Mechele geeft reden voor domme actie Odoi

door
Mechele geeft reden voor domme actie Odoi

Na de 0-1 in de heenmatch tegen AA Gent, had Club Brugge een uitgelezen kans om zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Maar Blauw-Zwart slaagde er niet in om zichzelf te trakteren op een tripje naar de Heizel. Zo werd woensdagavond met 0-3 verloren van de Buffalo's.


Club speelde nochtans een degelijke eerste helft, maar moest op een dubbele achterstand gaan rusten. En na tien minuten in de tweede periode liep het helemaal verkeerd. In een duel met Tarik Tissoudali, deelde Denis Odoi immers een slag uit aan zijn tegenstander. Hoewel de Gentse aanvaller eerst zelf de fout maakte en daar ook voor op de bon ging, kon scheidsrechter Erik Lambrechts niet anders dan Odoi zijn tweede gele kaart te geven.

Een domme actie dus van de Brugse winteraanwinst, die zijn ploeg duur te staan kwam. "Tissoudali hing aan Odoi en hij probeerde zich los te trekken", verklaarde ploegmaat Brandon Mechele achteraf op de clubwebstek. "Jammer dat hij juist zijn arm losliet en zijn gezicht raakte. Dat is niet bewust, je wil hem nooit slaan. Denis heeft ook ervaring genoeg. Jammer van de timing, want daardoor werd het moeilijk."

REALISTISCHER ZIJN
Met een mannetje minder tussen de lijnen was Club niet meer in staat om de achterstand op te halen. Zeker niet toen Larent Depoitre er niet veel later ook 0-3 van maakte. "We blijven geloven in onszelf en in het spel dat we willen spelen. Alleen moeten we iets realistischer zijn. Nu overheerst de teleurstelling. We hadden het gevoel dat er meer inzat, zeker tot die rode kaart. We waren de betere ploeg en dominant, maar helaas", aldus Mechele.

LEES OOK: Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

De uitsluiting van Odoi was terecht ...

Meest recent

Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

24
24
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

383
383
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

145
145
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

293
293
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

52
52
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

102
102
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

119
119
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

49
49
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

146
146
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

69
69
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

153
153
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

73
73
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

126
126
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

34
34
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

162
162
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

584
584
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

183
183
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

585
585
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

99
99
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

504
504
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

57
57
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

367
367
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

147
147
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

287
287

Meer sportnieuws