Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

door
Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

Eind dit kalenderjaar willen de Rode Duivels als outsider een gooi doen naar de wereldtitel in Qatar. Maar verschillende spelers uit de selectie van bondscoach Roberto Martinez kampen momenteel met allerlei problemen bij hun respectievelijke clubs. Andere groeien dan weer steeds dichter naar hun beste niveau.


Kevin De Bruyne behoort gelukkig tot die laatste categorie. Mede door de naweeën van de blessure die hij opliep tijdens het EK en door een corona-besmetting, kende de spelmaker geen grandioze eerste helft van het seizoen. De laatste tijd is hij echter weer de vaste draaischijf bij Manchester City. Zijn statistieken, vooral dan wat betreft assists, liggen wel iets lager dan in de voorbije seizoenen. Maar desondanks mag zijn belang voor de leider in de Premier League niet onderschat worden.

En ook bij zijn tegenstanders blijft het ontzag voor KDB groot. Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk werd bij Amazon Prime bijvoorbeeld gepolst naar zijn sterkste tegenstanders in de Premier League. En als eerste naam schoof hij die van De Bruyne naar voren. "Kevin De Bruyne is ongelooflijk. Zijn visie ... . Hij is gewoon een fantastische speler", aldus de Nederlandse verdediger, die verder ook Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté laat vallen.

BESTE SPELER TER WERELD
Van Dijk is overigens niet de enige grote naam die hoog oploopt met KDB. Voormalig wereldkampioen en AC Milan-icoon Cafu werd op de officiële kanalen van de WK-organisatie gevraagd naar wie volgens hem de beste speler ter wereld is van dit moment. Ook hij wees resoluut naar De Bruyne. De Braziliaanse ex-verdediger geraakte met name onder de indruk van zijn kalenderjaar 2021, waarin KDB onder meer de finale van de Champions League haalde en Engels kampioen werd.

LEES OOK: Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

79
79
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

13
13
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

43
43
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

392
392
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

330
330
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

207
207
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

256
256
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

74
74
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

621
621
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

225
225
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

418
418
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

653
653
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

405
405
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

184
184
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

175
175
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

167
167
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

263
263
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

80
80
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

344
344
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

241
241
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

531
531

Meer sportnieuws