Extra Time vangt bot bij Club Brugge

970 stemmen
Extra Time vangt bot bij Club Brugge

Op maandagavond was er gewoontegetrouw een nieuwe aflevering van Extra Time. In de studio van de VRT was er weer heel wat om over na te kaarten, want zo kregen we weer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League.


Zondag stond er met Club Brugge-Antwerp een onvervalste topper op het programma, en werd dat ook één van de wedstrijden waar wel wat over te vertellen viel. Bij Extra Time hadden ze dan ook graag een gast van Blauw-Zwart in de studio gekregen, maar vingen ze daar klaarblijkelijk bot. Zo blijkt uit een Tweet van presentator Aster Nzeyimana.

Club Brugge won de partij met duidelijke 4-1 cijfers, iets waar absoluut niets op af te dingen viel. Echter had de wedstrijd wel een andere wending kunnen krijgen, indien Hans Vanaken met rood zou zijn bestraft na een slag in het gezicht van Michael Frey. Het valt dan ook te bedenken dat ze bij Extra Time met name graag de tweevoudige Gouden Schoen in de studio hadden gekregen om dit voorval te bespreken.

Geen rode kaart
Zover kwam het dus niet, wat de analisten er uiteraard niet van weerhield om de fase met Vanaken uitvoerig te bespreken. Verrassend genoeg was de teneur daar echter dat er terecht géén rode kaart werd getrokken. "Wij hebben daar in onze commentaar amper iets over gezegd omdat ik niet het gevoel had dat er daar iets ernstig was gebeurd of dat het een agressieve daad was. Het was zeker geen rood, desnoods wel geel”, oordeelde Gert Verheyen.

Die werd daarin bijgetreden door Filip Joos. “Hier had geel gemoeten. Hij slaat wel, als je iemand afhoudt, dan doe je dat met je linkerarm in dit geval. Het grote verschil met Vanzeir is dat hij in balbezit is. Je bent met de bal bezig en weet niet waar die tegenstander zijn gezicht is."

LEES OOK: Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Altijd rood...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

4
4
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

14
14
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

38
38
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

108
108
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

150
150
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

322
322
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

182
182
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

345
345
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

124
124
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

43
43
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

188
188
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

235
235
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

482
482
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

258
258
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

424
424
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

123
123
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

292
292
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

285
285
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

254
254
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

347
347
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1318
1318
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

298
298
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

145
145
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

370
370
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

89
89

Meer sportnieuws