'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

door
'Miljoenenbod onderweg naar Club Brugge'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de beker. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan voor de titel te gaan om alsnog van een geslaagd seizoen te kunnen spreken. Bovendien zijn enkele smaakmakers erop gebrand om komende zomer te vertrekken met een prijs in handen.


Club dreigt namelijk een aantal sterkhouders kwijt te spelen, met name dan de goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere. Die laatste hield de boot tot dusver wel nog wat af en liet verstaan het niet erg te vinden om nog een jaartje te blijven, al zal hij interessante aanbiedingen zeker bestuderen. Bij Lang is de situatie veel duidelijker. De Nederlandse aanvaller verklaarde al meermaals en openlijk dat hij in de zomer een nieuwe stap wil zetten.

Om zijn gewenste transfer te versieren zal de ex-Ajacied zijn niveau wel weer moeten opkrikken, sinds de jaarwissel bleef hij voorlopig onder de verwachtingen. Desondanks is er aan interesse geen gebrek. Onder meer AC Milan en Borussia Dortmund werden al genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook de naam Arsenal FC is al meermaals gevallen. En volgens The Sun is de belangstelling van de Gunners behoorlijk concreet.

BOD IN DE MAAK
Zo meldt de tabloid, op basis van 'meerdere Belgische en Nederlandse bronnen', dat Arsenal momenteel een bod aan het voorbereiden is om Lang komende zomer naar het Emirates Stadium te halen. De Londense scouts zouden hem al een tijdje volgen en de 22-jarige zou volgens het medium ook perfect binnen de sportieve plannen van coach Mikel Arteta passen, al hamert de Spanjaard wel op de nodige discipline in zijn selectie. De huidige nummer 6 in de Premier League zal wel een smak geld moeten neertellen. Zo werd eerder al gemeld dat Club op minstens 25 miljoen euro mikt.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

51
51
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

45
45
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

10
10
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

225
225
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

132
132
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

33
33
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

58
58
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

221
221
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

159
159
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

95
95
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

351
351
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

214
214
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

106
106
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

96
96
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

79
79
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

65
65
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

255
255
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

132
132
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

379
379
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

189
189

Meer sportnieuws