Storm slachtoffer pestgedrag bij Club Brugge

0
Storm slachtoffer pestgedrag bij Club Brugge

Nikola Storm speelt dit seizoen de pannen van het dak bij KV Mechelen, maar de vleugelspeler heeft het lang niet altijd even makkelijk gehad. Ook niet tijdens zijn jeugdjaren, daar hij naar eigen zeggen bij Club Brugge op een bepaald moment zelfs werd gepest.


Dat deed Storm zelf uit de doeken bij Extra Time, naar aanleiding van de Stip-It actie van Ketnet, waar ook de Belgische voetbalbond mee op de kar is voor gesprongen. “Een thema dat mij nauw aan het hart ligt. Zeker omdat ik in mijn periode bij Club Brugge er ook met geconfronteerd ben geweest. Pesten is een ‘bruut’ woord om te gebruiken, maar er werden eigenlijk wel dingen gedaan dat pestgedrag was.”

Het overkwam Storm op 14-jarige leeftijd, toen hij in een nieuwe omgeving terecht kwam in Brugge. “Ik kwam van Lokeren naar Club Brugge. En diegene die op mijn positie speelden stonden iets sterker en kenden elkaar ook. En dan zijn er wel bepaalde dingen gebeurd.”

Club Brugge greep in
Uiteindelijk was het de moeder van Storm die de situatie aankaartte. “Ik dacht zelfs aan stoppen, en dacht: waarom ik? Maar uiteindelijk heeft mijn mama dat gezien, ik kon mezelf niet kwetsbaar opstellen dus zei zelf niets. Zij had het dus wel gemerkt, en is daarmee naar de club gestapt. De jongen die mij pestte is het jaar nadien ook weggestuurd bij Club Brugge.”

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

Meest recent

Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

4
4
Flick goudeerlijk: "PSG is beter dan ons"

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

10
10
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

16
16
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

16
16
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

111
111
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

73
73
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

242
242
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

37
37
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

47
47
'Arne Slot lokt interesse van Premier League-club'

Arne Slot lijkt niet van plan om lang aan de zijlijn te blijven staan. Volgens De Telegraaf staat ...

36
36
Nieuwe attractie in JPL: "Talent voor Premier League"

De Belgische ploegen hebben een geslaagde week achter de rug op het Europese toneel. Union SG ...

336
336
Coach RC Lens looft Club-smaakmaker: "Een topper"

Club Brugge is favoriet voor het treffen met RC Lens. AS Monaco en Olympique Marseille werden al ...

113
113
Van Hazard tot Ivanovic: ex-JPL'ers hun rapport bij Lens

RC Lens is morgen de tegenstander van Club Brugge in de Champions League. De Belgische landskampioen ...

109
109
'Club Brugge stelt Tresoldi teleur: droomtransfer van tafel'

Een exit in januari is onbespreekbaar, maar nadien wordt Nicolo Tresoldi stilaan onhoudbaar voor ...

310
310
Belgische toptrainers in vieze papieren: terug naar JPL?

Tot dusver maakt de Jupiler Pro League zijn reputatie als trainerskerkhof niet echt waar, want na ...

185
185
'Club-grootverdiener forceert breuk: JPL-club staat klaar'

Hij kreeg bij Club Brugge een topcontract tot 2029, maar komt dit seizoen niet aan spelen toe. Deze ...

470
470
'Club Brugge kan cashen: kwartet laat kassa rinkelen'

De afgelopen jaren vonden Europese topclubs alsmaar vlotter hun weg naar Club Brugge, waar het ene ...

140
140
Leko kiest CL-selectie: 2 afvallers bij Club Brugge

Jan Breydel maakt zich al op voor een nieuwe gala-avond in de Champions League. Een week na de stunt ...

320
320
"Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Hendrik Van Crombrugge beleeft een opvallende periode naast het voetbalveld. Terwijl de voormalige ...

174
174
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

De komende dagen eist het Europese voetbal nog even alle aandacht op, maar nadien wordt in de ...

89
89
Leko speelt open kaart: Vetlesen versus Lemaréchal

Op speeldag drie van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag RC Lens over de vloer. Wellicht ...

183
183
Europese nachtmerrie dreigt plots voor STVV-supporters

De Europese droom van STVV zorgt voor een opvallend probleem bij de Truiense supporters. De tickets ...

183
183
Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander

Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander KAA Gent staat in de Jupiler Pro League aan ...

85
85
Leko waarschuwt Club Brugge: grote vrees voor Lens

Club Brugge won vorige speeldag in de Champions League op het veld van Internazionale. De 3-4 zege ...

167
167
Lukaku boezemt weer angst in: oorlogstaal in Europa

Romelu Lukaku heeft zijn eerste doelpunt bij Fenerbahçe gescoord. Big Rom startte twijfelend ...

72
72

Meer sportnieuws