Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

726 stemmen
Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

Eind dit kalenderjaar willen de Rode Duivels als outsider een gooi doen naar de wereldtitel in Qatar. Maar verschillende spelers uit de selectie van bondscoach Roberto Martinez kampen momenteel met allerlei problemen bij hun respectievelijke clubs. Andere groeien dan weer steeds dichter naar hun beste niveau.


Kevin De Bruyne behoort gelukkig tot die laatste categorie. Mede door de naweeën van de blessure die hij opliep tijdens het EK en door een corona-besmetting, kende de spelmaker geen grandioze eerste helft van het seizoen. De laatste tijd is hij echter weer de vaste draaischijf bij Manchester City. Zijn statistieken, vooral dan wat betreft assists, liggen wel iets lager dan in de voorbije seizoenen. Maar desondanks mag zijn belang voor de leider in de Premier League niet onderschat worden.

En ook bij zijn tegenstanders blijft het ontzag voor KDB groot. Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk werd bij Amazon Prime bijvoorbeeld gepolst naar zijn sterkste tegenstanders in de Premier League. En als eerste naam schoof hij die van De Bruyne naar voren. "Kevin De Bruyne is ongelooflijk. Zijn visie ... . Hij is gewoon een fantastische speler", aldus de Nederlandse verdediger, die verder ook Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté laat vallen.

BESTE SPELER TER WERELD
Van Dijk is overigens niet de enige grote naam die hoog oploopt met KDB. Voormalig wereldkampioen en AC Milan-icoon Cafu werd op de officiële kanalen van de WK-organisatie gevraagd naar wie volgens hem de beste speler ter wereld is van dit moment. Ook hij wees resoluut naar De Bruyne. De Braziliaanse ex-verdediger geraakte met name onder de indruk van zijn kalenderjaar 2021, waarin KDB onder meer de finale van de Champions League haalde en Engels kampioen werd.

LEES OOK: De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

10
10
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

38
38
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

147
147
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

104
104
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

56
56
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

190
190
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

72
72
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

226
226
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

87
87
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

58
58
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

39
39
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

468
468
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

94
94
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

223
223
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

86
86
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

76
76
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

139
139
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

408
408
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws