'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

1040 stemmen
'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

Antwerp FC staat komende zondag voor de clash op het veld van Club Brugge. En de Great Old trekt onder een behoorlijke druk richting Jan Breydel. De resultaten dit seizoen zijn tot dusver ondermaats, bovendien zijn de prestaties van de laatste weken veel te wisselvallig voor een team van dit kaliber.


De campagnes in Europa én in de beker draaiden eerder al de soep in voor de Great Old. En nu dreigt ook de landstitel stilaan weg te glippen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen KV Mechelen bedraagt de achterstand op leider Union SG alweer 10 punten. Zelfs wanneer die bij de start van de Play-Offs in twee worden gedeeld, blijft dat een heuse kloof. Nochtans investeerde het bestuur tijdens de voorbije mercato fors in een kwaliteitsinjectie die de club in staat moest stellen om voor de hoofdprijzen te gaan.

Maar een aantal van die topaankopen rendeerden tot dusver niet zoals gewenst. Daarbij ook Radja Nainggolan. Indien fit begint de voormalige Rode Duivel doorgaans wel in de basis. En op het veld profileert hij zich ook meestal als een leider, toch zeker op verbaal vlak. Zijn sportieve meerwaarde is echter regelmatig te beperkt. Toch zeker voor een speler van zijn kaliber. En in de bepalende fase van het seizoen heeft dat probleem een steeds grotere impact.

GELOOF IN BETERSCHAP
Bij Het Laatste Nieuws duidt men de wisselvalligheid van Nainggolan ook aan als één van de belangrijkste redenen voor de mindere resultaten van Antwerp dit seizoen. Toch blijft men binnen de club geloven in beterschap. "De beste Radja moet en zal nog komen, daar is iedereen bij Antwerp en ver daarbuiten van overtuigd", besluit men bij HLN.

LEES OOK: "100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Vindt u de transfer van Nainggolan tot dusver een succes?

Meest recent

Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

0
0
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

33
33
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

51
51
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

46
46
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

164
164
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

43
43
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

334
334
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

307
307
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

261
261
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

130
130
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

583
583
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

38
38
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

117
117
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

70
70
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

96
96
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

185
185
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

88
88
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

171
171
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

91
91
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

698
698
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

204
204
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

113
113
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

401
401

Meer sportnieuws