PL: Tielemans kansloos bij Liverpool, bizarre rode kaart Arsenal

door
PL: Tielemans kansloos bij Liverpool, bizarre rode kaart Arsenal

Na twee weken van stilte, was het deze week terug tijd om te voetballen in de Premier League. We werden al verwend op deze 24ste speeldag, met onder meer een 3-3 bij Aston Villa-Leeds, en een knappe 2-3 zege van Southampton bij Tottenham. Vanavond kregen we op papier dan zelfs nog de meest fraaie partijen voorgeschoteld.


Zo ontving Liverpool immers het Leicester City van Timothy Castagne en Youri Tielemans. Laatstgenoemde is na een sterke periode wat teruggezakt, en stond zelfs niet in de basiself. Dat geldt eigenlijk voor heel Leicester, die een wisselvallig seizoen kennen. The Reds waren dan ook de grote favoriet, zeker met de terugkeer van Salah, al begon die op de bank. Ook met Wolves-Arsenal stond er een mooie affiche op het menu. Al was het maar de vraag of we daar veel doelpunten zouden te zien krijgen. Beide clubs staan dit seizoen garant voor een clean sheet, terwijl de doelpuntenproductie eerder aan de lage kant ligt.

Indien het nog wou meestrijden voor de titel, kon Liverpool vanavond maar beter de maat nemen van Tielemans & co. Zo stond het voorafgaand aan deze wedstrijd twaalf punten achter City, maar had het wel nog twee wedstrijden te goed. En The Reds deden exact wat er van hen verwacht werd. De thuisploeg was heer en meester op Anfield, maar moest wel tot laat in de wedstrijd wachten tot het zekerheid kreeg op de overwinning. Nadat Diego Jota Liverpool in de eerste helft op 1-0 had gebracht, diende hij Leicester in het slot ook het genadeschot toe met zijn tweede van de avond. 2-0 overwinning voor Liverpool dus, die virtueel op negen punten komen van City.



Bizar rood in Wolves-Arsenal

In Wolves-Arsenal viel er in de eerste helft - verrassing, verrassing - niet al te veel te beleven. Veel middenveldspel, en best ook veel afval bij beide teams. Desondanks konden The Gunners toch op voorsprong klimmen. Gabriel reageerde het snelst op een losse bal na een corner: 0-1. Na de koffie kregen we heel wat meer animo, al was dat toch voornamelijk te danken aan scheidsrechter Michael Oliver.

Die gaf Gabriel Martinelli immers een rode kaart, na twee erg lichte gele kaarten in dezelfde fase (zie video onderstaand). Erg twijfelachtige beslissing, zeker gezien het feit dat Martinelli bij de tweede fase niet weet dat hij eigenlijk al geel heeft. Wolverhampton kon hier echter niet verder van profiteren. Het bleef bij 0-1, en doet Arsenal zo een geweldige zaak in de strijd om Champions League-voetbal.

LEES OOK: Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Terechte rode kaart?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

68
68
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

64
64
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

180
180
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

224
224
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

180
180
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

106
106
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

196
196
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

36
36
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws