'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

door
'Liverpool maakt plaats voor Lukaku met knaltransfer'

De titelstrijd in de Premier League ligt weer helemaal open. Nadat Manchester City afgelopen weekend thuis verrassend onderuit ging tegen Tottenham (2-3), komt Liverpool met hun overwinning van woensdag opnieuw tot op drie punten van The Cityzens.


Sterspeler Mo Salah was alweer in grote doen tegen Leeds United. Met twee doelpunten en een assist had hij het een groot aandeel in de 6-0 pandoering die The Reds hun bezoek uit Noord-Engeland gaven. Ook naast de Egyptenaar loopt er evenwel nog heel wat kwaliteit rond op Anfield, met Alexander-Arnold, Van Dijk en andere Mané’s. Echter hoopt Liverpool zich nog verder te versterken.

Zo zou Jürgen Klopp immers graag nog Lautaro Martinez aan zijn elftal willen toevoegen. Dat schrijven Calciomercato en The Daily Star. Beiden niet de meest betrouwbare bronnen, maar een transfer voor de Argentijn is zeker niet onmogelijk. Echter zou Liverpool wel diep in de buidel moeten tasten om het voormalige maatje van Romelu Lukaku binnen te halen. Martinez zou meer dan 100 miljoen euro moeten opbrengen voor Inter.

Goed nieuws Lukaku?
Er moet dus nog veel water door de zee vloeien wil het effectief tot een overstap komen, maar dat zou alvast geen slecht nieuws zijn voor Lukaku. Zo stelt La Gazzette dello Sport immers dat Big Rom zou aandringen op een terugkeer richting Inter. Mochten de Nerazzurri Martinez voor een grote som aan Liverpool weten te slijten, komt er zowel een plaats in het elftal, als het nodige geld vrij om de Rode Duivel terug richting Giuseppe Meazza te halen.

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Ziet u die transfer tot stand komen?

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

33
33
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

80
80
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

51
51
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

28
28
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

195
195
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

340
340
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

548
548
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

280
280
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

94
94
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

105
105
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

388
388
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

245
245
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

265
265
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

459
459
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

192
192
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

566
566
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

116
116
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

316
316
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

168
168

Meer sportnieuws