RSCA'er neemt het op voor ref Lambrechts

door
RSCA'er neemt het op voor ref Lambrechts

Zaterdagavond werd Vincent Kompany tegen OH Leuven uitgesloten nadat hij in de slotfase gefrustreerd reageerde tegen scheidsrechter Lambrechts. De oorzaak van dit voorval was uiteraard de rode kaart voor Michael Murillo. Daarna trakteerde de ref Kompany ook op een rode kaart. Na de wedstrijd reageerde Hendrik Van Crombrugge op dat voorval.


Anderlecht beëindigde de wedstrijd tegen OH Leuven met tien nadat Michael Murillo twee minuten voor tijd nog een tweede gele kaart pakte. De rechtsachter maakte een overtreding op Maertens en mocht inrukken. Dat leidde tot grote woede bij Vincent Kompany, want bij Anderlecht hadden ze voorafgaand een niet-gefloten overtreding op Benito Raman gezien.

De trainer van Anderlecht kon zijn woede niet bedwingen en trok stevig van leer tegen scheidsrechter Lambrechts. Die gaf Kompany geel, maar dat kalmeerde hem allerminst. Lambrechts gaf hem na enkele seconden meteen een tweede gele kaart, waardoor Kompany nog naar de tribune moest. Hij mocht ook de persconferentie na de match niet bijwonen, weet Het Nieuwsblad. Wellicht wacht hem ook nog een schorsing.

VAN CROMBRUGGE

Na de wedstrijd reageerde Hendrik Van Crombrugge op het veelbesproken incident tussen Vincent Kompany en de scheidsrechter. "De scheidsrechter had de grootsheid en de eerlijkheid om te erkennen dat hij deze fase van het spel verkeerd had geïnterpreteerd”, zei de aanvoerder van Anderlecht aan Sudpresse. “Hij gaf toe dat er een fout was in deze fase. Iedereen maakt fouten. De scheidsrechters ook. Het is geen excuus voor het resultaat van deze zaterdag maar deze fase heeft enorme gevolgen omdat we onze rechtsback kwijtraken'', zei Van Crombrugge..

LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Verdiende Kompany de uitsluiting?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

3
3
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

31
31
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

29
29
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

132
132
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

18
18
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

153
153
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

38
38
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

175
175
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

176
176
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

237
237
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

77
77
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

307
307
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

177
177
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

345
345
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

278
278
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

245
245
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

362
362
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

298
298
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

396
396
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

324
324
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

223
223
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

279
279

Meer sportnieuws