'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

door
'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

De titelstrijd in de Premier League ligt weer helemaal open. Nadat Manchester City afgelopen weekend thuis verrassend onderuit ging tegen Tottenham (2-3), komt Liverpool met hun overwinning van woensdag opnieuw tot op drie punten van The Cityzens.


Sterspeler Mo Salah was alweer in grote doen tegen Leeds United. Met twee doelpunten en een assist had hij het een groot aandeel in de 6-0 pandoering die The Reds hun bezoek uit Noord-Engeland gaven. Ook naast de Egyptenaar loopt er evenwel nog heel wat kwaliteit rond op Anfield, met Alexander-Arnold, Van Dijk en andere Mané’s. Echter hoopt Liverpool zich nog verder te versterken.

Zo zou Jürgen Klopp immers graag nog Lautaro Martinez aan zijn elftal willen toevoegen. Dat schrijven Calciomercato en The Daily Star. Beiden niet de meest betrouwbare bronnen, maar een transfer voor de Argentijn is zeker niet onmogelijk. Echter zou Liverpool wel diep in de buidel moeten tasten om het voormalige maatje van Romelu Lukaku binnen te halen. Martinez zou meer dan 100 miljoen euro moeten opbrengen voor Inter.

Goed nieuws Lukaku?
Er moet dus nog veel water door de zee vloeien wil het effectief tot een overstap komen, maar dat zou alvast geen slecht nieuws zijn voor Lukaku. Zo stelt La Gazzette dello Sport immers dat Big Rom zou aandringen op een terugkeer richting Inter. Mochten de Nerazzurri Martinez voor een grote som aan Liverpool weten te slijten, komt er zowel een plaats in het elftal, als het nodige geld vrij om de Rode Duivel terug richting Giuseppe Meazza te halen.

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Ziet u die transfer tot stand komen?

Meest recent

Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

0
0
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

71
71
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

84
84
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

20
20
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

26
26
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

80
80
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

152
152
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

245
245
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

414
414
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

179
179
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

165
165
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

153
153
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

135
135
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

430
430
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

278
278
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

975
975
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

590
590
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

68
68
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

506
506
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

151
151
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

162
162
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

309
309
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

140
140
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

85
85
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

285
285

Meer sportnieuws