'Schreuder heeft 3 opties als vervanger CDK'

569 stemmen
'Schreuder heeft 3 opties als vervanger CDK'

Club Brugge staat aanstaande zondag voor de belangrijke kraker tegen Antwerp FC. Een nederlaag is dan geen optie voor Blauw-Zwart, zeker niet als leider Union SG een dag eerder de drie punten pakt tegen Eupen. Maar de Bruggelingen zullen wel gehavend aan de aftrap verschijnen.


Steunpilaar Charles De Ketelaere moet naar alle waarschijnlijkheid immers forfait geven voor de clash met de Great Old. De aanvaller, die de laatste weken in bloedvorm steekt, kwam tijdens de training lelijk ten val. Hij werd overbracht naar het ziekenhuis en daar werd een kwetsuur aan zijn schouder vastgesteld. De schade zou al bij al goed meevallen. Maar de partij van zondag komt allicht nog te vroeg voor het Brugse goudhaantje.

En dus wordt het uitkijken naar wie coach Alfred Schreuder dan zal uitspelen als diepste man. De Nederlander lijkt daarvoor drie opties te hebben. Bas Dost is in principe de meest logische keuze. Hij begon onder Schreuder ook als eerste spits, maar verloor in de voorbije matchen zijn basisplaats. Een ander belangrijk alternatief is Sargis Adamyan. De Armeen werd eind januari op voorspraak van Schreuder naar Jan Breydel gehaald en opende afgelopen weekend nog zijn teller bij Blauw-Zwart.

ANDERE VELDBEZETTING
Indien de keuze valt op Dost of Adamyan, blijft de invloed op de rest van de veldbezetting alvast beperkt. Maar Schreuder kan er ook voor kiezen om te schuiven met zijn andere pionnen. Bijvoorbeeld door Tajon Buchanan of Andreas Skov Olsen in een meer centralere rol uit te spelen. Afwachten dus wat de Nederlandse trainer uiteindelijk zal verkiezen. De kans dat hij verrast met pakweg Daniel Pérez, is gezien het belang van deze wedstrijd alvast zeer klein.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Wat is volgens u de beste optie?

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

50
50
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

39
39
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

419
419
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

29
29
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

179
179
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

156
156
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

373
373
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

369
369
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

335
335
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

97
97
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

159
159
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

87
87
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

195
195
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

156
156
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

131
131
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

251
251
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

504
504
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

317
317
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

148
148
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

41
41

Meer sportnieuws