'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

door
'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

De titelstrijd in de Premier League ligt weer helemaal open. Nadat Manchester City afgelopen weekend thuis verrassend onderuit ging tegen Tottenham (2-3), komt Liverpool met hun overwinning van woensdag opnieuw tot op drie punten van The Cityzens.


Sterspeler Mo Salah was alweer in grote doen tegen Leeds United. Met twee doelpunten en een assist had hij het een groot aandeel in de 6-0 pandoering die The Reds hun bezoek uit Noord-Engeland gaven. Ook naast de Egyptenaar loopt er evenwel nog heel wat kwaliteit rond op Anfield, met Alexander-Arnold, Van Dijk en andere Mané’s. Echter hoopt Liverpool zich nog verder te versterken.

Zo zou Jürgen Klopp immers graag nog Lautaro Martinez aan zijn elftal willen toevoegen. Dat schrijven Calciomercato en The Daily Star. Beiden niet de meest betrouwbare bronnen, maar een transfer voor de Argentijn is zeker niet onmogelijk. Echter zou Liverpool wel diep in de buidel moeten tasten om het voormalige maatje van Romelu Lukaku binnen te halen. Martinez zou meer dan 100 miljoen euro moeten opbrengen voor Inter.

Goed nieuws Lukaku?
Er moet dus nog veel water door de zee vloeien wil het effectief tot een overstap komen, maar dat zou alvast geen slecht nieuws zijn voor Lukaku. Zo stelt La Gazzette dello Sport immers dat Big Rom zou aandringen op een terugkeer richting Inter. Mochten de Nerazzurri Martinez voor een grote som aan Liverpool weten te slijten, komt er zowel een plaats in het elftal, als het nodige geld vrij om de Rode Duivel terug richting Giuseppe Meazza te halen.

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Ziet u die transfer tot stand komen?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

3
3
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

171
171
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

142
142
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

59
59
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

541
541
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

27
27
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

204
204
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

587
587
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

491
491
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

239
239
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

433
433
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

167
167
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

315
315
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

710
710
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

444
444
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

511
511
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

208
208
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

860
860
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

122
122
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

571
571
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

390
390
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

492
492
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

1056
1056
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

672
672
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

425
425

Meer sportnieuws