Antwerp in zak en as: "Geen echte titelkandidaat"

door
Antwerp in zak en as:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een bijzonder slechte zaak gedaan in de titelstrijd. Leider Union SG had een dag eerder nochtans twee punten laten liggen, maar de Great Old kreeg zelf een pak slaag van die andere titelconcurrent Club Brugge. Blauw-Zwart haalde het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.


Hoewel Antwerp met heel wat meeval op voorsprong was gekomen, had de ploeg van coach Brian Priske weinig in te brengen tegen de regerende kampioen. Jean Butez moest zelfs meermaals ingrijpen om een totale afstraffing te voorkomen. Vooral op het middenveld werd de Great Old overlopen. En dat was bijzonder frustrerend voor Faris Haroun.

De aanvoerder moest immers van op de bank toekijken hoe het Antwerpse middenveld verzoop en mocht pas in de tweede helft mee komen strijden. "Het is heel pijnlijk om zo’n match te moeten missen", reageerde hij bij Eleven Sports. "Om vanop de bank te zien hoe ik op mijn positie in het middenveld de ploeg niet kan helpen. Zeer frustrerend, heel zuur."

GEEN ECHTE TITELKANDIDAAT
Door de 0 op 6 telt Antwerp nu alweer 11 punten achterstand op Union en ook Club is weer 4 punten los. De titel lijkt op dit moment dus ver weg. "Zij waren op alle vlakken beter. Ze waren efficiënt en agressief en wij waren dat niet. We waren nochtans klaar voor de match, we trainden genoeg op snel voetbal dus er zijn geen excuses. We zijn te wisselvallig om een echte titelkandidaat te zijn", was Jelle Bataille eerlijk.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Antwerp mag de titel al vergeten ...

Meest recent

Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

6
6
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

12
12
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

113
113
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

200
200
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

123
123
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

35
35
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

43
43
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

42
42
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

203
203
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

341
341
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

138
138
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

90
90
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

218
218
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

472
472
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

360
360
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

112
112
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

377
377
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

445
445
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

121
121
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

87
87
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

195
195

Meer sportnieuws