Joos oordeelt: "Geen plaats voor hen bij Club Brugge"

door
Joos oordeelt:

Club Brugge zit in een stevige dip, zoveel is duidelijk. Panikeren moeten ze in West-Vlaanderen nog niet doen, maar het kon wel amper twee van zijn laatste vijf wedstrijden winnend afsluiten. Daarbovenop is het spelniveau beneden alle peil.


Ook tegen AA Gent afgelopen weekend was het niet al te best, al zeker niet in de tweede helft. Daar konden de Buffalo’s maximaal van profiteren, want zij vertrokken uit Brugge met een 1-2 zege op zak. De eerste 45 minuten kwam Club echter nog wel behoorlijk voor de dag, maar toch besloot Alfred Schreuder ervoor om opnieuw al tijdens de rust in te grijpen. Dat door het Nederlandse duo Dost-Vormer al tijdens de pauze in de kleedkamer te laten.

Een opvallende beslissing dus, maar Filip Joos gaat toch mee in diens verhaal. “Hij heeft geprobeerd. Schreuder heeft zowel Vormer als Dost de kans geboden. Vormer gebruikt als zes in de hoop dat dit het beste zou zijn voor zowel hem als Club. En Bas Dost heeft hij ook gebruikt als spits. Die heeft wel goals gemaakt, maar ook goals gemist. Maar Clement is geen uil, hé. Die heeft ook al die overwegingen gemaakt, en volgens mij is Schreuder tot dezelfde constatatie gekomen: in het allerbeste Club is er misschien geen plaats voor hen”, oordeelde die immers in de podcast 90 minutes.

Mulder geeft tegengas
Ook Youri Mulder was daar eenmalig te gast, en die gaf toch het nodige tegengas aan Joos. Al vindt ook de Nederlander dat het moeilijk is voor Vormer en Dost bij dit Club. “Vormer moet ook ineens terug veel spelen, dus dat is niet gemakkelijk. En Dost die maakt vier goals in vijf wedstrijden. Dat is gewoon echt goed. Maar het is inderdaad misschien wel een feit dat in een voetballend Club Brugge het moeilijk is om deze spelers in te passen. Zoals bij Dost, die moet gevoedt worden. Hij staat er op een eiland, maar er komen amper of geen voorzetten.”

LEES OOK: Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Geen plaats voor hen bij Club?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

24
24
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

78
78
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

30
30
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

66
66
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

120
120
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

305
305
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

49
49
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

33
33
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

36
36
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

637
637
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

139
139
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

143
143
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

107
107
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

111
111
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

199
199
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

55
55
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws