Joos oordeelt: "Geen plaats voor hen bij Club Brugge"

door
Joos oordeelt:

Club Brugge zit in een stevige dip, zoveel is duidelijk. Panikeren moeten ze in West-Vlaanderen nog niet doen, maar het kon wel amper twee van zijn laatste vijf wedstrijden winnend afsluiten. Daarbovenop is het spelniveau beneden alle peil.


Ook tegen AA Gent afgelopen weekend was het niet al te best, al zeker niet in de tweede helft. Daar konden de Buffalo’s maximaal van profiteren, want zij vertrokken uit Brugge met een 1-2 zege op zak. De eerste 45 minuten kwam Club echter nog wel behoorlijk voor de dag, maar toch besloot Alfred Schreuder ervoor om opnieuw al tijdens de rust in te grijpen. Dat door het Nederlandse duo Dost-Vormer al tijdens de pauze in de kleedkamer te laten.

Een opvallende beslissing dus, maar Filip Joos gaat toch mee in diens verhaal. “Hij heeft geprobeerd. Schreuder heeft zowel Vormer als Dost de kans geboden. Vormer gebruikt als zes in de hoop dat dit het beste zou zijn voor zowel hem als Club. En Bas Dost heeft hij ook gebruikt als spits. Die heeft wel goals gemaakt, maar ook goals gemist. Maar Clement is geen uil, hé. Die heeft ook al die overwegingen gemaakt, en volgens mij is Schreuder tot dezelfde constatatie gekomen: in het allerbeste Club is er misschien geen plaats voor hen”, oordeelde die immers in de podcast 90 minutes.

Mulder geeft tegengas
Ook Youri Mulder was daar eenmalig te gast, en die gaf toch het nodige tegengas aan Joos. Al vindt ook de Nederlander dat het moeilijk is voor Vormer en Dost bij dit Club. “Vormer moet ook ineens terug veel spelen, dus dat is niet gemakkelijk. En Dost die maakt vier goals in vijf wedstrijden. Dat is gewoon echt goed. Maar het is inderdaad misschien wel een feit dat in een voetballend Club Brugge het moeilijk is om deze spelers in te passen. Zoals bij Dost, die moet gevoedt worden. Hij staat er op een eiland, maar er komen amper of geen voorzetten.”

LEES OOK: 'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Geen plaats voor hen bij Club?

Meest recent

'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

10
10
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

33
33
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

9
9
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

101
101
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

11
11
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

53
53
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

132
132
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

111
111
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

68
68
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

55
55
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

107
107
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

331
331
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

352
352
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

321
321
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

234
234
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

76
76
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

259
259
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

380
380
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

93
93

Meer sportnieuws