'Denayer heeft knoop over toekomst doorgehakt'

203
'Denayer heeft knoop over toekomst doorgehakt'

Er lijken heel wat Rode Duivels in de zomer voor een transfer te staan. Iemand als Charles De Ketelaere lijkt klaar voor een stap hogerop, spelers als Michy Batshuayi of Eden Hazard moeten uit een penibele situatie zien te ontsnappen en een aantal anderen zijn dan weer einde contract. In dat geval verkeert bijvoorbeeld Axel Witsel, maar ook Jason Denayer.


De 26-jarige verdediger tekende in de zomer van 2018 een vierjarige overeenkomst bij Olympique Lyon en die loopt na dit seizoen ten einde. Denayer vond in Frankrijk stabiliteit nadat hij door Manchester City van de ene uitleenbeurt naar de andere gestuurd werd, wat hem ook een terugkeer bij de Rode Duivels opleverde. Desondanks tekende hij de voorbije maanden nog niet bij.

Lyon-voorzitter Jean-Michel Aulas sprak enkele weken geleden nog de hoop uit dat er alsnog een akkoord uit de bus zou komen, maar volgens Le Progrès ziet het er nu toch naar uit dat Denayer transfervrij zal vertrekken. De looneisen van onze landgenoot zouden veel te hoog liggen voor de Franse club, die dan maar op zoek gaat naar een vervanger.

TOPTRANSFER IN DE MAAK?
Denayer lijkt dus van plan te zijn om zijn transfervrije status te verzilveren. Er lijken alvast meer dan voldoende kandidaten te zijn om de verdediger in te lijven. Zo werd hij de laatste tijd al gelinkt aan onder meer Napoli en FC Barcelona. Hij heeft nog enkele maanden de tijd om de kat uit de boom te kijken en te zien of er nog meer clubs zich zullen gaan melden.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Goede keuze van Denayer?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

26
26
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

43
43
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

107
107
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

84
84
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

120
120
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

206
206
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

97
97
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

117
117
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

115
115
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

100
100
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

68
68
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

177
177
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

66
66
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

292
292
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

107
107
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

113
113
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

115
115
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

347
347

Meer sportnieuws