'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

650
'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de beker. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan voor de titel te gaan om alsnog van een geslaagd seizoen te kunnen spreken. Bovendien zijn enkele smaakmakers erop gebrand om komende zomer te vertrekken met een prijs in handen.


Club dreigt namelijk een aantal sterkhouders kwijt te spelen, met name dan de goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere. Die laatste hield de boot tot dusver wel nog wat af en liet verstaan het niet erg te vinden om nog een jaartje te blijven, al zal hij interessante aanbiedingen zeker bestuderen. Bij Lang is de situatie veel duidelijker. De Nederlandse aanvaller verklaarde al meermaals en openlijk dat hij in de zomer een nieuwe stap wil zetten.

Om zijn gewenste transfer te versieren zal de ex-Ajacied zijn niveau wel weer moeten opkrikken, sinds de jaarwissel bleef hij voorlopig onder de verwachtingen. Desondanks is er aan interesse geen gebrek. Onder meer AC Milan en Borussia Dortmund werden al genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook de naam Arsenal FC is al meermaals gevallen. En volgens The Sun is de belangstelling van de Gunners behoorlijk concreet.

BOD IN DE MAAK
Zo meldt de tabloid, op basis van 'meerdere Belgische en Nederlandse bronnen', dat Arsenal momenteel een bod aan het voorbereiden is om Lang komende zomer naar het Emirates Stadium te halen. De Londense scouts zouden hem al een tijdje volgen en de 22-jarige zou volgens het medium ook perfect binnen de sportieve plannen van coach Mikel Arteta passen, al hamert de Spanjaard wel op de nodige discipline in zijn selectie. De huidige nummer 6 in de Premier League zal wel een smak geld moeten neertellen. Zo werd eerder al gemeld dat Club op minstens 25 miljoen euro mikt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

17
17
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

28
28
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

4
4
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

18
18
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

85
85
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

37
37
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

18
18
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

26
26
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

325
325
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

79
79
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

141
141
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

271
271
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

31
31
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

315
315
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

145
145
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

54
54
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws