Siquet haalt uit naar Standard

door
Siquet haalt uit naar Standard

Standard wist in januari zijn vrijwel lege clubkas weer wat te spijzen met de verkoop van een jeugdproduct, want na de verkoop van Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha in de zomer werd deze keer Hugo Siquet te gelde gemaakt. De 19-jarige rechtsachter werd voor 4,5 miljoen euro verkocht aan SC Freiburg, maar daar kent hij een moeilijk begin.


Het is immers tot dusver nog steeds wachten op het officiële debuut van onze jonge landgenoot in de hoofdmacht van de nummer zes in de Bundesliga. Verder dan een plaats op de bank kwam Siquet nog niet en zijn speelminuten bleven tot dusver beperkt tot twee matchen met de B-ploeg, die in de Derde Bundesliga uitkomt. Siquet heeft de overgang dus nog niet helemaal verteerd.

Tegenover Sudpresse laat hij uitschijnen dat de transfer ook niet helemaal zijn keuze was. "Het enige doel van Standard was om zo snel mogelijk geld te hebben", sneert hij. In de zomer had Siquet nog aangegeven zich niet klaar te voelen voor een transfer. "Maar de situatie was in de winter helemaal anders. Er is heel wat gebeurd en dat had niets te maken met klaar zijn of niet. Ik ben niet naar de directie van Standard gestapt om te zeggen dat ik weg wou. Maar het was uiteindelijk wel het moment."

SPANNINGEN
Ongetwijfeld verwijst Siquet daarmee naar het woelige seizoen dat Standard zowel op als naast het veld aan het doormaken is. De sportieve prestaties vallen dik tegen en de Rouches verkeren zelfs nog in degradatiegevaar en ook achter de schermen lijken er heel wat spanningen te heersen. Afgaande op de woorden van Siquet, hebben we daarvan slechts het topje van de ijsberg gezien.

LEES OOK: Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

Had Siquet bij Standard moeten blijven?

Meest recent

Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

27
27
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

14
14
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

161
161
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

88
88
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

39
39
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

70
70
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

50
50
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

228
228
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

281
281
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

69
69
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

487
487
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

137
137
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

576
576
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

242
242
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

174
174
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

648
648
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

85
85
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

150
150
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

94
94
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

438
438
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

198
198
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

228
228

Meer sportnieuws