Balotelli verrast met straffe uitspraken over Messi en Ronaldo

door
Balotelli verrast met straffe uitspraken over Messi en Ronaldo

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi zijn de beste spelers van de afgelopen vijftien jaar. Mario Balotelli kende niet die carrière van die twee. De Italiaanse spits sprak bij The Athletic over zijn carrière.


"Ik heb wat kansen gemist om dat niveau te halen. Maar ik ben er nog steeds honderd procent zeker van dat ik kwalitatief van hetzelfde niveau ben, als het echt puur gaat om kwaliteit. Nu kan ik niet zeggen dat ik even goed ben als Ronaldo, want Ronaldo heeft vijf keer de Gouden Bal gewonnen. Ik kan mezelf niet vergelijken met Messi en Ronaldo. Niemand kan dat. Maar als het echt alleen over kwaliteit gaat, voetbalkwaliteit, dan is er voor mij ten opzichte van die twee niets om jaloers op te zijn om eerlijk te zijn", zei Balotelli.

MAN CITY

De 36-voudige Italiaanse international beseft dat hij bij Manchester City een kans heeft laten liggen om mee te groeien met de club. "Als ik toen de mentaliteit had gehad die ik nu heb, dan had ik een Gouden Bal kunnen winnen. Dat weet ik zeker. Inmiddels ben ik volwassener geworden", aldus de aanvaller.

Balotelli is momenteel 31 jaar oud en kende al een zeer opvallende carrière. Hij speelde voor Internazionale, Manchester City, AC Milan, Liverpool, OGC Nice, Olympique Marseille, Brescia, Monza en momenteel is hij aan de slag bij de Turkse eersteklasser Adana Demirspor. Daar kent hij een goed seizoen met 11 goals en 5 assists in 24 wedstrijden. Balotelli heeft er nog een contract tot medio 2024, maar het is niet uitgesloten dat hij komende zomer een nieuwe stap zet.

LEES OOK: Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Had Balotelli evenveel talent als hen?

Meest recent

Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

12
12
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

32
32
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

93
93
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

135
135
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

35
35
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

371
371
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

534
534
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

173
173
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

234
234
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

242
242
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

372
372
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

597
597
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

390
390
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

359
359
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

247
247
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

136
136
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

258
258
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

80
80
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

61
61
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

219
219
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

55
55
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

173
173
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

377
377
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

58
58
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

553
553

Meer sportnieuws