'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

door
'Antwerp nog steeds achter Nainggolan'

Antwerp FC staat komende zondag voor de clash op het veld van Club Brugge. En de Great Old trekt onder een behoorlijke druk richting Jan Breydel. De resultaten dit seizoen zijn tot dusver ondermaats, bovendien zijn de prestaties van de laatste weken veel te wisselvallig voor een team van dit kaliber.


De campagnes in Europa én in de beker draaiden eerder al de soep in voor de Great Old. En nu dreigt ook de landstitel stilaan weg te glippen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen KV Mechelen bedraagt de achterstand op leider Union SG alweer 10 punten. Zelfs wanneer die bij de start van de Play-Offs in twee worden gedeeld, blijft dat een heuse kloof. Nochtans investeerde het bestuur tijdens de voorbije mercato fors in een kwaliteitsinjectie die de club in staat moest stellen om voor de hoofdprijzen te gaan.

Maar een aantal van die topaankopen rendeerden tot dusver niet zoals gewenst. Daarbij ook Radja Nainggolan. Indien fit begint de voormalige Rode Duivel doorgaans wel in de basis. En op het veld profileert hij zich ook meestal als een leider, toch zeker op verbaal vlak. Zijn sportieve meerwaarde is echter regelmatig te beperkt. Toch zeker voor een speler van zijn kaliber. En in de bepalende fase van het seizoen heeft dat probleem een steeds grotere impact.

GELOOF IN BETERSCHAP
Bij Het Laatste Nieuws duidt men de wisselvalligheid van Nainggolan ook aan als één van de belangrijkste redenen voor de mindere resultaten van Antwerp dit seizoen. Toch blijft men binnen de club geloven in beterschap. "De beste Radja moet en zal nog komen, daar is iedereen bij Antwerp en ver daarbuiten van overtuigd", besluit men bij HLN.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Vindt u de transfer van Nainggolan tot dusver een succes?

Meest recent

Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

27
27
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

89
89
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

18
18
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

88
88
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

33
33
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

121
121
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

62
62
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

88
88
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

171
171
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

190
190
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

87
87
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

391
391
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

40
40
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

229
229
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

111
111
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

254
254
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

277
277
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

307
307
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

108
108

Meer sportnieuws