Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

door
Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

Eind dit kalenderjaar willen de Rode Duivels als outsider een gooi doen naar de wereldtitel in Qatar. Maar verschillende spelers uit de selectie van bondscoach Roberto Martinez kampen momenteel met allerlei problemen bij hun respectievelijke clubs. Andere groeien dan weer steeds dichter naar hun beste niveau.


Kevin De Bruyne behoort gelukkig tot die laatste categorie. Mede door de naweeën van de blessure die hij opliep tijdens het EK en door een corona-besmetting, kende de spelmaker geen grandioze eerste helft van het seizoen. De laatste tijd is hij echter weer de vaste draaischijf bij Manchester City. Zijn statistieken, vooral dan wat betreft assists, liggen wel iets lager dan in de voorbije seizoenen. Maar desondanks mag zijn belang voor de leider in de Premier League niet onderschat worden.

En ook bij zijn tegenstanders blijft het ontzag voor KDB groot. Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk werd bij Amazon Prime bijvoorbeeld gepolst naar zijn sterkste tegenstanders in de Premier League. En als eerste naam schoof hij die van De Bruyne naar voren. "Kevin De Bruyne is ongelooflijk. Zijn visie ... . Hij is gewoon een fantastische speler", aldus de Nederlandse verdediger, die verder ook Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté laat vallen.

BESTE SPELER TER WERELD
Van Dijk is overigens niet de enige grote naam die hoog oploopt met KDB. Voormalig wereldkampioen en AC Milan-icoon Cafu werd op de officiële kanalen van de WK-organisatie gevraagd naar wie volgens hem de beste speler ter wereld is van dit moment. Ook hij wees resoluut naar De Bruyne. De Braziliaanse ex-verdediger geraakte met name onder de indruk van zijn kalenderjaar 2021, waarin KDB onder meer de finale van de Champions League haalde en Engels kampioen werd.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

2
2
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

25
25
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

18
18
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

178
178
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

81
81
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

38
38
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

135
135
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

32
32
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

256
256
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

229
229
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

29
29
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

293
293
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

204
204
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

258
258
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

201
201
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

227
227
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

928
928
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

179
179
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

774
774
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

550
550
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

518
518
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

266
266
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

344
344
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

708
708
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

848
848

Meer sportnieuws