lijnen konden de Bruggelingen geen vuist meer maken.

Een dure fout dus van Odoi. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag was coach Alfred Schreuder dan ook hard voor de revelatie van de voorbije weken. "Het was onnodig, dat hoeft hij niet te doen", stelde de Nederlander. "We moeten daarin slimmer worden. Tegenstanders proberen ons uit het spel te halen, maar dan moeten wij het hoofd erbij houden. Op dat moment moet hij gewoon stoppen, dan krijg je een vrije trap mee. Je moet nooit reageren."

VIER KEER ROOD IN DRIE MATCHEN
Club speelde in de voorbije weken drie keer tegen Gent en pakte in die duels liefst vier rode kaarten. Een doorn in het oog van Schreuder. "We moeten er echt van leren want je kan niet tegen Gent drie rode kaarten krijgen in drie wedstrijden. Enkel de rode kaart van Noa Lang was belachelijk, die andere kan je wel geven. Dan speel je natuurlijk tegen jezelf. Als we dat beter gaan doen, dan zijn wij een heel sterk team dat moeilijk te kloppen is."

LEES OOK: Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

De rode kaart van Odoi was terecht ...

Meest recent

Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

44
44
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

15
15
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

14
14
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

120
120
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

72
72
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

83
83
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

248
248
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

252
252
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

62
62
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

43
43
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

141
141
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

140
140
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

50
50
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

391
391
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

70
70
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

291
291
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

360
360
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

110
110
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

64
64
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

428
428
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

270
270
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

509
509

Meer sportnieuws