Rangnick zet orde op zaken na geruchten over Maguire en Ronaldo

door
Rangnick zet orde op zaken na geruchten over Maguire en Ronaldo

Manchester United is ook dit seizoen een wespennest. Het gonst van de geruchten en de ploeg presteert weer niet goed. Wonderdokter Ralf Rangnick heeft het juiste medicijn ook nog niet gevonden.


De Duitser werd ingehaald als de redder en hij moest Man Utd weer naar de top loodsen. De prestaties zijn echter even matig als onder Ole Gunnar Solskjaer. Het blijkt nog maar eens dat de afgelopen jaren een slecht transferbeleid ervoor heeft gezorgd dat er geen evenwicht zit in de selectie. Bovendien zijn er wellicht te veel vedetten en dat zorgt voor wrijvingen.

Afgelopen week waren er geruchten dat de Engelse clan niet te spreken is over Cristiano Ronaldo en zijn aanhangers in de kleedkamer. Er zou een strijd om de macht bezig zijn en CR7 werd zelfs getipt als de nieuwe aanvoerder. Harry Maguire, een speler die voor véél te veel geld werd aangetrokken, is momenteel aanvoerder. Ralf Rangnick moest dus weer een brandje blussen.

MAGUIRE

De manager liet verstaan dat er absoluut geen sprake is van een machtsstrijd in de kleedkamer en dat Maguire tot het einde van het seizoen aanvoerder zal blijven. Uiteraard is het afwachten of hij daarmee de waarheid zegt, want het is duidelijk dat dit Man Utd zelden als een coherent blok voor de dag komt. Werk aan de winkel voor de 'wonderdokter'.

LEES OOK: ‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

Is er een schoonmaak nodig bij Man Utd?

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

92
92
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

112
112
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

183
183
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

165
165
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

136
136
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

84
84
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

91
91
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

52
52
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

183
183
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

44
44
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

260
260
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

194
194
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

175
175
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

412
412
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

495
495
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

323
323
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

144
144
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

238
238
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

418
418
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

453
453
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

290
290
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

227
227

Meer sportnieuws