Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

113
Essevee en KVO kunnen degradatiespook niet wegjagen

De cijfers qua coronabesmettingen beginnen terug de goede richting uit te gaan, maar de voorbije weken hield het virus wel lelijk huis. Ook in de voetbalwereld, waardoor er verschillende JPL-wedstrijden moesten worden uitgesteld. Dat was onder meer ook het geval voor de partij tussen Zulte-Waregem en KV Oostende.


Die wedstrijd kon begin januari niet worden afgewerkt omdat de thuisploeg met te veel coronagevallen kampte. Vandaag werd een inhaalmoment gevonden, waar beide ploegen op zoek moesten naar de volle buit. Zowel Essevee als KVO worden nog steeds nagejaagd door het degradatiespook, waardoor drie punten meer dan welkom waren. Winteraanwinsten Scherpen en Urhoghide mochten niet in actie komen voor de Kustboys, Cools en Derijck mochten dat wel voor de thuisploeg. Hun transfer was op de oorspronkelijke datum reeds afgerond.



De twee winteraanwinsten van Zulte-Waregem maakten dan ook deel uit van de basiself, iets wat niet het geval was voor het spitsenduo Gano-Vossen. Zij ontbraken door blessure. KV Oostende begon het best aan de partij, met ook enkele kansjes tot gevolg. Zulte-Waregem kwam gaandeweg wel beter in de wedstrijd, maar mocht zich toch gelukkig prijzen dat D’Haese rond het halfuur de openingstreffer liet liggen. Die vond Kutesa enkele minuten later wél voor Essevee, maar het doelpunt werd afgekeurd voor buitenspel.

Geen doelpunten dus in de eerste helft, en ook na rust bleek het daar tevergeefs op wachten. Iets na het uur zag evenwel ook KV Oostende een doelpunt afgekeurd voor buitenspel. Sakamoto vond het doel, maar werd afgevlagd. De VAR bekeek de fase minutenlang, maar kwam tot de constatatie dat het buitenspel terecht was. Achteraf bleek ook dat er technische problemen waren. Die vielen ook op het veld te bespeuren, hoewel beide ploegen wel kansen hadden op een doelpunt. Gescoord werd er evenwel niet, en moeten Essevee en KVO genoegen nemen met een punt waar ze allebei weinig of niets mee opschieten.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Zal één van deze teams voorlaatste worden?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

80
80
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

76
76
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

42
42
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

75
75
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

176
176
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

153
153
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

332
332
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

300
300
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

193
193
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

322
322
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

221
221
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

251
251
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1010
1010

Meer sportnieuws