KV Kortrijk hield het been stijf: "Standard bood te weinig"

door
KV Kortrijk hield het been stijf:

Bij KV Kortrijk hebben ze een aantal zeer interessante spelers in huis. De Kerels wisten onder meer Faïz Selemani aan boord te houden. Er was de nodige interesse in de ervaren flankaanvaller.


Selemani werd in januari gelinkt aan een vertrek uit het Guldensporenstadion. KRC Genk en vooral Standard hadden interesse. Luka Elsner had hem graag weer bij zijn ploeg gehad in Luik, maar het bod van de Rouches was veel te laag. Dat laat CEO Matthias Leterme weten aan Radio Djamel.

"Er zijn concrete aanbiedingen geweest op hem. Het was niet altijd oninteressant, maar ook niet altijd even interessant voor hem. Standard? We hebben een bod ontvangen van hen, maar dat was compleet ontoereikend. Dat hebben we ook meteen gecommuniceerd en hij lag ook niet echt wakker van Standard. Faïz mikt volgens mij op een club uit een grotere competitie of een ploeg die in Europa zal spelen”, luidt het.

STRAFFE STATISTIEKEN

Selemani speelt al sinds de zomer van 2019 voor KV Kortrijk. Zijn cijfers mogen zeker gezien worden. Dit seizoen staat de teller op 9 doelpunten en 5 assists in 26 wedstrijden. Zijn totale balans bij KV Kortrijk is met 20 doelpunten en 13 assists in 67 wedstrijden zeer goed. Selemani ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Kortrijk en volgens Transfermarkt.be bedraagt zijn marktwaarde voorlopig 3 miljoen euro.

LEES OOK: Standard hield Southampton af: "Het voelde meteen goed"

Zal Selemani na het seizoen vertrekken?

Meest recent

'Club Brugge legt bod van 5 miljoen neer bij Ajax'

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

30
30
Alderweireld breekt: “Ze had mogen weggaan”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

3
3
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

33
33
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

124
124
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

115
115
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

353
353
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

264
264
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

800
800
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

180
180
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

313
313
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

386
386
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

267
267
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

731
731
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

121
121
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

342
342
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

247
247
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1690
1690
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

188
188
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

226
226
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

353
353
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

363
363
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

499
499
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

649
649
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1168
1168
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

166
166

Meer sportnieuws