'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

door
'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

Antwerp FC staat komende zondag voor de clash op het veld van Club Brugge. En de Great Old trekt onder een behoorlijke druk richting Jan Breydel. De resultaten dit seizoen zijn tot dusver ondermaats, bovendien zijn de prestaties van de laatste weken veel te wisselvallig voor een team van dit kaliber.


De campagnes in Europa én in de beker draaiden eerder al de soep in voor de Great Old. En nu dreigt ook de landstitel stilaan weg te glippen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen KV Mechelen bedraagt de achterstand op leider Union SG alweer 10 punten. Zelfs wanneer die bij de start van de Play-Offs in twee worden gedeeld, blijft dat een heuse kloof. Nochtans investeerde het bestuur tijdens de voorbije mercato fors in een kwaliteitsinjectie die de club in staat moest stellen om voor de hoofdprijzen te gaan.

Maar een aantal van die topaankopen rendeerden tot dusver niet zoals gewenst. Daarbij ook Radja Nainggolan. Indien fit begint de voormalige Rode Duivel doorgaans wel in de basis. En op het veld profileert hij zich ook meestal als een leider, toch zeker op verbaal vlak. Zijn sportieve meerwaarde is echter regelmatig te beperkt. Toch zeker voor een speler van zijn kaliber. En in de bepalende fase van het seizoen heeft dat probleem een steeds grotere impact.

GELOOF IN BETERSCHAP
Bij Het Laatste Nieuws duidt men de wisselvalligheid van Nainggolan ook aan als één van de belangrijkste redenen voor de mindere resultaten van Antwerp dit seizoen. Toch blijft men binnen de club geloven in beterschap. "De beste Radja moet en zal nog komen, daar is iedereen bij Antwerp en ver daarbuiten van overtuigd", besluit men bij HLN.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

Vindt u de transfer van Nainggolan tot dusver een succes?

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

2
2
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

82
82
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

51
51
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

29
29
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

36
36
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

32
32
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

190
190
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

87
87
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

103
103
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

116
116
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

131
131
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

153
153
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

124
124
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

49
49
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

448
448
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

146
146
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

298
298
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

429
429
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

347
347
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

107
107

Meer sportnieuws