'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

door
'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

De titelstrijd in de Premier League ligt weer helemaal open. Nadat Manchester City afgelopen weekend thuis verrassend onderuit ging tegen Tottenham (2-3), komt Liverpool met hun overwinning van woensdag opnieuw tot op drie punten van The Cityzens.


Sterspeler Mo Salah was alweer in grote doen tegen Leeds United. Met twee doelpunten en een assist had hij het een groot aandeel in de 6-0 pandoering die The Reds hun bezoek uit Noord-Engeland gaven. Ook naast de Egyptenaar loopt er evenwel nog heel wat kwaliteit rond op Anfield, met Alexander-Arnold, Van Dijk en andere Mané’s. Echter hoopt Liverpool zich nog verder te versterken.

Zo zou Jürgen Klopp immers graag nog Lautaro Martinez aan zijn elftal willen toevoegen. Dat schrijven Calciomercato en The Daily Star. Beiden niet de meest betrouwbare bronnen, maar een transfer voor de Argentijn is zeker niet onmogelijk. Echter zou Liverpool wel diep in de buidel moeten tasten om het voormalige maatje van Romelu Lukaku binnen te halen. Martinez zou meer dan 100 miljoen euro moeten opbrengen voor Inter.

Goed nieuws Lukaku?
Er moet dus nog veel water door de zee vloeien wil het effectief tot een overstap komen, maar dat zou alvast geen slecht nieuws zijn voor Lukaku. Zo stelt La Gazzette dello Sport immers dat Big Rom zou aandringen op een terugkeer richting Inter. Mochten de Nerazzurri Martinez voor een grote som aan Liverpool weten te slijten, komt er zowel een plaats in het elftal, als het nodige geld vrij om de Rode Duivel terug richting Giuseppe Meazza te halen.

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Ziet u die transfer tot stand komen?

Meest recent

Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

10
10
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

31
31
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

59
59
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

38
38
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

189
189
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

236
236
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

48
48
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

251
251
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

131
131
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

124
124
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

86
86
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

201
201
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

81
81
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

153
153
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1290
1290
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

69
69
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

85
85
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

564
564
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

255
255
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

128
128
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

169
169
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

146
146
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1122
1122
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

138
138

Meer sportnieuws