'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

128 stemmen
'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

Heel wat Rode Duivels zien binnen enkele maanden hun contract aflopen en kunnen een gratis zomertransfer gaan maken. Er zijn bijvoorbeeld Axel Witsel, Jason Denayer, Divock Origi, mogelijk ook Dries Mertens, en ook Adnan Januzaj. De flankaanvaller is bij Real Sociedad aan een uitstekend seizoen bezig, maar desondanks is er nog steeds geen witte rook over een contractverlenging.


Het worden dus nog belangrijke maanden voor Januzaj, waarin zijn toekomst bepaald zal worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft onze landgenoot al meerdere aanbiedingen van de Baskische club geweigerd en ziet het er momenteel naar uit dat hij in de zomer na vijf jaar de club zal verlaten. Waar zijn toekomst dan wel zal liggen, is nog niet duidelijk. Opties zal Januzaj na zijn goede seizoen wel hebben.

Zo blijft Napoli geïnteresseerd om zich van zijn diensten te verzekeren. Januzaj wordt er al een tijdje naar voor geschoven als opvolger van de naar Toronto vertrekkende Lorenzo Insigne, al staan er volgens de Gazzetta wel nog andere namen op het lijstje van de club. Januzaj zou wel zeer hoog op dat lijstje staan en zou Napoli vooral aan het nadenken zijn of ze hem nu al een voorstel moeten doen of beter kunnen wachten om te kijken of zich andere opportuniteiten aandienen.

GEEN PROBLEEM
De looneisen van Januzaj zouden voor Napoli alvast geen probleem vormen, ondanks dat de onderhandelingen met Sociedad juist daarop lijken af te springen en ze bij Napoli willen besparen. Voor Januzaj kan het in ieder geval een mooie uitdaging worden, want Napoli is aan een uitstekend seizoen bezig in de Serie A. Na 27 speeldagen staan ze zelfs aan de leiding, al heeft AC Milan gelijke punten en volgt Inter op slechts twee punten.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Moet Napoli voor Januzaj gaan?

Meest recent

AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

14
14
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

7
7
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

74
74
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

25
25
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

20
20
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

369
369
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

294
294
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

54
54
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

237
237
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

124
124
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

247
247
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

133
133
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

171
171
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

67
67
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

72
72
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

522
522
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

245
245
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

315
315
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1075
1075
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

344
344
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

381
381

Meer sportnieuws