Extra Time vangt bot bij Club Brugge

door
Extra Time vangt bot bij Club Brugge

Op maandagavond was er gewoontegetrouw een nieuwe aflevering van Extra Time. In de studio van de VRT was er weer heel wat om over na te kaarten, want zo kregen we weer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League.


Zondag stond er met Club Brugge-Antwerp een onvervalste topper op het programma, en werd dat ook één van de wedstrijden waar wel wat over te vertellen viel. Bij Extra Time hadden ze dan ook graag een gast van Blauw-Zwart in de studio gekregen, maar vingen ze daar klaarblijkelijk bot. Zo blijkt uit een Tweet van presentator Aster Nzeyimana.

Club Brugge won de partij met duidelijke 4-1 cijfers, iets waar absoluut niets op af te dingen viel. Echter had de wedstrijd wel een andere wending kunnen krijgen, indien Hans Vanaken met rood zou zijn bestraft na een slag in het gezicht van Michael Frey. Het valt dan ook te bedenken dat ze bij Extra Time met name graag de tweevoudige Gouden Schoen in de studio hadden gekregen om dit voorval te bespreken.

Geen rode kaart
Zover kwam het dus niet, wat de analisten er uiteraard niet van weerhield om de fase met Vanaken uitvoerig te bespreken. Verrassend genoeg was de teneur daar echter dat er terecht géén rode kaart werd getrokken. "Wij hebben daar in onze commentaar amper iets over gezegd omdat ik niet het gevoel had dat er daar iets ernstig was gebeurd of dat het een agressieve daad was. Het was zeker geen rood, desnoods wel geel”, oordeelde Gert Verheyen.

Die werd daarin bijgetreden door Filip Joos. “Hier had geel gemoeten. Hij slaat wel, als je iemand afhoudt, dan doe je dat met je linkerarm in dit geval. Het grote verschil met Vanzeir is dat hij in balbezit is. Je bent met de bal bezig en weet niet waar die tegenstander zijn gezicht is."

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Altijd rood...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

23
23
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

54
54
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

28
28
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

117
117
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

89
89
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

275
275
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

130
130
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

44
44
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

90
90
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

346
346
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

447
447
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws