Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

726 stemmen
Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

Eind dit kalenderjaar willen de Rode Duivels als outsider een gooi doen naar de wereldtitel in Qatar. Maar verschillende spelers uit de selectie van bondscoach Roberto Martinez kampen momenteel met allerlei problemen bij hun respectievelijke clubs. Andere groeien dan weer steeds dichter naar hun beste niveau.


Kevin De Bruyne behoort gelukkig tot die laatste categorie. Mede door de naweeën van de blessure die hij opliep tijdens het EK en door een corona-besmetting, kende de spelmaker geen grandioze eerste helft van het seizoen. De laatste tijd is hij echter weer de vaste draaischijf bij Manchester City. Zijn statistieken, vooral dan wat betreft assists, liggen wel iets lager dan in de voorbije seizoenen. Maar desondanks mag zijn belang voor de leider in de Premier League niet onderschat worden.

En ook bij zijn tegenstanders blijft het ontzag voor KDB groot. Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk werd bij Amazon Prime bijvoorbeeld gepolst naar zijn sterkste tegenstanders in de Premier League. En als eerste naam schoof hij die van De Bruyne naar voren. "Kevin De Bruyne is ongelooflijk. Zijn visie ... . Hij is gewoon een fantastische speler", aldus de Nederlandse verdediger, die verder ook Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté laat vallen.

BESTE SPELER TER WERELD
Van Dijk is overigens niet de enige grote naam die hoog oploopt met KDB. Voormalig wereldkampioen en AC Milan-icoon Cafu werd op de officiële kanalen van de WK-organisatie gevraagd naar wie volgens hem de beste speler ter wereld is van dit moment. Ook hij wees resoluut naar De Bruyne. De Braziliaanse ex-verdediger geraakte met name onder de indruk van zijn kalenderjaar 2021, waarin KDB onder meer de finale van de Champions League haalde en Engels kampioen werd.

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

1
1
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

30
30
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

45
45
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

322
322
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

81
81
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

151
151
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

199
199
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

57
57
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

115
115
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

102
102
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

165
165
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

99
99
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

129
129
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

348
348
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

160
160
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

156
156
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

93
93
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

172
172
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

267
267
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

234
234

Meer sportnieuws