Antwerp in zak en as: "Geen echte titelkandidaat"

404 stemmen
Antwerp in zak en as:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een bijzonder slechte zaak gedaan in de titelstrijd. Leider Union SG had een dag eerder nochtans twee punten laten liggen, maar de Great Old kreeg zelf een pak slaag van die andere titelconcurrent Club Brugge. Blauw-Zwart haalde het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.


Hoewel Antwerp met heel wat meeval op voorsprong was gekomen, had de ploeg van coach Brian Priske weinig in te brengen tegen de regerende kampioen. Jean Butez moest zelfs meermaals ingrijpen om een totale afstraffing te voorkomen. Vooral op het middenveld werd de Great Old overlopen. En dat was bijzonder frustrerend voor Faris Haroun.

De aanvoerder moest immers van op de bank toekijken hoe het Antwerpse middenveld verzoop en mocht pas in de tweede helft mee komen strijden. "Het is heel pijnlijk om zo’n match te moeten missen", reageerde hij bij Eleven Sports. "Om vanop de bank te zien hoe ik op mijn positie in het middenveld de ploeg niet kan helpen. Zeer frustrerend, heel zuur."

GEEN ECHTE TITELKANDIDAAT
Door de 0 op 6 telt Antwerp nu alweer 11 punten achterstand op Union en ook Club is weer 4 punten los. De titel lijkt op dit moment dus ver weg. "Zij waren op alle vlakken beter. Ze waren efficiënt en agressief en wij waren dat niet. We waren nochtans klaar voor de match, we trainden genoeg op snel voetbal dus er zijn geen excuses. We zijn te wisselvallig om een echte titelkandidaat te zijn", was Jelle Bataille eerlijk.

LEES OOK: Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp mag de titel al vergeten ...

Meest recent

Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

13
13
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

58
58
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

36
36
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

103
103
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

43
43
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

43
43
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

51
51
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

53
53
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

88
88
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

69
69
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

181
181
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

102
102
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

497
497
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

122
122
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

560
560
Wilmots baalt over Anderlecht: "Anders 10 miljoen euro"

Standard was deze mercato al zeer aanwezig. De club kijkt uit naar opportuniteiten, een defensieve ...

519
519
'PSG vindt akkoord en haalt grote naam bij FC Barcelona'

Ferran Torres staat op het punt om FC Barcelona te verlaten voor Paris Saint-Germain. De Spaanse ...

66
66
Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

199
199
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

345
345
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

259
259
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

174
174
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

368
368
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

60
60
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

99
99
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

58
58

Meer sportnieuws