Bayern voorkomt afgang, Liverpool kan kwartfinale ruiken

door
Bayern voorkomt afgang, Liverpool kan kwartfinale ruiken

In de Champions League zal Bayern München aan de bak moeten om zich alsnog voor de kwartfinales te plaatsen. De Duitse topfavoriet voor de eindzege mocht van geluk spreken dat het in de heenmatch tegen RB Salzburg in extremis gelijk kon maken: 1-1. Liverpool FC kan de volgende ronde dan weer ruiken na een 0-2-overwinning tegen een meer dan verdienstelijk Internazionale.


RB Salzburg - Bayern München: 1-1
Na de blamage van afgelopen weekend tegen Bochum, werd een forse reactie verwacht van Der Rekordmeister. Zeker tegen het piepjonge Salzburg, waar Ignace Van der Brempt op de bank bleef. Bovendien zagen de Oostenrijkers aanvaller Noah Okafor al snel geblesseerd uitvallen. Maar zijn vervanger Chikwubuike Adamu kroonde zich vervolgens tot de grote held. Amper 8 minuten na zijn invalbeurt tekende hij voor de 1-0-ruststand.

Een teleurstellend Bayern kon daar weinig tegenover zetten. Na de pauze kwamen de Duitsers wel iets beter voor de dag, maar ze mochten van geluk spreken dat de 2-0 van de lijn gehaald werd. Voor de terugmatch is evenwel nog niets verloren. In de slotminuten maakte Kingsley Coman er immers toch 1-1 van.



Internazionale - Liverpool FC: 0-2
Liverpool reisde als grote favoriet naar Milaan, maar had het knap lastig met de Italiaanse kampioen. De eerste helft was nog redelijk gelijk opgaand. Hakan Çalhanoglu knalde hard op de lat, de bezoekers zagen een kopbal van Sadio Mané dan weer nipt overvliegen. Na rust nam Inter de wedstrijd helemaal in handen. De Engelsen kreunden en mochten verdedigers Virgil van Dijk en Ibrahima Konaté danken voor hun vakwerk. Al had Edin Dzeko verschillende kansen wel beter kunnen uitspelen.

De Italianen benutten hun kansen echter niet en kregen vervolgens het deksel op de neus. Invaller Roberto Firmino stond op de juiste plaats om een corner in doel te werken. Niet veel later deed Liverpool de boeken helemaal dicht: met de nodige portie geluk werkte Mohamed Salah de 0-2 binnen. Inter kreeg dus geen loon naar werken en balanceert op de rand van de uitschakeling. Al moet de heenmatch op Anfield natuurlijk nog gespeeld worden én wegen uitdoelpunten dit seizoen niet langer zo zwaar door.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Wie haalt de volgende ronde volgens u?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

58
58
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

17
17
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

38
38
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

106
106
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

96
96
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

126
126
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

55
55
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

120
120
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

179
179
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

501
501
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

212
212
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

395
395
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

414
414
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1191
1191
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

608
608
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

175
175
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

230
230
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

957
957
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

419
419
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

754
754

Meer sportnieuws