'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

door
'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de beker. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan voor de titel te gaan om alsnog van een geslaagd seizoen te kunnen spreken. Bovendien zijn enkele smaakmakers erop gebrand om komende zomer te vertrekken met een prijs in handen.


Club dreigt namelijk een aantal sterkhouders kwijt te spelen, met name dan de goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere. Die laatste hield de boot tot dusver wel nog wat af en liet verstaan het niet erg te vinden om nog een jaartje te blijven, al zal hij interessante aanbiedingen zeker bestuderen. Bij Lang is de situatie veel duidelijker. De Nederlandse aanvaller verklaarde al meermaals en openlijk dat hij in de zomer een nieuwe stap wil zetten.

Om zijn gewenste transfer te versieren zal de ex-Ajacied zijn niveau wel weer moeten opkrikken, sinds de jaarwissel bleef hij voorlopig onder de verwachtingen. Desondanks is er aan interesse geen gebrek. Onder meer AC Milan en Borussia Dortmund werden al genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook de naam Arsenal FC is al meermaals gevallen. En volgens The Sun is de belangstelling van de Gunners behoorlijk concreet.

BOD IN DE MAAK
Zo meldt de tabloid, op basis van 'meerdere Belgische en Nederlandse bronnen', dat Arsenal momenteel een bod aan het voorbereiden is om Lang komende zomer naar het Emirates Stadium te halen. De Londense scouts zouden hem al een tijdje volgen en de 22-jarige zou volgens het medium ook perfect binnen de sportieve plannen van coach Mikel Arteta passen, al hamert de Spanjaard wel op de nodige discipline in zijn selectie. De huidige nummer 6 in de Premier League zal wel een smak geld moeten neertellen. Zo werd eerder al gemeld dat Club op minstens 25 miljoen euro mikt.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

0
0
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

16
16
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

53
53
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

32
32
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

187
187
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

100
100
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

265
265
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

84
84
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

43
43
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

216
216
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

325
325
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

307
307
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

220
220
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

102
102
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

234
234
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

279
279
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

282
282
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

122
122
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

133
133
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

176
176
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

155
155
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

171
171
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

95
95
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

319
319
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

169
169

Meer sportnieuws