'Adidas zet transferdossier Haaland in vuur en vlam'

224 stemmen
'Adidas zet transferdossier Haaland in vuur en vlam'

Het duurt nog enkele maanden alvorens de zomermercato in alle hevigheid losbarst. Maar de naam van Erling Braut Haaland is nu al niet meer weg te slaan uit de transferberichtgeving over heel Europa. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de doelpuntenmachine na het seizoen vertrekt bij Borussia Dortmund.


En aan interesse in de Noorse wonderboy is er logischerwijs geen gebrek. Zo staat zijn naam niet alleen genoteerd bij zowat alle topclubs in de Premier League. Eerder deze week geraakte immers bekend dat FC Barcelona er, ondanks al zijn financiële problemen, alles aan wil doen om Haaland naar Camp Nou te halen. Maar aartsrivaal Real Madrid zou dat scenario willen voorkomen. En daarvoor krijgt de Koninklijke nu hulp van een machtige en vermogende partner.

Zo meldt BILD dat ook Adidas zich met het dossier is gaan moeien. Het wereldwijde sportmerk wil van Haaland dolgraag één van zijn uithangborden maken. Er zouden afgelopen week ook gesprekken zijn geweest tussen Adidas en vertegenwoordigers van de Noorse international. Om indruk te maken zou men niemand minder dan Zinedine Zidane hebben overgevlogen om de meeting bij te wonen. Ook Michu, de Spaanse ex-spits van onder meer Swansea en één van Haaland's persoonlijke idolen, was naar verluidt aanwezig.

GEBROKEN MET NIKE
Haaland brak onlangs met Nike als kledingsponsor en dus ziet Adidas zijn kans schoon om hem in te lijven. Daar worden dus de grote kanonnen voor ingeschakeld. Maar men wil de spits ook naar een club zien trekken die Adidas als kledingsponsor heeft en wat dat betreft is het grote Real Madrid uiteraard de ideale bestemming. Indien Haaland in zee gaat met de Duitse multinational, zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu voor alle partijen veel interessanter worden en is Real dankzij zijn sponsor mogelijk ook in staat om financieel een tandje bij te steken.

🚨| Real Madrid legend Zinedine Zidane had a meeting last monday with Erling Haaland and his family in Germany to convince him to agree to a sponsorship deal with Adidas. @BILD #rmalive

— Madrid Zone (@theMadridZone) February 11, 2022

LEES OOK: Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

Haaland speelt volgend seizoen voor Real ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

84
84
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

58
58
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

87
87
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

364
364
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

202
202
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

748
748
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1009
1009
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws