'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

door
'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de beker. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan voor de titel te gaan om alsnog van een geslaagd seizoen te kunnen spreken. Bovendien zijn enkele smaakmakers erop gebrand om komende zomer te vertrekken met een prijs in handen.


Club dreigt namelijk een aantal sterkhouders kwijt te spelen, met name dan de goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere. Die laatste hield de boot tot dusver wel nog wat af en liet verstaan het niet erg te vinden om nog een jaartje te blijven, al zal hij interessante aanbiedingen zeker bestuderen. Bij Lang is de situatie veel duidelijker. De Nederlandse aanvaller verklaarde al meermaals en openlijk dat hij in de zomer een nieuwe stap wil zetten.

Om zijn gewenste transfer te versieren zal de ex-Ajacied zijn niveau wel weer moeten opkrikken, sinds de jaarwissel bleef hij voorlopig onder de verwachtingen. Desondanks is er aan interesse geen gebrek. Onder meer AC Milan en Borussia Dortmund werden al genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook de naam Arsenal FC is al meermaals gevallen. En volgens The Sun is de belangstelling van de Gunners behoorlijk concreet.

BOD IN DE MAAK
Zo meldt de tabloid, op basis van 'meerdere Belgische en Nederlandse bronnen', dat Arsenal momenteel een bod aan het voorbereiden is om Lang komende zomer naar het Emirates Stadium te halen. De Londense scouts zouden hem al een tijdje volgen en de 22-jarige zou volgens het medium ook perfect binnen de sportieve plannen van coach Mikel Arteta passen, al hamert de Spanjaard wel op de nodige discipline in zijn selectie. De huidige nummer 6 in de Premier League zal wel een smak geld moeten neertellen. Zo werd eerder al gemeld dat Club op minstens 25 miljoen euro mikt.

LEES OOK: Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

22
22
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

43
43
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

35
35
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

210
210
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

127
127
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

325
325
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

313
313
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

212
212
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

315
315
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

204
204
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

161
161
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

176
176
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

659
659
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

681
681
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

315
315
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

167
167
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

290
290

Meer sportnieuws