'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

door
'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

Antwerp FC staat komende zondag voor de clash op het veld van Club Brugge. En de Great Old trekt onder een behoorlijke druk richting Jan Breydel. De resultaten dit seizoen zijn tot dusver ondermaats, bovendien zijn de prestaties van de laatste weken veel te wisselvallig voor een team van dit kaliber.


De campagnes in Europa én in de beker draaiden eerder al de soep in voor de Great Old. En nu dreigt ook de landstitel stilaan weg te glippen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen KV Mechelen bedraagt de achterstand op leider Union SG alweer 10 punten. Zelfs wanneer die bij de start van de Play-Offs in twee worden gedeeld, blijft dat een heuse kloof. Nochtans investeerde het bestuur tijdens de voorbije mercato fors in een kwaliteitsinjectie die de club in staat moest stellen om voor de hoofdprijzen te gaan.

Maar een aantal van die topaankopen rendeerden tot dusver niet zoals gewenst. Daarbij ook Radja Nainggolan. Indien fit begint de voormalige Rode Duivel doorgaans wel in de basis. En op het veld profileert hij zich ook meestal als een leider, toch zeker op verbaal vlak. Zijn sportieve meerwaarde is echter regelmatig te beperkt. Toch zeker voor een speler van zijn kaliber. En in de bepalende fase van het seizoen heeft dat probleem een steeds grotere impact.

GELOOF IN BETERSCHAP
Bij Het Laatste Nieuws duidt men de wisselvalligheid van Nainggolan ook aan als één van de belangrijkste redenen voor de mindere resultaten van Antwerp dit seizoen. Toch blijft men binnen de club geloven in beterschap. "De beste Radja moet en zal nog komen, daar is iedereen bij Antwerp en ver daarbuiten van overtuigd", besluit men bij HLN.

LEES OOK: Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Vindt u de transfer van Nainggolan tot dusver een succes?

Meest recent

‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

4
4
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

10
10
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

77
77
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

98
98
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

152
152
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

226
226
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

256
256
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

154
154
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

353
353
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

776
776
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

85
85
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

767
767
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

187
187
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

509
509
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

629
629
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

74
74
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

168
168
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

170
170
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

63
63
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

158
158
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

90
90
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

180
180
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

80
80
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

152
152
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

38
38

Meer sportnieuws