Storm slachtoffer pestgedrag bij Club Brugge

0 stemmen
Storm slachtoffer pestgedrag bij Club Brugge

Nikola Storm speelt dit seizoen de pannen van het dak bij KV Mechelen, maar de vleugelspeler heeft het lang niet altijd even makkelijk gehad. Ook niet tijdens zijn jeugdjaren, daar hij naar eigen zeggen bij Club Brugge op een bepaald moment zelfs werd gepest.


Dat deed Storm zelf uit de doeken bij Extra Time, naar aanleiding van de Stip-It actie van Ketnet, waar ook de Belgische voetbalbond mee op de kar is voor gesprongen. “Een thema dat mij nauw aan het hart ligt. Zeker omdat ik in mijn periode bij Club Brugge er ook met geconfronteerd ben geweest. Pesten is een ‘bruut’ woord om te gebruiken, maar er werden eigenlijk wel dingen gedaan dat pestgedrag was.”

Het overkwam Storm op 14-jarige leeftijd, toen hij in een nieuwe omgeving terecht kwam in Brugge. “Ik kwam van Lokeren naar Club Brugge. En diegene die op mijn positie speelden stonden iets sterker en kenden elkaar ook. En dan zijn er wel bepaalde dingen gebeurd.”

Club Brugge greep in
Uiteindelijk was het de moeder van Storm die de situatie aankaartte. “Ik dacht zelfs aan stoppen, en dacht: waarom ik? Maar uiteindelijk heeft mijn mama dat gezien, ik kon mezelf niet kwetsbaar opstellen dus zei zelf niets. Zij had het dus wel gemerkt, en is daarmee naar de club gestapt. De jongen die mij pestte is het jaar nadien ook weggestuurd bij Club Brugge.”

LEES OOK: Droom El Ouahdi komt uit: Marokko met veel bekenden naar WK

Meest recent

Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

12
12
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

10
10
Overmars krijgt advies: "Antwerp moet met hen samenwerken"

Bij Antwerp staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. De Great Old ziet immers heel wat ...

70
70
'Kompany baalt: Barça kaapt droomtarget Bayern'

Vincent Kompany sloot zijn tweede seizoen bij Bayern München uiteindelijk af met de Duitse ...

69
69
AA Gent blijft gaan: debutant tekent bij

Voor AA Gent zit het seizoen er nog niet op, want zondag strijden ze nog in een barragematch met KRC ...

31
31
Lommel brengt geweldig nieuws: sensatie mee naar 1A

We krijgen volgend seizoen drie nieuwkomers in de Jupiler Pro League. Na rechtstreekse stijgers ...

58
58
'Rigaux gaat meteen voor JPL-knaltransfer bij Feyenoord'

De voorbije dagen werd ook officieel bevestigd wat al een tijdje in de lucht hing: Dévy ...

89
89
Verhaeghe staat Paf! Onverwachte ontmoeting zindert na

Tussen de trofeeën, applausmomenten en kampioenenfoto’s door zorgde een onverwachte ...

219
219
De Boever ziet luxeprobleem voor Garcia: “Alleen Spanje heeft dit”

De Rode Duivels zijn deze week in het Proximus Basecamp in Tubeke al begonnen aan hun voorbereiding ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil nieuwe parel, Antwerp heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
Mehdi Bayat haalt zwaar uit: “Nieuw Heizeldrama…”

Het seizoenseinde blijft in Wallonië nog ferm nazinderen. Er was de Brusselse uithaal van Union ...

108
108
STVV ontvangt jackpot na absolute knaltransfer

STVV kende een wonderseizoen en zal volgend seizoen Europees voetbal spelen. Verschillende ...

93
93
Meunier verrast met opvallende Lukaku-onthulling

Sommige Rode Duivels zijn al gearriveerd in Tubeke om het WK-kamp te beginnen. Thomas Meunier is ...

140
140
‘Chelsea verkoopt Mike Penders nieuwe mokerslag’

Mike Penders maakte afgelopen seizoen enorm veel indruk bij Strasbourg. De doelman maakte op jonge ...

374
374
Mac Allister spreekt open over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was dit seizoen ongetwijfeld een van de beste spelers bij Union SG. Op zijn 28 ...

135
135
'Anderlecht denkt aan terugkeer ex-publiekslieveling'

Antoine Sibierski is volop bezig met de mercato. De sportief directeur moet samen met de scouting de ...

338
338
Furieuze Marc Coucke haalt vernietigend uit: "Niet genoeg!"

Wanneer Marc Coucke van zich laat horen, wordt er doorgaans geluisterd. De ondernemer en ...

252
252
Ex-sterkhouder Anderlecht stopt met voetballen

Zeer groot nieuws uit Denemarken. Daar heeft Kasper Schmeichel vandaag aangekondigd dat hij de ...

120
120
Van der Elst over JPL-topper: "Misschien iets voor Union?"

Bij Union SG kenden ze een goed seizoen. De Brusselaars gaan echter aan de bak moeten, want er ...

92
92
Lommel SK de markt op: sterkhouder moeilijk houdbaar

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers gaan nu volop aan de bak moeten op ...

103
103
'Anderlecht maakt kans: vreemd bod op Duranville'

Borussia Dortmund is bereid om Julien Duranville van de hand te doen. De 20-jarige winger kende een ...

484
484
'Nieuwe Tzolis-wending: Club Brugge richting recordsom'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato tal van sterkhouders verliezen. Ook Christos Tzolis lijkt ...

734
734
'Heropbouw Antwerp: Overmars krijgt loodzware transfertaak'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

229
229
'Sibierski krijgt transferbudget te horen: víér topaanwinsten'

Antoine Sibierski staat in de komende weken en maanden voor een loodzware uitdaging. Hij moet bij ...

405
405
189 Beste Premier League-transfers: straffe notering Lammens

Senne Lammens kan straks met een serieuze portie vertrouwen richting het WK trekken. De doelman ...

113
113

Meer sportnieuws