Joos oordeelt: "Geen plaats voor hen bij Club Brugge"

door
Joos oordeelt:

Club Brugge zit in een stevige dip, zoveel is duidelijk. Panikeren moeten ze in West-Vlaanderen nog niet doen, maar het kon wel amper twee van zijn laatste vijf wedstrijden winnend afsluiten. Daarbovenop is het spelniveau beneden alle peil.


Ook tegen AA Gent afgelopen weekend was het niet al te best, al zeker niet in de tweede helft. Daar konden de Buffalo’s maximaal van profiteren, want zij vertrokken uit Brugge met een 1-2 zege op zak. De eerste 45 minuten kwam Club echter nog wel behoorlijk voor de dag, maar toch besloot Alfred Schreuder ervoor om opnieuw al tijdens de rust in te grijpen. Dat door het Nederlandse duo Dost-Vormer al tijdens de pauze in de kleedkamer te laten.

Een opvallende beslissing dus, maar Filip Joos gaat toch mee in diens verhaal. “Hij heeft geprobeerd. Schreuder heeft zowel Vormer als Dost de kans geboden. Vormer gebruikt als zes in de hoop dat dit het beste zou zijn voor zowel hem als Club. En Bas Dost heeft hij ook gebruikt als spits. Die heeft wel goals gemaakt, maar ook goals gemist. Maar Clement is geen uil, hé. Die heeft ook al die overwegingen gemaakt, en volgens mij is Schreuder tot dezelfde constatatie gekomen: in het allerbeste Club is er misschien geen plaats voor hen”, oordeelde die immers in de podcast 90 minutes.

Mulder geeft tegengas
Ook Youri Mulder was daar eenmalig te gast, en die gaf toch het nodige tegengas aan Joos. Al vindt ook de Nederlander dat het moeilijk is voor Vormer en Dost bij dit Club. “Vormer moet ook ineens terug veel spelen, dus dat is niet gemakkelijk. En Dost die maakt vier goals in vijf wedstrijden. Dat is gewoon echt goed. Maar het is inderdaad misschien wel een feit dat in een voetballend Club Brugge het moeilijk is om deze spelers in te passen. Zoals bij Dost, die moet gevoedt worden. Hij staat er op een eiland, maar er komen amper of geen voorzetten.”

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Geen plaats voor hen bij Club?

Meest recent

"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

30
30
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

66
66
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

69
69
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

45
45
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

468
468
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

75
75
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

67
67
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

151
151
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

180
180
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

105
105
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

108
108
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

406
406
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

105
105
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

277
277
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

427
427
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

351
351
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

217
217
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

350
350
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

106
106
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

39
39
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

317
317

Meer sportnieuws