Siquet haalt uit naar Standard

door
Siquet haalt uit naar Standard

Standard wist in januari zijn vrijwel lege clubkas weer wat te spijzen met de verkoop van een jeugdproduct, want na de verkoop van Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha in de zomer werd deze keer Hugo Siquet te gelde gemaakt. De 19-jarige rechtsachter werd voor 4,5 miljoen euro verkocht aan SC Freiburg, maar daar kent hij een moeilijk begin.


Het is immers tot dusver nog steeds wachten op het officiële debuut van onze jonge landgenoot in de hoofdmacht van de nummer zes in de Bundesliga. Verder dan een plaats op de bank kwam Siquet nog niet en zijn speelminuten bleven tot dusver beperkt tot twee matchen met de B-ploeg, die in de Derde Bundesliga uitkomt. Siquet heeft de overgang dus nog niet helemaal verteerd.

Tegenover Sudpresse laat hij uitschijnen dat de transfer ook niet helemaal zijn keuze was. "Het enige doel van Standard was om zo snel mogelijk geld te hebben", sneert hij. In de zomer had Siquet nog aangegeven zich niet klaar te voelen voor een transfer. "Maar de situatie was in de winter helemaal anders. Er is heel wat gebeurd en dat had niets te maken met klaar zijn of niet. Ik ben niet naar de directie van Standard gestapt om te zeggen dat ik weg wou. Maar het was uiteindelijk wel het moment."

SPANNINGEN
Ongetwijfeld verwijst Siquet daarmee naar het woelige seizoen dat Standard zowel op als naast het veld aan het doormaken is. De sportieve prestaties vallen dik tegen en de Rouches verkeren zelfs nog in degradatiegevaar en ook achter de schermen lijken er heel wat spanningen te heersen. Afgaande op de woorden van Siquet, hebben we daarvan slechts het topje van de ijsberg gezien.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

Had Siquet bij Standard moeten blijven?

Meest recent

Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

25
25
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

51
51
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

58
58
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

64
64
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

36
36
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

30
30
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

77
77
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

127
127
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

136
136
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

42
42
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

267
267
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

97
97
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

107
107
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

163
163
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

76
76
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

389
389
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

172
172
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

490
490
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

125
125
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

118
118
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

314
314
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

414
414
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

422
422

Meer sportnieuws