'Standard vindt eindelijk nieuwe investeerders'

768 stemmen
'Standard vindt eindelijk nieuwe investeerders'

Standard beleeft alweer een zeer woelig seizoen en daar zijn de financiële problemen van de club niet vreemd aan. Die zetten de voorbije jaren toch een domper op de sportieve groei van de Rouches, die weinig middelen hadden om vers bloed aan te trekken en hun jonge goudhaantjes veelal snel te gelde moesten maken om de tekorten te dichten. Het was ook telkens harken om de licentie voor volgend seizoen te halen.


Om een einde te maken aan die precaire situatie is voorzitter Bruno Venanzi inmiddels al enkele maanden op zoek naar nieuwe investeerders. Verwacht werd dat de club die al in januari zou binnenhalen, maar uiteindelijk bleef het stil. La Dernière Heure weet dat er nu echter snel schot in de zaak zou moeten komen. De deadline voor kandidaat-overnemers zou immers op 18 februari liggen.

Binnen een week zal Venanzi dus de knoop doorhakken over met wie Standard in zee zal gaan. Er zouden momenteel al drie bindende voorstellen op tafel liggen. Er gaan alvast geruchten over verschillende buitenlandse kandidaten, vanuit België lijkt er minder interesse te zijn om Standard uit de nood te helpen.

MILJARDAIR
Zo zouden Amerikaanse investeerders uit het baseball de wedstrijd tegen Club Brugge bijgewoond hebben, terwijl ook een Zuid-Koreaanse groep al Sclessin kwam bezoeken. Andere kandidaten die genoemd worden, zijn de Russische miljardair Sergey Lomakin, wiens naam ook al viel bij Saint-Etienne, en de Amerikaanse groep 777 Partners, die zich onlangs al inkocht bij Genoa.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Zal een overname Standard goed doen?

Meest recent

Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

1
1
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

15
15
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

40
40
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

22
22
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

34
34
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

29
29
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

95
95
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

130
130
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

52
52
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

34
34
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

60
60
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

344
344
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

190
190
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

235
235
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

490
490
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

130
130
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

565
565
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

108
108
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

385
385
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

204
204
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

203
203

Meer sportnieuws