Bayern voorkomt afgang, Liverpool kan kwartfinale ruiken

165 stemmen
Bayern voorkomt afgang, Liverpool kan kwartfinale ruiken

In de Champions League zal Bayern München aan de bak moeten om zich alsnog voor de kwartfinales te plaatsen. De Duitse topfavoriet voor de eindzege mocht van geluk spreken dat het in de heenmatch tegen RB Salzburg in extremis gelijk kon maken: 1-1. Liverpool FC kan de volgende ronde dan weer ruiken na een 0-2-overwinning tegen een meer dan verdienstelijk Internazionale.


RB Salzburg - Bayern München: 1-1
Na de blamage van afgelopen weekend tegen Bochum, werd een forse reactie verwacht van Der Rekordmeister. Zeker tegen het piepjonge Salzburg, waar Ignace Van der Brempt op de bank bleef. Bovendien zagen de Oostenrijkers aanvaller Noah Okafor al snel geblesseerd uitvallen. Maar zijn vervanger Chikwubuike Adamu kroonde zich vervolgens tot de grote held. Amper 8 minuten na zijn invalbeurt tekende hij voor de 1-0-ruststand.

Een teleurstellend Bayern kon daar weinig tegenover zetten. Na de pauze kwamen de Duitsers wel iets beter voor de dag, maar ze mochten van geluk spreken dat de 2-0 van de lijn gehaald werd. Voor de terugmatch is evenwel nog niets verloren. In de slotminuten maakte Kingsley Coman er immers toch 1-1 van.



Internazionale - Liverpool FC: 0-2
Liverpool reisde als grote favoriet naar Milaan, maar had het knap lastig met de Italiaanse kampioen. De eerste helft was nog redelijk gelijk opgaand. Hakan Çalhanoglu knalde hard op de lat, de bezoekers zagen een kopbal van Sadio Mané dan weer nipt overvliegen. Na rust nam Inter de wedstrijd helemaal in handen. De Engelsen kreunden en mochten verdedigers Virgil van Dijk en Ibrahima Konaté danken voor hun vakwerk. Al had Edin Dzeko verschillende kansen wel beter kunnen uitspelen.

De Italianen benutten hun kansen echter niet en kregen vervolgens het deksel op de neus. Invaller Roberto Firmino stond op de juiste plaats om een corner in doel te werken. Niet veel later deed Liverpool de boeken helemaal dicht: met de nodige portie geluk werkte Mohamed Salah de 0-2 binnen. Inter kreeg dus geen loon naar werken en balanceert op de rand van de uitschakeling. Al moet de heenmatch op Anfield natuurlijk nog gespeeld worden én wegen uitdoelpunten dit seizoen niet langer zo zwaar door.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

🚀

Wie haalt de volgende ronde volgens u?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

71
71
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

34
34
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

46
46
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

60
60
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

48
48
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

89
89
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

65
65
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

238
238
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

69
69
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

749
749
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

459
459
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

413
413
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

323
323
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

565
565
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws