'Man vd Match' reageert na hold-up Liverpool

door
'Man vd Match' reageert na hold-up Liverpool

Manchester City lijkt quasi zeker van zijn plek in de kwartfinales van de Champions League na de 0-5-zege tegen Sporting CP. En de kans is groot dat nog minstens één andere Engelse club naar de volgende ronde doorstoot. Liverpool FC won woensdagavond immers met 0-2 op het veld van Internazionale.


De nummer twee uit de Premier League heeft zijn ticket voor de kwartfinale dus nagenoeg beet, toch was de 0-2-overwinning behoorlijk gevleid. Inter speelde immers een opvallend sterke wedstrijd. Zeker bij de start van de tweede periode waren de Italianen alom tegenwoordig. Maar de thuisploeg werkte zijn kansen niet af, bovendien kon Liverpool rekenen op een sterke verdediging. Virgil van Dijk werd zelfs verkozen tot 'Man van de Match'.

Achteraf had de Nederlandse international wel lof voor de prestatie van de Italianen. "Inter is een heel goed team", werd Van Dijk geciteerd bij VI. Dankzij stilstaande fases kon LFC de match echter toch naar zich toetrekken. "Weer gebeurde het voor ons uit een standaardsituatie, dat is een belangrijk wapen. Dit is een goed resultaat om mee terug te nemen naar Anfield."

KLAAR OM TE INCASSEREN
Van Dijk en zijn maatje Ibrahima Konaté werd meermaals op de proef gesteld. Toch bleef het aantal echte doelkansen voor Inter beperkt. "Iedereen weet dat je onder druk kan komen te staan, het is de Champions League. De boodschap is dat je klaar moet zijn om te incasseren en het vuile werk op te knappen. Een heel knappe prestatie en een clean sheet", aldus de verdediger.

LEES OOK: Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool wint de Champions League dit seizoen ...

Meest recent

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

9
9
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

19
19
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

23
23
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

170
170
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

135
135
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

197
197
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

56
56
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

195
195
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

472
472
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

40
40
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

327
327
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

440
440
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

352
352
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

61
61
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

58
58
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

91
91
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

55
55
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

220
220
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

513
513
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

122
122
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

159
159
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

235
235

Meer sportnieuws