Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

door
Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

De cijfers qua coronabesmettingen beginnen terug de goede richting uit te gaan, maar de voorbije weken hield het virus wel lelijk huis. Ook in de voetbalwereld, waardoor er verschillende JPL-wedstrijden moesten worden uitgesteld. Dat was onder meer ook het geval voor de partij tussen Zulte-Waregem en KV Oostende.


Die wedstrijd kon begin januari niet worden afgewerkt omdat de thuisploeg met te veel coronagevallen kampte. Vandaag werd een inhaalmoment gevonden, waar beide ploegen op zoek moesten naar de volle buit. Zowel Essevee als KVO worden nog steeds nagejaagd door het degradatiespook, waardoor drie punten meer dan welkom waren. Winteraanwinsten Scherpen en Urhoghide mochten niet in actie komen voor de Kustboys, Cools en Derijck mochten dat wel voor de thuisploeg. Hun transfer was op de oorspronkelijke datum reeds afgerond.



De twee winteraanwinsten van Zulte-Waregem maakten dan ook deel uit van de basiself, iets wat niet het geval was voor het spitsenduo Gano-Vossen. Zij ontbraken door blessure. KV Oostende begon het best aan de partij, met ook enkele kansjes tot gevolg. Zulte-Waregem kwam gaandeweg wel beter in de wedstrijd, maar mocht zich toch gelukkig prijzen dat D’Haese rond het halfuur de openingstreffer liet liggen. Die vond Kutesa enkele minuten later wél voor Essevee, maar het doelpunt werd afgekeurd voor buitenspel.

Geen doelpunten dus in de eerste helft, en ook na rust bleek het daar tevergeefs op wachten. Iets na het uur zag evenwel ook KV Oostende een doelpunt afgekeurd voor buitenspel. Sakamoto vond het doel, maar werd afgevlagd. De VAR bekeek de fase minutenlang, maar kwam tot de constatatie dat het buitenspel terecht was. Achteraf bleek ook dat er technische problemen waren. Die vielen ook op het veld te bespeuren, hoewel beide ploegen wel kansen hadden op een doelpunt. Gescoord werd er evenwel niet, en moeten Essevee en KVO genoegen nemen met een punt waar ze allebei weinig of niets mee opschieten.

LEES OOK: Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Trending:

Club baalt: bizarre details mislukte Meijer-deal onthuld
Club baalt: bizarre details mislukte Meijer-deal onthuld

Zal één van deze teams voorlaatste worden?

Meest recent

‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

37
37
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

230
230
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

104
104
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

163
163
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

497
497
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

269
269
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

165
165
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1014
1014
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

131
131
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

538
538
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

143
143
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

696
696
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

242
242
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

601
601
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

230
230
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

751
751
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

608
608
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

868
868
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

638
638
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

341
341
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

500
500
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

915
915
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

670
670
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

240
240
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

410
410

Meer sportnieuws