'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

128
'Januzaj neemt belangrijke transferbeslissing'

Heel wat Rode Duivels zien binnen enkele maanden hun contract aflopen en kunnen een gratis zomertransfer gaan maken. Er zijn bijvoorbeeld Axel Witsel, Jason Denayer, Divock Origi, mogelijk ook Dries Mertens, en ook Adnan Januzaj. De flankaanvaller is bij Real Sociedad aan een uitstekend seizoen bezig, maar desondanks is er nog steeds geen witte rook over een contractverlenging.


Het worden dus nog belangrijke maanden voor Januzaj, waarin zijn toekomst bepaald zal worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft onze landgenoot al meerdere aanbiedingen van de Baskische club geweigerd en ziet het er momenteel naar uit dat hij in de zomer na vijf jaar de club zal verlaten. Waar zijn toekomst dan wel zal liggen, is nog niet duidelijk. Opties zal Januzaj na zijn goede seizoen wel hebben.

Zo blijft Napoli geïnteresseerd om zich van zijn diensten te verzekeren. Januzaj wordt er al een tijdje naar voor geschoven als opvolger van de naar Toronto vertrekkende Lorenzo Insigne, al staan er volgens de Gazzetta wel nog andere namen op het lijstje van de club. Januzaj zou wel zeer hoog op dat lijstje staan en zou Napoli vooral aan het nadenken zijn of ze hem nu al een voorstel moeten doen of beter kunnen wachten om te kijken of zich andere opportuniteiten aandienen.

GEEN PROBLEEM
De looneisen van Januzaj zouden voor Napoli alvast geen probleem vormen, ondanks dat de onderhandelingen met Sociedad juist daarop lijken af te springen en ze bij Napoli willen besparen. Voor Januzaj kan het in ieder geval een mooie uitdaging worden, want Napoli is aan een uitstekend seizoen bezig in de Serie A. Na 27 speeldagen staan ze zelfs aan de leiding, al heeft AC Milan gelijke punten en volgt Inter op slechts twee punten.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Moet Napoli voor Januzaj gaan?

Meest recent

'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

7
7
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

3
3
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

19
19
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

16
16
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

51
51
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

25
25
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

31
31
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

93
93
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

87
87
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

172
172
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

181
181
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

411
411
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

352
352
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

332
332
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

48
48
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

338
338
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

92
92
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

170
170
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

144
144
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

90
90
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60

Meer sportnieuws