Schreuder kijkt ogen uit op Jan Breydel: "Nooit meegemaakt"

door
Schreuder kijkt ogen uit op Jan Breydel:

Club Brugge heeft zondagmiddag één van zijn betere prestaties sinds de jaarwissel neergezet. Blauw-Zwart maakte op eigen veld brandhout van rechtstreekse concurrent Antwerp FC en haalde het met verdiende 4-1-cijfers. Op Jan Breydel heerste dan ook een uitgelaten sfeer.


Het werd een wedstrijd aan een hoog tempo, met ook de nodige duels. Bovendien speelden de Bruggelingen veel directer voetbal dan in de voorbije matchen. En dat is natuurlijk wat het Brugse publiek wil zien. Blauw-Zwart werd dan ook een hele wedstrijd lang toegejuicht en de supporters lieten het ook niet na om de wedstrijdleiding extra onder druk te zetten. Zo hadden ook zij hun aandeel in deze cruciale zege.

Coach Alfred Schreuder genoot dan ook van de sfeer op Jan Breydel. "De energie van het publiek gebruikten we als motivatie", reageerde de trainer op zijn persbabbel. "De grote winnaar van vandaag is het publiek. Er was een geweldige sfeer en een geweldige energie naar de spelers toe. Dat heb ik nog niet eerder meegemaakt. Ik heb genoten van het publiek vandaag."

HELD SOBOL
Daarnaast deden de Brugse fans ook hun uiterste best om Eduard Sobol een hart onder de riem te steken. De Oekraïense back beleeft natuurlijk zware dagen door de oorlog in zijn thuisland. Daarom hadden heel wat supporters Oekraïense vlaggen meegepakt naar het stadion. Ook werd Sobol, die in de tweede helft mocht invallen, luid toegezongen. En achteraf mocht hij de festiviteiten in goede banen leiden.

LEES OOK: Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De afwezigheid van de fans heeft Club punten gekost ...

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

8
8
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

15
15
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

273
273
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

63
63
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

119
119
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

123
123
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

149
149
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

111
111
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

72
72
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

48
48
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

89
89
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

351
351
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

195
195
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

293
293
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

134
134
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

208
208
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

611
611
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

240
240
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

431
431
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

337
337
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

472
472

Meer sportnieuws