'Man vd Match' reageert na hold-up Liverpool

door
'Man vd Match' reageert na hold-up Liverpool

Manchester City lijkt quasi zeker van zijn plek in de kwartfinales van de Champions League na de 0-5-zege tegen Sporting CP. En de kans is groot dat nog minstens één andere Engelse club naar de volgende ronde doorstoot. Liverpool FC won woensdagavond immers met 0-2 op het veld van Internazionale.


De nummer twee uit de Premier League heeft zijn ticket voor de kwartfinale dus nagenoeg beet, toch was de 0-2-overwinning behoorlijk gevleid. Inter speelde immers een opvallend sterke wedstrijd. Zeker bij de start van de tweede periode waren de Italianen alom tegenwoordig. Maar de thuisploeg werkte zijn kansen niet af, bovendien kon Liverpool rekenen op een sterke verdediging. Virgil van Dijk werd zelfs verkozen tot 'Man van de Match'.

Achteraf had de Nederlandse international wel lof voor de prestatie van de Italianen. "Inter is een heel goed team", werd Van Dijk geciteerd bij VI. Dankzij stilstaande fases kon LFC de match echter toch naar zich toetrekken. "Weer gebeurde het voor ons uit een standaardsituatie, dat is een belangrijk wapen. Dit is een goed resultaat om mee terug te nemen naar Anfield."

KLAAR OM TE INCASSEREN
Van Dijk en zijn maatje Ibrahima Konaté werd meermaals op de proef gesteld. Toch bleef het aantal echte doelkansen voor Inter beperkt. "Iedereen weet dat je onder druk kan komen te staan, het is de Champions League. De boodschap is dat je klaar moet zijn om te incasseren en het vuile werk op te knappen. Een heel knappe prestatie en een clean sheet", aldus de verdediger.

LEES OOK: 'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Liverpool wint de Champions League dit seizoen ...

Meest recent

Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

107
107
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

8
8
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

120
120
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

207
207
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

79
79
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

18
18
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

79
79
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

96
96
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

128
128
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

444
444
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

160
160
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

116
116
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

294
294
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

297
297
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

409
409
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

66
66
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

260
260
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

82
82
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

128
128
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

133
133
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

678
678
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

95
95
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

256
256

Meer sportnieuws