KV Kortrijk hield het been stijf: "Standard bood te weinig"

202 stemmen
KV Kortrijk hield het been stijf:

Bij KV Kortrijk hebben ze een aantal zeer interessante spelers in huis. De Kerels wisten onder meer Faïz Selemani aan boord te houden. Er was de nodige interesse in de ervaren flankaanvaller.


Selemani werd in januari gelinkt aan een vertrek uit het Guldensporenstadion. KRC Genk en vooral Standard hadden interesse. Luka Elsner had hem graag weer bij zijn ploeg gehad in Luik, maar het bod van de Rouches was veel te laag. Dat laat CEO Matthias Leterme weten aan Radio Djamel.

"Er zijn concrete aanbiedingen geweest op hem. Het was niet altijd oninteressant, maar ook niet altijd even interessant voor hem. Standard? We hebben een bod ontvangen van hen, maar dat was compleet ontoereikend. Dat hebben we ook meteen gecommuniceerd en hij lag ook niet echt wakker van Standard. Faïz mikt volgens mij op een club uit een grotere competitie of een ploeg die in Europa zal spelen”, luidt het.

STRAFFE STATISTIEKEN

Selemani speelt al sinds de zomer van 2019 voor KV Kortrijk. Zijn cijfers mogen zeker gezien worden. Dit seizoen staat de teller op 9 doelpunten en 5 assists in 26 wedstrijden. Zijn totale balans bij KV Kortrijk is met 20 doelpunten en 13 assists in 67 wedstrijden zeer goed. Selemani ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Kortrijk en volgens Transfermarkt.be bedraagt zijn marktwaarde voorlopig 3 miljoen euro.

LEES OOK: Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Zal Selemani na het seizoen vertrekken?

Meest recent

STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

1
1
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

36
36
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

178
178
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

123
123
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

262
262
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

73
73
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

420
420
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

931
931
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

63
63
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

254
254
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

113
113
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

243
243
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

179
179
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

296
296
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

447
447
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

812
812
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

258
258
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

187
187
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

567
567
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

493
493
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

106
106
Ruben Van Gucht maakt het bont: "Wat een mafkees!"

Ruben Van Gucht slaagt er telkens opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. Niet met een ...

115
115
Tweede zondebok naast Lammens: "Ondermaats en niet wakker"

De Rode Duivels mogen tevreden terugblikken op hun WK, maar toch heerst het gevoel dat er tijdens de ...

744
744
Halve finales gekend: stats voorspellen déze wereldkampioen

De kaarten zijn geschud, de halve finales op WK 2026 staan vast. Frankrijk, Argentinië, ...

303
303
België likt wonde: Nederlanders zien énorme gemiste kans

De Rode Duivels hebben het wereldkampioenschap 2026 met een opgeven hoofd kunnen verlaten. In de ...

283
283

Meer sportnieuws