'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

door
'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

De titelstrijd in de Premier League ligt weer helemaal open. Nadat Manchester City afgelopen weekend thuis verrassend onderuit ging tegen Tottenham (2-3), komt Liverpool met hun overwinning van woensdag opnieuw tot op drie punten van The Cityzens.


Sterspeler Mo Salah was alweer in grote doen tegen Leeds United. Met twee doelpunten en een assist had hij het een groot aandeel in de 6-0 pandoering die The Reds hun bezoek uit Noord-Engeland gaven. Ook naast de Egyptenaar loopt er evenwel nog heel wat kwaliteit rond op Anfield, met Alexander-Arnold, Van Dijk en andere Mané’s. Echter hoopt Liverpool zich nog verder te versterken.

Zo zou Jürgen Klopp immers graag nog Lautaro Martinez aan zijn elftal willen toevoegen. Dat schrijven Calciomercato en The Daily Star. Beiden niet de meest betrouwbare bronnen, maar een transfer voor de Argentijn is zeker niet onmogelijk. Echter zou Liverpool wel diep in de buidel moeten tasten om het voormalige maatje van Romelu Lukaku binnen te halen. Martinez zou meer dan 100 miljoen euro moeten opbrengen voor Inter.

Goed nieuws Lukaku?
Er moet dus nog veel water door de zee vloeien wil het effectief tot een overstap komen, maar dat zou alvast geen slecht nieuws zijn voor Lukaku. Zo stelt La Gazzette dello Sport immers dat Big Rom zou aandringen op een terugkeer richting Inter. Mochten de Nerazzurri Martinez voor een grote som aan Liverpool weten te slijten, komt er zowel een plaats in het elftal, als het nodige geld vrij om de Rode Duivel terug richting Giuseppe Meazza te halen.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Ziet u die transfer tot stand komen?

Meest recent

‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

4
4
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

87
87
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

33
33
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

192
192
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

59
59
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

129
129
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

93
93
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

146
146
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

273
273
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

157
157
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

148
148
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

33
33
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

135
135
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

77
77
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

165
165
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

91
91
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

148
148
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

228
228
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

91
91
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

46
46
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

37
37
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

189
189
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

128
128
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

47
47
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

159
159

Meer sportnieuws