Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

113
Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

De cijfers qua coronabesmettingen beginnen terug de goede richting uit te gaan, maar de voorbije weken hield het virus wel lelijk huis. Ook in de voetbalwereld, waardoor er verschillende JPL-wedstrijden moesten worden uitgesteld. Dat was onder meer ook het geval voor de partij tussen Zulte-Waregem en KV Oostende.


Die wedstrijd kon begin januari niet worden afgewerkt omdat de thuisploeg met te veel coronagevallen kampte. Vandaag werd een inhaalmoment gevonden, waar beide ploegen op zoek moesten naar de volle buit. Zowel Essevee als KVO worden nog steeds nagejaagd door het degradatiespook, waardoor drie punten meer dan welkom waren. Winteraanwinsten Scherpen en Urhoghide mochten niet in actie komen voor de Kustboys, Cools en Derijck mochten dat wel voor de thuisploeg. Hun transfer was op de oorspronkelijke datum reeds afgerond.



De twee winteraanwinsten van Zulte-Waregem maakten dan ook deel uit van de basiself, iets wat niet het geval was voor het spitsenduo Gano-Vossen. Zij ontbraken door blessure. KV Oostende begon het best aan de partij, met ook enkele kansjes tot gevolg. Zulte-Waregem kwam gaandeweg wel beter in de wedstrijd, maar mocht zich toch gelukkig prijzen dat D’Haese rond het halfuur de openingstreffer liet liggen. Die vond Kutesa enkele minuten later wél voor Essevee, maar het doelpunt werd afgekeurd voor buitenspel.

Geen doelpunten dus in de eerste helft, en ook na rust bleek het daar tevergeefs op wachten. Iets na het uur zag evenwel ook KV Oostende een doelpunt afgekeurd voor buitenspel. Sakamoto vond het doel, maar werd afgevlagd. De VAR bekeek de fase minutenlang, maar kwam tot de constatatie dat het buitenspel terecht was. Achteraf bleek ook dat er technische problemen waren. Die vielen ook op het veld te bespeuren, hoewel beide ploegen wel kansen hadden op een doelpunt. Gescoord werd er evenwel niet, en moeten Essevee en KVO genoegen nemen met een punt waar ze allebei weinig of niets mee opschieten.

LEES OOK: Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Zal één van deze teams voorlaatste worden?

Meest recent

Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

2
2
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

63
63
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

54
54
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

99
99
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

167
167
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

100
100
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

113
113
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

300
300
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

87
87
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

408
408
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

115
115
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

83
83
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

284
284
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

370
370
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

523
523
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

400
400
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35

Meer sportnieuws