'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

door
'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de beker. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan voor de titel te gaan om alsnog van een geslaagd seizoen te kunnen spreken. Bovendien zijn enkele smaakmakers erop gebrand om komende zomer te vertrekken met een prijs in handen.


Club dreigt namelijk een aantal sterkhouders kwijt te spelen, met name dan de goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere. Die laatste hield de boot tot dusver wel nog wat af en liet verstaan het niet erg te vinden om nog een jaartje te blijven, al zal hij interessante aanbiedingen zeker bestuderen. Bij Lang is de situatie veel duidelijker. De Nederlandse aanvaller verklaarde al meermaals en openlijk dat hij in de zomer een nieuwe stap wil zetten.

Om zijn gewenste transfer te versieren zal de ex-Ajacied zijn niveau wel weer moeten opkrikken, sinds de jaarwissel bleef hij voorlopig onder de verwachtingen. Desondanks is er aan interesse geen gebrek. Onder meer AC Milan en Borussia Dortmund werden al genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook de naam Arsenal FC is al meermaals gevallen. En volgens The Sun is de belangstelling van de Gunners behoorlijk concreet.

BOD IN DE MAAK
Zo meldt de tabloid, op basis van 'meerdere Belgische en Nederlandse bronnen', dat Arsenal momenteel een bod aan het voorbereiden is om Lang komende zomer naar het Emirates Stadium te halen. De Londense scouts zouden hem al een tijdje volgen en de 22-jarige zou volgens het medium ook perfect binnen de sportieve plannen van coach Mikel Arteta passen, al hamert de Spanjaard wel op de nodige discipline in zijn selectie. De huidige nummer 6 in de Premier League zal wel een smak geld moeten neertellen. Zo werd eerder al gemeld dat Club op minstens 25 miljoen euro mikt.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

9
9
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

63
63
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

36
36
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

263
263
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

518
518
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

129
129
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

372
372
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

50
50
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

160
160
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

519
519
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

47
47
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

634
634
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

365
365
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

941
941
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

239
239
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

68
68
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

40
40
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

192
192
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

193
193
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

128
128
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

599
599
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

273
273
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

409
409
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

117
117

Meer sportnieuws