AA Gent vol vertrouwen: "We hebben de kwaliteiten"

door
AA Gent vol vertrouwen:

AA Gent staat voor zeer belangrijke weken. De prestaties van de komende weken zullen het seizoen maken of kraken. Julien De Sart is alvast vol vertrouwen.


De eerste partij waar er veel druk voor heerst, is die van morgenavond tegen Club Brugge. AA Gent verloor de heenmatch van de halve finale met 0-1 en moet dus flink aan de bak in het Jan Breydelstadion, waar het in de competitie met 1-2 ging winnen. "Ik verwacht een echte bekermatch met alles erop en eraan. Het wordt geen gemakkelijke opdracht. Brugge speelde dit weekend echt goed en wij hebben een achterstand goed te maken uit de heenmatch. Maar als we iets geleerd hebben van de match tegen Standard zondag, dan is het dat we van niemand schrik moeten hebben en moeten geloven in eigen kunnen. Het wordt dus moeilijk, maar niet onmogelijk."

COMPETITIE EN CONFERENENCE LEAGUE

Naast de Beker strijden de Buffalo's nog steeds mee om een ticket voor de top vier en zitten ze nog in de Conference League. Daar treffen ze PAOK Saloniki, een haalbare loting. De maand maart wordt beslissend voor AA Gent. "We hebben de kwaliteiten om op alle drie te fronten tot het uiterste te gaan," klonk het bij De Sart. "Gemakkelijke wedstrijden bestaan niet. Niet tegen Beerschot, niet tegen Club Brugge en niet tegen PAOK. We zullen telkens op niveau moeten zijn. Als speler heb je niet liever om te spelen om de knikkers. Laat de matchen maar komen", besloot de middenvelder.

Gaat Gent de finale halen?

Meest recent

Oude-Anderlecht-bekende neemt Benteke onder zijn hoede

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

6
6
Ajax-bommetje: Henderson verscheurt contract voor toptransfer

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

9
9
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

49
49
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

63
63
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

119
119
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

247
247
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

58
58
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

587
587
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

174
174
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

133
133
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

139
139
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

167
167
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

47
47
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1052
1052
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

121
121
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

110
110
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

514
514
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

417
417
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

31
31
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

648
648
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

153
153
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

275
275
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

385
385
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

285
285

Meer sportnieuws