'Overname Chelsea kan bijzonder snel gaan'

169 stemmen
'Overname Chelsea kan bijzonder snel gaan'

Er staan grote veranderingen op til bij Chelsea. Enkele dagen nadat hij zich teruggetrokken had uit het dagelijkse bestuur, kondigde Roman Abramovich immers aan dat hij ook van plan is om de club te verkopen. Aanleiding voor die beslissing zijn de nakende sancties die de Russische miljardair moet vrezen door de oorlog van zijn land tegen Oekraïne.


Omdat hij daardoor niet meer aan zijn buitenlandse bezittingen zal kunnen, wil Abramovich de club daarom zo snel mogelijk verkopen. En dat zou weleens heel snel kunnen gaan, want de New York Times onthult dat hij aan geïnteresseerde partijen laten weten heeft dat ze al tegen vrijdag een eerste 'indicatief voorstel' moeten gaan indienen.

Dat betekent dat ze al de grove contouren van hun bod op tafel moeten leggen. Abramovich mikt naar verluidt op een bedrag van 2,2 miljard euro voor de overname van Chelsea, al zou het niet uitgesloten zijn dat die prijs nog zakt als de Rus echt wanhopig blijkt om zo snel mogelijk van de club verlost te raken. Intussen melden zich ook alsmaar meer geïnteresseerde partijen.

DODGERS
Na de Zwitserse miljardair Hansjorg Wyss en MMA-vechter Conor McGregor wordt nu ook de Amerikaan Todd Boehly naar voor geschoven. De miljardair heeft met baseballteam Los Angeles Dodgers al een sportclub in zijn portefeuille en aast al langer op Chelsea. Hij zou in 2019 al eens zonder succes een bod van 2,6 miljard euro gedaan hebben. Abramovich zou in ieder geval al een consultancybedrijf uit New York ingeschakeld hebben om het overnameproces in goede banen te leiden.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Wie zou de beste optie zijn voor Chelsea?

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

176
176
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

48
48
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

170
170
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

98
98
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

190
190
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

150
150
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

929
929
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

69
69
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

383
383
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

204
204
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

598
598
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

683
683
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

150
150
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

773
773
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

65
65
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

116
116
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

99
99
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

148
148

Meer sportnieuws