'Adidas zet transferdossier Haaland in vuur en vlam'

door
'Adidas zet transferdossier Haaland in vuur en vlam'

Het duurt nog enkele maanden alvorens de zomermercato in alle hevigheid losbarst. Maar de naam van Erling Braut Haaland is nu al niet meer weg te slaan uit de transferberichtgeving over heel Europa. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de doelpuntenmachine na het seizoen vertrekt bij Borussia Dortmund.


En aan interesse in de Noorse wonderboy is er logischerwijs geen gebrek. Zo staat zijn naam niet alleen genoteerd bij zowat alle topclubs in de Premier League. Eerder deze week geraakte immers bekend dat FC Barcelona er, ondanks al zijn financiële problemen, alles aan wil doen om Haaland naar Camp Nou te halen. Maar aartsrivaal Real Madrid zou dat scenario willen voorkomen. En daarvoor krijgt de Koninklijke nu hulp van een machtige en vermogende partner.

Zo meldt BILD dat ook Adidas zich met het dossier is gaan moeien. Het wereldwijde sportmerk wil van Haaland dolgraag één van zijn uithangborden maken. Er zouden afgelopen week ook gesprekken zijn geweest tussen Adidas en vertegenwoordigers van de Noorse international. Om indruk te maken zou men niemand minder dan Zinedine Zidane hebben overgevlogen om de meeting bij te wonen. Ook Michu, de Spaanse ex-spits van onder meer Swansea en één van Haaland's persoonlijke idolen, was naar verluidt aanwezig.

GEBROKEN MET NIKE
Haaland brak onlangs met Nike als kledingsponsor en dus ziet Adidas zijn kans schoon om hem in te lijven. Daar worden dus de grote kanonnen voor ingeschakeld. Maar men wil de spits ook naar een club zien trekken die Adidas als kledingsponsor heeft en wat dat betreft is het grote Real Madrid uiteraard de ideale bestemming. Indien Haaland in zee gaat met de Duitse multinational, zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu voor alle partijen veel interessanter worden en is Real dankzij zijn sponsor mogelijk ook in staat om financieel een tandje bij te steken.

🚨| Real Madrid legend Zinedine Zidane had a meeting last monday with Erling Haaland and his family in Germany to convince him to agree to a sponsorship deal with Adidas. @BILD #rmalive

— Madrid Zone (@theMadridZone) February 11, 2022

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Haaland speelt volgend seizoen voor Real ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

157
157
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

87
87
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

176
176
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

209
209
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

218
218
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

401
401
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

258
258
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

497
497
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

481
481
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

150
150
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

364
364
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

254
254
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

511
511
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

681
681

Meer sportnieuws