'Standard vindt eindelijk nieuwe investeerders'

door
'Standard vindt eindelijk nieuwe investeerders'

Standard beleeft alweer een zeer woelig seizoen en daar zijn de financiële problemen van de club niet vreemd aan. Die zetten de voorbije jaren toch een domper op de sportieve groei van de Rouches, die weinig middelen hadden om vers bloed aan te trekken en hun jonge goudhaantjes veelal snel te gelde moesten maken om de tekorten te dichten. Het was ook telkens harken om de licentie voor volgend seizoen te halen.


Om een einde te maken aan die precaire situatie is voorzitter Bruno Venanzi inmiddels al enkele maanden op zoek naar nieuwe investeerders. Verwacht werd dat de club die al in januari zou binnenhalen, maar uiteindelijk bleef het stil. La Dernière Heure weet dat er nu echter snel schot in de zaak zou moeten komen. De deadline voor kandidaat-overnemers zou immers op 18 februari liggen.

Binnen een week zal Venanzi dus de knoop doorhakken over met wie Standard in zee zal gaan. Er zouden momenteel al drie bindende voorstellen op tafel liggen. Er gaan alvast geruchten over verschillende buitenlandse kandidaten, vanuit België lijkt er minder interesse te zijn om Standard uit de nood te helpen.

MILJARDAIR
Zo zouden Amerikaanse investeerders uit het baseball de wedstrijd tegen Club Brugge bijgewoond hebben, terwijl ook een Zuid-Koreaanse groep al Sclessin kwam bezoeken. Andere kandidaten die genoemd worden, zijn de Russische miljardair Sergey Lomakin, wiens naam ook al viel bij Saint-Etienne, en de Amerikaanse groep 777 Partners, die zich onlangs al inkocht bij Genoa.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Zal een overname Standard goed doen?

Meest recent

Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

43
43
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

43
43
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

104
104
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

145
145
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

103
103
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

247
247
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

90
90
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

245
245
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

523
523
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

96
96
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

92
92
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

144
144
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

208
208
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

692
692
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

90
90
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

285
285
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

95
95
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

158
158
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

895
895
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

117
117
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

257
257
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

548
548
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

151
151
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

508
508
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

90
90

Meer sportnieuws