'Standard vindt eindelijk nieuwe investeerders'

768 stemmen
'Standard vindt eindelijk nieuwe investeerders'

Standard beleeft alweer een zeer woelig seizoen en daar zijn de financiële problemen van de club niet vreemd aan. Die zetten de voorbije jaren toch een domper op de sportieve groei van de Rouches, die weinig middelen hadden om vers bloed aan te trekken en hun jonge goudhaantjes veelal snel te gelde moesten maken om de tekorten te dichten. Het was ook telkens harken om de licentie voor volgend seizoen te halen.


Om een einde te maken aan die precaire situatie is voorzitter Bruno Venanzi inmiddels al enkele maanden op zoek naar nieuwe investeerders. Verwacht werd dat de club die al in januari zou binnenhalen, maar uiteindelijk bleef het stil. La Dernière Heure weet dat er nu echter snel schot in de zaak zou moeten komen. De deadline voor kandidaat-overnemers zou immers op 18 februari liggen.

Binnen een week zal Venanzi dus de knoop doorhakken over met wie Standard in zee zal gaan. Er zouden momenteel al drie bindende voorstellen op tafel liggen. Er gaan alvast geruchten over verschillende buitenlandse kandidaten, vanuit België lijkt er minder interesse te zijn om Standard uit de nood te helpen.

MILJARDAIR
Zo zouden Amerikaanse investeerders uit het baseball de wedstrijd tegen Club Brugge bijgewoond hebben, terwijl ook een Zuid-Koreaanse groep al Sclessin kwam bezoeken. Andere kandidaten die genoemd worden, zijn de Russische miljardair Sergey Lomakin, wiens naam ook al viel bij Saint-Etienne, en de Amerikaanse groep 777 Partners, die zich onlangs al inkocht bij Genoa.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Zal een overname Standard goed doen?

Meest recent

Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

0
0
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

14
14
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

151
151
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

31
31
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

24
24
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

373
373
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

454
454
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

64
64
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

135
135
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

14
14
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

252
252
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

158
158
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

91
91
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

150
150
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

310
310
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

260
260
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

426
426
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

737
737
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

134
134
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

335
335
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

171
171
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

89
89
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

89
89

Meer sportnieuws