Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

door
Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

De cijfers qua coronabesmettingen beginnen terug de goede richting uit te gaan, maar de voorbije weken hield het virus wel lelijk huis. Ook in de voetbalwereld, waardoor er verschillende JPL-wedstrijden moesten worden uitgesteld. Dat was onder meer ook het geval voor de partij tussen Zulte-Waregem en KV Oostende.


Die wedstrijd kon begin januari niet worden afgewerkt omdat de thuisploeg met te veel coronagevallen kampte. Vandaag werd een inhaalmoment gevonden, waar beide ploegen op zoek moesten naar de volle buit. Zowel Essevee als KVO worden nog steeds nagejaagd door het degradatiespook, waardoor drie punten meer dan welkom waren. Winteraanwinsten Scherpen en Urhoghide mochten niet in actie komen voor de Kustboys, Cools en Derijck mochten dat wel voor de thuisploeg. Hun transfer was op de oorspronkelijke datum reeds afgerond.



De twee winteraanwinsten van Zulte-Waregem maakten dan ook deel uit van de basiself, iets wat niet het geval was voor het spitsenduo Gano-Vossen. Zij ontbraken door blessure. KV Oostende begon het best aan de partij, met ook enkele kansjes tot gevolg. Zulte-Waregem kwam gaandeweg wel beter in de wedstrijd, maar mocht zich toch gelukkig prijzen dat D’Haese rond het halfuur de openingstreffer liet liggen. Die vond Kutesa enkele minuten later wél voor Essevee, maar het doelpunt werd afgekeurd voor buitenspel.

Geen doelpunten dus in de eerste helft, en ook na rust bleek het daar tevergeefs op wachten. Iets na het uur zag evenwel ook KV Oostende een doelpunt afgekeurd voor buitenspel. Sakamoto vond het doel, maar werd afgevlagd. De VAR bekeek de fase minutenlang, maar kwam tot de constatatie dat het buitenspel terecht was. Achteraf bleek ook dat er technische problemen waren. Die vielen ook op het veld te bespeuren, hoewel beide ploegen wel kansen hadden op een doelpunt. Gescoord werd er evenwel niet, en moeten Essevee en KVO genoegen nemen met een punt waar ze allebei weinig of niets mee opschieten.

LEES OOK: Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Zal één van deze teams voorlaatste worden?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

0
0
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

2
2
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

102
102
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

64
64
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

17
17
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

242
242
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

61
61
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

72
72
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

41
41
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

131
131
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

76
76
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

72
72
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

152
152
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

169
169
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

133
133
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

132
132
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

254
254
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

327
327
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

136
136
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

514
514

Meer sportnieuws