'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

128 stemmen
'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

Heel wat Rode Duivels zien binnen enkele maanden hun contract aflopen en kunnen een gratis zomertransfer gaan maken. Er zijn bijvoorbeeld Axel Witsel, Jason Denayer, Divock Origi, mogelijk ook Dries Mertens, en ook Adnan Januzaj. De flankaanvaller is bij Real Sociedad aan een uitstekend seizoen bezig, maar desondanks is er nog steeds geen witte rook over een contractverlenging.


Het worden dus nog belangrijke maanden voor Januzaj, waarin zijn toekomst bepaald zal worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft onze landgenoot al meerdere aanbiedingen van de Baskische club geweigerd en ziet het er momenteel naar uit dat hij in de zomer na vijf jaar de club zal verlaten. Waar zijn toekomst dan wel zal liggen, is nog niet duidelijk. Opties zal Januzaj na zijn goede seizoen wel hebben.

Zo blijft Napoli geïnteresseerd om zich van zijn diensten te verzekeren. Januzaj wordt er al een tijdje naar voor geschoven als opvolger van de naar Toronto vertrekkende Lorenzo Insigne, al staan er volgens de Gazzetta wel nog andere namen op het lijstje van de club. Januzaj zou wel zeer hoog op dat lijstje staan en zou Napoli vooral aan het nadenken zijn of ze hem nu al een voorstel moeten doen of beter kunnen wachten om te kijken of zich andere opportuniteiten aandienen.

GEEN PROBLEEM
De looneisen van Januzaj zouden voor Napoli alvast geen probleem vormen, ondanks dat de onderhandelingen met Sociedad juist daarop lijken af te springen en ze bij Napoli willen besparen. Voor Januzaj kan het in ieder geval een mooie uitdaging worden, want Napoli is aan een uitstekend seizoen bezig in de Serie A. Na 27 speeldagen staan ze zelfs aan de leiding, al heeft AC Milan gelijke punten en volgt Inter op slechts twee punten.

LEES OOK: De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Moet Napoli voor Januzaj gaan?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

40
40
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

52
52
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

113
113
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

168
168
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

205
205
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

322
322
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

72
72
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

582
582
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

650
650
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

346
346
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

449
449
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

216
216
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

77
77
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

121
121
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

561
561
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

726
726
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

233
233
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

174
174
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

127
127
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

199
199
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

638
638

Meer sportnieuws