'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

128 stemmen
'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

Heel wat Rode Duivels zien binnen enkele maanden hun contract aflopen en kunnen een gratis zomertransfer gaan maken. Er zijn bijvoorbeeld Axel Witsel, Jason Denayer, Divock Origi, mogelijk ook Dries Mertens, en ook Adnan Januzaj. De flankaanvaller is bij Real Sociedad aan een uitstekend seizoen bezig, maar desondanks is er nog steeds geen witte rook over een contractverlenging.


Het worden dus nog belangrijke maanden voor Januzaj, waarin zijn toekomst bepaald zal worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft onze landgenoot al meerdere aanbiedingen van de Baskische club geweigerd en ziet het er momenteel naar uit dat hij in de zomer na vijf jaar de club zal verlaten. Waar zijn toekomst dan wel zal liggen, is nog niet duidelijk. Opties zal Januzaj na zijn goede seizoen wel hebben.

Zo blijft Napoli geïnteresseerd om zich van zijn diensten te verzekeren. Januzaj wordt er al een tijdje naar voor geschoven als opvolger van de naar Toronto vertrekkende Lorenzo Insigne, al staan er volgens de Gazzetta wel nog andere namen op het lijstje van de club. Januzaj zou wel zeer hoog op dat lijstje staan en zou Napoli vooral aan het nadenken zijn of ze hem nu al een voorstel moeten doen of beter kunnen wachten om te kijken of zich andere opportuniteiten aandienen.

GEEN PROBLEEM
De looneisen van Januzaj zouden voor Napoli alvast geen probleem vormen, ondanks dat de onderhandelingen met Sociedad juist daarop lijken af te springen en ze bij Napoli willen besparen. Voor Januzaj kan het in ieder geval een mooie uitdaging worden, want Napoli is aan een uitstekend seizoen bezig in de Serie A. Na 27 speeldagen staan ze zelfs aan de leiding, al heeft AC Milan gelijke punten en volgt Inter op slechts twee punten.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Moet Napoli voor Januzaj gaan?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

23
23
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

133
133
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

95
95
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

89
89
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

282
282
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

160
160
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

162
162
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

351
351
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

615
615
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3442
3442
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

226
226
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

129
129

Meer sportnieuws