Opstellingen: Beerschot compleet vertimmerd, 3 wissels bij KVK

door
Opstellingen: Beerschot compleet vertimmerd, 3 wissels bij KVK

In een ultieme poging om alsnog het behoud te vrijwaren, besloot Beerschot VA afgelopen week om andermaal van coach te wisselen. Zondag tegen KV Kortrijk moet blijken of het ontslag van Javier Torrente ook een onmiddellijk effect zal hebben. Scheidsrechter Wesli De Cremer fluit de partij op 't Kiel om 21u op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uiteraard uitkijken naar de opstellingen aan beide zijden. Bij Beerschot werd het ontslag van Torrente opgevangen door Greg Vanderidt. De assistent-coach zal het seizoen allicht vol maken als interim-T1. Voor zijn eerste wedstrijd als hoofdtrainer in 1A moet hij wel een aantal sterkhouders missen wegens een nieuwe corona-uitbraak. Onder meer Ryan Sanusi en Raphael Holzhauser zijn er niet bij.

Hierdoor worden dus de nodige wissels doorgevoerd in de basiself. Joren Dom en Tom Pietermaat moeten daarbij voor de nodige ervaring zorgen. Daarnaast rekent Vanderidt ook op het jeugdige enthousiasme van Ramiro Vaca, Dante Rigo en de nieuwe publiekslieveling Ilias Sebaoui.

DRIE WISSELS BIJ KORTRIJK
KVK hoopt nog steeds op een plekje in de top 8, maar zal dan wel moeten aanknopen met een zege. Ten opzichte van de nederlaag tegen STVV voert Karim Belhocine drie wissels door. Marko Ilic neemt opnieuw plaats tussen de palen. Ook Kevin Vandendriessche is terug beschikbaar en start in de basis, net zoals Marlos Moreno.

LEES OOK: CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

Wie wint?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
'Jackpot voor KRC Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

0
0
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

58
58
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

373
373
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

130
130
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

373
373
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

300
300
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

147
147
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

368
368
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

541
541
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

457
457
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

104
104
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

194
194
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

283
283
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

299
299
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

442
442
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

83
83
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

428
428
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

432
432
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

111
111
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

706
706
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

419
419
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

198
198
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

345
345
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

575
575

Meer sportnieuws