'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

128
'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

Heel wat Rode Duivels zien binnen enkele maanden hun contract aflopen en kunnen een gratis zomertransfer gaan maken. Er zijn bijvoorbeeld Axel Witsel, Jason Denayer, Divock Origi, mogelijk ook Dries Mertens, en ook Adnan Januzaj. De flankaanvaller is bij Real Sociedad aan een uitstekend seizoen bezig, maar desondanks is er nog steeds geen witte rook over een contractverlenging.


Het worden dus nog belangrijke maanden voor Januzaj, waarin zijn toekomst bepaald zal worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft onze landgenoot al meerdere aanbiedingen van de Baskische club geweigerd en ziet het er momenteel naar uit dat hij in de zomer na vijf jaar de club zal verlaten. Waar zijn toekomst dan wel zal liggen, is nog niet duidelijk. Opties zal Januzaj na zijn goede seizoen wel hebben.

Zo blijft Napoli geïnteresseerd om zich van zijn diensten te verzekeren. Januzaj wordt er al een tijdje naar voor geschoven als opvolger van de naar Toronto vertrekkende Lorenzo Insigne, al staan er volgens de Gazzetta wel nog andere namen op het lijstje van de club. Januzaj zou wel zeer hoog op dat lijstje staan en zou Napoli vooral aan het nadenken zijn of ze hem nu al een voorstel moeten doen of beter kunnen wachten om te kijken of zich andere opportuniteiten aandienen.

GEEN PROBLEEM
De looneisen van Januzaj zouden voor Napoli alvast geen probleem vormen, ondanks dat de onderhandelingen met Sociedad juist daarop lijken af te springen en ze bij Napoli willen besparen. Voor Januzaj kan het in ieder geval een mooie uitdaging worden, want Napoli is aan een uitstekend seizoen bezig in de Serie A. Na 27 speeldagen staan ze zelfs aan de leiding, al heeft AC Milan gelijke punten en volgt Inter op slechts twee punten.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Moet Napoli voor Januzaj gaan?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

12
12
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

4
4
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

86
86
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

41
41
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

154
154
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

138
138
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

220
220
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

176
176
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

213
213
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

370
370
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

174
174
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

185
185
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

158
158
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

136
136
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

213
213
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

131
131
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

34
34
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

314
314
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

138
138

Meer sportnieuws