Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

door
Van Dijk kiest Rode Duivel als sterkste tegenstander

Eind dit kalenderjaar willen de Rode Duivels als outsider een gooi doen naar de wereldtitel in Qatar. Maar verschillende spelers uit de selectie van bondscoach Roberto Martinez kampen momenteel met allerlei problemen bij hun respectievelijke clubs. Andere groeien dan weer steeds dichter naar hun beste niveau.


Kevin De Bruyne behoort gelukkig tot die laatste categorie. Mede door de naweeën van de blessure die hij opliep tijdens het EK en door een corona-besmetting, kende de spelmaker geen grandioze eerste helft van het seizoen. De laatste tijd is hij echter weer de vaste draaischijf bij Manchester City. Zijn statistieken, vooral dan wat betreft assists, liggen wel iets lager dan in de voorbije seizoenen. Maar desondanks mag zijn belang voor de leider in de Premier League niet onderschat worden.

En ook bij zijn tegenstanders blijft het ontzag voor KDB groot. Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk werd bij Amazon Prime bijvoorbeeld gepolst naar zijn sterkste tegenstanders in de Premier League. En als eerste naam schoof hij die van De Bruyne naar voren. "Kevin De Bruyne is ongelooflijk. Zijn visie ... . Hij is gewoon een fantastische speler", aldus de Nederlandse verdediger, die verder ook Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté laat vallen.

BESTE SPELER TER WERELD
Van Dijk is overigens niet de enige grote naam die hoog oploopt met KDB. Voormalig wereldkampioen en AC Milan-icoon Cafu werd op de officiële kanalen van de WK-organisatie gevraagd naar wie volgens hem de beste speler ter wereld is van dit moment. Ook hij wees resoluut naar De Bruyne. De Braziliaanse ex-verdediger geraakte met name onder de indruk van zijn kalenderjaar 2021, waarin KDB onder meer de finale van de Champions League haalde en Engels kampioen werd.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

25
25
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

163
163
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

109
109
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

323
323
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

160
160
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

91
91
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

466
466
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

271
271
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

261
261
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

531
531
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

782
782
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

828
828
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

299
299
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

618
618
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

362
362
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

366
366
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

404
404

Meer sportnieuws