'Schreuder heeft 3 opties als vervanger CDK'

door
'Schreuder heeft 3 opties als vervanger CDK'

Club Brugge staat aanstaande zondag voor de belangrijke kraker tegen Antwerp FC. Een nederlaag is dan geen optie voor Blauw-Zwart, zeker niet als leider Union SG een dag eerder de drie punten pakt tegen Eupen. Maar de Bruggelingen zullen wel gehavend aan de aftrap verschijnen.


Steunpilaar Charles De Ketelaere moet naar alle waarschijnlijkheid immers forfait geven voor de clash met de Great Old. De aanvaller, die de laatste weken in bloedvorm steekt, kwam tijdens de training lelijk ten val. Hij werd overbracht naar het ziekenhuis en daar werd een kwetsuur aan zijn schouder vastgesteld. De schade zou al bij al goed meevallen. Maar de partij van zondag komt allicht nog te vroeg voor het Brugse goudhaantje.

En dus wordt het uitkijken naar wie coach Alfred Schreuder dan zal uitspelen als diepste man. De Nederlander lijkt daarvoor drie opties te hebben. Bas Dost is in principe de meest logische keuze. Hij begon onder Schreuder ook als eerste spits, maar verloor in de voorbije matchen zijn basisplaats. Een ander belangrijk alternatief is Sargis Adamyan. De Armeen werd eind januari op voorspraak van Schreuder naar Jan Breydel gehaald en opende afgelopen weekend nog zijn teller bij Blauw-Zwart.

ANDERE VELDBEZETTING
Indien de keuze valt op Dost of Adamyan, blijft de invloed op de rest van de veldbezetting alvast beperkt. Maar Schreuder kan er ook voor kiezen om te schuiven met zijn andere pionnen. Bijvoorbeeld door Tajon Buchanan of Andreas Skov Olsen in een meer centralere rol uit te spelen. Afwachten dus wat de Nederlandse trainer uiteindelijk zal verkiezen. De kans dat hij verrast met pakweg Daniel Pérez, is gezien het belang van deze wedstrijd alvast zeer klein.

LEES OOK: 'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Wat is volgens u de beste optie?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

6
6
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

38
38
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

70
70
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

133
133
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

204
204
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

74
74
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

57
57
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

151
151
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

464
464
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

185
185
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

709
709
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

175
175
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

124
124
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

147
147
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

222
222
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

646
646
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

63
63
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

361
361
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

301
301
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

416
416
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

200
200
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

313
313

Meer sportnieuws