Joos oordeelt: "Geen plaats voor hen bij Club Brugge"

door
Joos oordeelt:

Club Brugge zit in een stevige dip, zoveel is duidelijk. Panikeren moeten ze in West-Vlaanderen nog niet doen, maar het kon wel amper twee van zijn laatste vijf wedstrijden winnend afsluiten. Daarbovenop is het spelniveau beneden alle peil.


Ook tegen AA Gent afgelopen weekend was het niet al te best, al zeker niet in de tweede helft. Daar konden de Buffalo’s maximaal van profiteren, want zij vertrokken uit Brugge met een 1-2 zege op zak. De eerste 45 minuten kwam Club echter nog wel behoorlijk voor de dag, maar toch besloot Alfred Schreuder ervoor om opnieuw al tijdens de rust in te grijpen. Dat door het Nederlandse duo Dost-Vormer al tijdens de pauze in de kleedkamer te laten.

Een opvallende beslissing dus, maar Filip Joos gaat toch mee in diens verhaal. “Hij heeft geprobeerd. Schreuder heeft zowel Vormer als Dost de kans geboden. Vormer gebruikt als zes in de hoop dat dit het beste zou zijn voor zowel hem als Club. En Bas Dost heeft hij ook gebruikt als spits. Die heeft wel goals gemaakt, maar ook goals gemist. Maar Clement is geen uil, hé. Die heeft ook al die overwegingen gemaakt, en volgens mij is Schreuder tot dezelfde constatatie gekomen: in het allerbeste Club is er misschien geen plaats voor hen”, oordeelde die immers in de podcast 90 minutes.

Mulder geeft tegengas
Ook Youri Mulder was daar eenmalig te gast, en die gaf toch het nodige tegengas aan Joos. Al vindt ook de Nederlander dat het moeilijk is voor Vormer en Dost bij dit Club. “Vormer moet ook ineens terug veel spelen, dus dat is niet gemakkelijk. En Dost die maakt vier goals in vijf wedstrijden. Dat is gewoon echt goed. Maar het is inderdaad misschien wel een feit dat in een voetballend Club Brugge het moeilijk is om deze spelers in te passen. Zoals bij Dost, die moet gevoedt worden. Hij staat er op een eiland, maar er komen amper of geen voorzetten.”

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Geen plaats voor hen bij Club?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

12
12
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

30
30
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

18
18
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

23
23
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

44
44
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

160
160
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

310
310
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

165
165
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

117
117
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

557
557
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

819
819
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

66
66
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

299
299
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

553
553
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

439
439
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

554
554
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

664
664
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

365
365
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

613
613
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

464
464
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

254
254
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

555
555
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws