'Real Madrid neemt definitief Hazard-besluit'

2300 stemmen
'Real Madrid neemt definitief Hazard-besluit'

Real Madrid heeft zich afgelopen weekend herpakt na de Champions League-deceptie in Parijs. De leider uit La Liga won op eigen veld met 3-0 van Deportivo Alaves, dat weliswaar voorlaatste staat in het klassement. Voor Eden Hazard was er wederom slechts een beperkt bijrolletje weggelegd.


De Rode Duivel kreeg in de slotminuten nog een korte cameo gegund door coach Carlo Ancelotti, maar de match lag toen al in een beslissende plooi. Ook afgelopen dinsdag tegen PSG mocht Hazard enkel in de slotminuten opdraven. Enkele weken geleden deden nochtans geruchten de ronde dat de clubleiding hem liefst weer vaker aan het werk zou zien. Maar inmiddels zou het bestuur weer van gedacht zijn veranderd.

Zo meldt Marca dat Hazard komende zomer bij een goed bod dan toch mag beschikken in het Estadio Santiago Bernabeu. Real gaat tijdens de volgende mercato vol voor Kylian Mbappé en ook Erling Haaland staat op de radar. Daardoor zouden Hazard's speelkansen volgend seizoen nog beperkter zijn en de club hoopt om alsnog iets te verdienen aan de Belg alvorens zijn marktwaarde helemaal keldert.

KLEINE LEEGLOOP
Onze landgenoot is evenwel niet de enige speler die moet/mag beschikken. Zo is het al een tijdje bekend dat de aflopende contracten van Isco, Gareth Bale en Marcelo niet verlengd zullen worden. Ook Jesus Vallejo, Mariano Diaz en Dani Ceballos kunnen op zoek naar een nieuwe werkgever. Bij Marco Asensio wacht men nog even af. De Spanjaard heeft immers weer een basisplaats veroverd. Er zou dan ook pas na het seizoen beslist worden over zijn toekomst.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

🚀

Hazard heeft onvoldoende kansen gehad bij Real ...

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

6
6
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

42
42
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

142
142
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

86
86
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

236
236
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

266
266
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

889
889
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

93
93
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

362
362
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

141
141
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

150
150
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

69
69
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

105
105
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

64
64
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

240
240
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

42
42
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

312
312
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

201
201

Meer sportnieuws