Real slikt opdoffer voor clash met PSG

door
Real slikt opdoffer voor clash met PSG

Deze week werd er ruimte voorzien voor de nationale bekercompetities, maar binnen enkele dagen barst het Europese geweld weer in alle hevigheid los. Zo komen we de eerste vier kwartfinalisten in de Champions League te weten. En er staan nog enkele spannende duels op het programma.


Niet in het minst de clash tussen Real Madrid en Paris Saint-Germain. De Fransen waren in eigen huis veruit de betere ploeg, maar onder meer door een uitmuntende Thibaut Courtois geraakten ze niet verder dan een nipte 1-0-zege. De Madrilenen kunnen in het Estadio Santiago Bernabeu dus nog één en ander recht zetten. Maar de aanloop naar deze kraker verloopt niet bepaald naar wens voor de leider uit La Liga.

Zo meldt Mundo Deportivo dat er een groot vraagteken staat achter de naam van Toni Kroos. De Duitse middenvelder zou donderdagvoormiddag een blessure aan de hamstrings hebben opgelopen. Vrijdag zouden extra onderzoeken volgen waaronder een MRI-scan. Maar het is nu al bijna zeker dat Kroos er zaterdag tegen Real Sociedad niet zal bij zijn en ook het duel tegen PSG komt serieus in gevaar.

GEHAVEND MIDDENVELD
Kopzorgen dus voor coach Carlo Ancelotti, die tegen de Parijzenaars ook al niet op Casemiro kan rekenen. De Braziliaan is geschorst na zijn gele kaart in de heenmatch. Met Eduardo Camavinga en Federico Valverde staan er in principe wel twee geschikte vervangers klaar, maar zijn beschikken niet over de ervaring en métier van een Kroos en Casemiro. Overigens ontbreekt ook Ferland Mendy met een schorsing.

LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Wie stoot door in de CL volgens u?

Meest recent

Niet met zijn dribbels: Doku maakt indruk op Boeckx

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

4
4
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

21
21
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

57
57
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

75
75
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

319
319
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

78
78
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

89
89
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

113
113
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

387
387
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

37
37
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

159
159
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

104
104
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

135
135
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

63
63
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

315
315
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

285
285
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

69
69
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

215
215
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

416
416
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

504
504
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1036
1036
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

139
139
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

602
602
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

913
913
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

299
299

Meer sportnieuws