PL: Tielemans kansloos bij Liverpool, bizarre rode kaart Arsenal

176 stemmen
PL: Tielemans kansloos bij Liverpool, bizarre rode kaart Arsenal

Na twee weken van stilte, was het deze week terug tijd om te voetballen in de Premier League. We werden al verwend op deze 24ste speeldag, met onder meer een 3-3 bij Aston Villa-Leeds, en een knappe 2-3 zege van Southampton bij Tottenham. Vanavond kregen we op papier dan zelfs nog de meest fraaie partijen voorgeschoteld.


Zo ontving Liverpool immers het Leicester City van Timothy Castagne en Youri Tielemans. Laatstgenoemde is na een sterke periode wat teruggezakt, en stond zelfs niet in de basiself. Dat geldt eigenlijk voor heel Leicester, die een wisselvallig seizoen kennen. The Reds waren dan ook de grote favoriet, zeker met de terugkeer van Salah, al begon die op de bank. Ook met Wolves-Arsenal stond er een mooie affiche op het menu. Al was het maar de vraag of we daar veel doelpunten zouden te zien krijgen. Beide clubs staan dit seizoen garant voor een clean sheet, terwijl de doelpuntenproductie eerder aan de lage kant ligt.

Indien het nog wou meestrijden voor de titel, kon Liverpool vanavond maar beter de maat nemen van Tielemans & co. Zo stond het voorafgaand aan deze wedstrijd twaalf punten achter City, maar had het wel nog twee wedstrijden te goed. En The Reds deden exact wat er van hen verwacht werd. De thuisploeg was heer en meester op Anfield, maar moest wel tot laat in de wedstrijd wachten tot het zekerheid kreeg op de overwinning. Nadat Diego Jota Liverpool in de eerste helft op 1-0 had gebracht, diende hij Leicester in het slot ook het genadeschot toe met zijn tweede van de avond. 2-0 overwinning voor Liverpool dus, die virtueel op negen punten komen van City.



Bizar rood in Wolves-Arsenal

In Wolves-Arsenal viel er in de eerste helft - verrassing, verrassing - niet al te veel te beleven. Veel middenveldspel, en best ook veel afval bij beide teams. Desondanks konden The Gunners toch op voorsprong klimmen. Gabriel reageerde het snelst op een losse bal na een corner: 0-1. Na de koffie kregen we heel wat meer animo, al was dat toch voornamelijk te danken aan scheidsrechter Michael Oliver.

Die gaf Gabriel Martinelli immers een rode kaart, na twee erg lichte gele kaarten in dezelfde fase (zie video onderstaand). Erg twijfelachtige beslissing, zeker gezien het feit dat Martinelli bij de tweede fase niet weet dat hij eigenlijk al geel heeft. Wolverhampton kon hier echter niet verder van profiteren. Het bleef bij 0-1, en doet Arsenal zo een geweldige zaak in de strijd om Champions League-voetbal.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Terechte rode kaart?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

148
148
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

71
71
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

30
30
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

155
155
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

184
184
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

565
565
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

72
72
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

212
212
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

517
517
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

362
362
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

600
600
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

269
269
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1063
1063
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

488
488
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws