PL: Tielemans kansloos bij Liverpool, bizarre rode kaart Arsenal

door
PL: Tielemans kansloos bij Liverpool, bizarre rode kaart Arsenal

Na twee weken van stilte, was het deze week terug tijd om te voetballen in de Premier League. We werden al verwend op deze 24ste speeldag, met onder meer een 3-3 bij Aston Villa-Leeds, en een knappe 2-3 zege van Southampton bij Tottenham. Vanavond kregen we op papier dan zelfs nog de meest fraaie partijen voorgeschoteld.


Zo ontving Liverpool immers het Leicester City van Timothy Castagne en Youri Tielemans. Laatstgenoemde is na een sterke periode wat teruggezakt, en stond zelfs niet in de basiself. Dat geldt eigenlijk voor heel Leicester, die een wisselvallig seizoen kennen. The Reds waren dan ook de grote favoriet, zeker met de terugkeer van Salah, al begon die op de bank. Ook met Wolves-Arsenal stond er een mooie affiche op het menu. Al was het maar de vraag of we daar veel doelpunten zouden te zien krijgen. Beide clubs staan dit seizoen garant voor een clean sheet, terwijl de doelpuntenproductie eerder aan de lage kant ligt.

Indien het nog wou meestrijden voor de titel, kon Liverpool vanavond maar beter de maat nemen van Tielemans & co. Zo stond het voorafgaand aan deze wedstrijd twaalf punten achter City, maar had het wel nog twee wedstrijden te goed. En The Reds deden exact wat er van hen verwacht werd. De thuisploeg was heer en meester op Anfield, maar moest wel tot laat in de wedstrijd wachten tot het zekerheid kreeg op de overwinning. Nadat Diego Jota Liverpool in de eerste helft op 1-0 had gebracht, diende hij Leicester in het slot ook het genadeschot toe met zijn tweede van de avond. 2-0 overwinning voor Liverpool dus, die virtueel op negen punten komen van City.



Bizar rood in Wolves-Arsenal

In Wolves-Arsenal viel er in de eerste helft - verrassing, verrassing - niet al te veel te beleven. Veel middenveldspel, en best ook veel afval bij beide teams. Desondanks konden The Gunners toch op voorsprong klimmen. Gabriel reageerde het snelst op een losse bal na een corner: 0-1. Na de koffie kregen we heel wat meer animo, al was dat toch voornamelijk te danken aan scheidsrechter Michael Oliver.

Die gaf Gabriel Martinelli immers een rode kaart, na twee erg lichte gele kaarten in dezelfde fase (zie video onderstaand). Erg twijfelachtige beslissing, zeker gezien het feit dat Martinelli bij de tweede fase niet weet dat hij eigenlijk al geel heeft. Wolverhampton kon hier echter niet verder van profiteren. Het bleef bij 0-1, en doet Arsenal zo een geweldige zaak in de strijd om Champions League-voetbal.

LEES OOK: 'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Terechte rode kaart?

Meest recent

'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

14
14
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

68
68
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

190
190
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut een plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

155
155
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

77
77
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

194
194
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

85
85
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

145
145
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

138
138
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

178
178
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

271
271
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

566
566
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

142
142
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

179
179
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

284
284
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

158
158
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

4024
4024
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

109
109
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds enkele maanden weer in België. De coach was aan de slag in ...

156
156
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

554
554
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

538
538
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

119
119
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

1364
1364
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

179
179

Meer sportnieuws